کشور بدون مالیات ، وام های بدون بهره و دارای گرانترین ارز در جهان

کویت

 

کشوری که در آن نفت وجود دارد کاملاً توانایی تأمین امنیت و آرامش زندگی شهروندان را دارد. به مردم بومی اینجا فقط وام بانکی بدون بهره تعلق نمی گیرد بلکه مالیات هم دریافت نمی شود و از مزایای دیگر نیز برخوردارند. کسانی که در این کشور متولد شده اند از پشتیبانی مادام العمر برخوردار می شوند ، از دولت کمک می گیرند و  نگران آینده خود نیستند.

 

کویت
کویت یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. مساحت کویت تنها 18 هزار کیلومتر مربع است / عکس

 

کویت

واحد پول کویت ، دینار گرانترین ارز در جهان است / عکس

 

این هرگز موضوع اصلی نبوده است. حدود سی سال پیش ، این کشور توسط عراق اشغال شده بود ، اما امروز کاملاً مستقل است و سطح زندگی بسیار بالایی دارد. واحد پول آن گرانترین ارز در جهان است - یک دینار معادل 3.31 دلار آمریکا است. در مورد بنزین ، یافتن ارزان قیمت در هر جایی امکان پذیر نخواهد بود - به طور متوسط ​​، یک لیتر در سال گذشته 0.3 دلار آمریکا بود.

 

1. امتیازات برای جمعیت بومی

کویت

اگر یک بومی کویت بخواهد تحصیل کند و این موضوع را با موفقیت تأیید کند ، دولت هزینه تحصیلات وی را در دانشگاه هر کشوری پرداخت می کند.


فرصت ها برای همه مردم بومی واقعاً بزرگ است. اگر شخصی بخواهد تحصیل کند و نتیجه دهد ، دولت هزینه تحصیل وی را در دانشگاهی در هر کشور پرداخت می کند. همچنین ، هزینه پرواز به دانشجو پرداخت می شود و بورس تحصیلی 2000 دلاری نیز به وی تعلق می گیرد.

 

کویت

بانک های کویت برای افراد بومی کشور وام های بدون بهره صادر می کنند.


کویتی ها همچنین می توانند بدون بهره وام بگیرند. هنگام بازپرداخت وام ، تعدادی امتیاز می تواند به شهروندان ارائه شود. با تازه واردان ، اوضاع تا حدودی متفاوت است.نرخ بهره سالانه از سه تا پنج درصد است.

 

کویت

برنامه هایی وجود دارد که طبق آن کویتی ها می توانند غذای لازم را دریافت کنند / عکس


در سال 2012 ، دولت کویت تصمیم گرفت در طول سال به مردم در زمینه غذا کمک کند. در نتیجه ، کویتی ها می توانستند ضروری ترین محصولات غذایی را کاملاً رایگان دریافت کنند و برخی از آنها یارانه های اضافی برای خرید این محصول دریافت کردند.

 

2. دارو ، مزایای کودک ، خدمات عمومی

کویت
در صورت لزوم ، هزینه درمان کویتی ها در هر جای دنیا از بودجه دولت پرداخت می شود / عکس


هر آنچه مربوط به دارو و معالجه مردم است ، دولت كاملاً زمام امور را در دست می گیرد. اگر آنها نتوانند شخصی را در کشور خود درمان کنند ، دولت هزینه درمان وی را در هر جای دنیا پرداخت می کند. هزینه های نگهداری از بستگان که بیمار را برای معالجه همراهی می کنند نیز پرداخت می شود.

 

کویت

کمک هزینه کودک تا سن 26 سالگی در اینجا پرداخت می شود / عکس


کمک هزینه کودک تا سن 26 سالگی در اینجا پرداخت می شود ( برای کویتی ها عادی است). هر ماه دویست دلار به ازای هر کودک پرداخت می شود. یک فرد بزرگسال نیز اگر در یک موسسه آموزش عالی تحصیل کند و هنوز 26 سال سن نداشته باشد از آنها برخوردار می شود.

 

کویت

حداقل حقوق بازنشستگی در کویت 3000 دلار است / عکس


افراد بومی  در کویت همچنین قبض های آب و برق ، مالیات بر دارایی و درآمد را پرداخت نمی کنند. کمترین حقوق بازنشستگی سه هزار دلار است. بیشتر افراد بومی در شرکت های خارجی مستقر در کویت کار می کنند. در اینجا قانونی وجود دارد که تنها در صورت شریک شدن یک مقیم کویت و استخدام کویتی ها (تعداد معینی از آنها) ، یک شرکت قادر به باز کردن شعبه در این کشور خواهد بود. دستمزد افراد نباید کمتر از تعیین شده باشد.

 

کویت

جواهرات طلا و گران قیمت در فروشگاه های طلا و جواهر کویت به فروش می رسد / عکس

 

فروشگاه های طلا و جواهر نمونه بارز ثروت مردم است ، جایی که هیچ موردی با ارزش کمتر از 10 هزار دلار وجود ندارد و همه آنها سنگین و با طرح های پیچیده هستند. به طور کلی ، تا 4،000،000 نفر در کویت زندگی می کنند ، اما فقط 1،000،000 نفر بومی هستند. این آنها هستند که از تمام امتیازات ذکر شده برخوردار هستند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید