تغییرات مثبت در زندگی با 12 ترفند ساده و ارزان

زندگی

چیزهای کوچک ساده می تواند منجر به  زندگی بهتر شود

 

همیشه چیزهای گران قیمت ضامن راحتی و رفاه نیست. حتی گاهی اوقات چیزهای کوچک می توانند تغییرات قابل توجهی ایجاد کنند. sayarak.com به شما می گوید چگونه می توانید با کمک ترفند های ساده و ارزان زندگی بهتری را احساس کنید.

1. ملحفه های با کیفیت را انتخاب کنید

412655837.jpg

خوابیدن روی پارچه های نخی ، پارچه کتانی لذتبخش است / عکس

 

ما یک سوم زندگی خود را در خواب می گذرانیم. مراقبت نه تنها از تخت ، تشک ، بالش ، بلکه از ملافه نیز مهم است. ست های ملحفه ساخته شده از پارچه های طبیعی (پنبه ، پارچه کتانی) را ترجیح دهید تا پوست شما در هنگام استراحت نفس بکشد.

2. از گوش گیر صدا و چشم بند استفاده کنید

چشم بند

چشم بند و گوش گیر ژله ای خواب راحت و آرام را تضمین می کند / عکس


مهم این است که در تاریکی و سکوت بخوابید. اگر چراغ خواب در اتاق خواب دارید یا یک ساعت الکترونیکی چشمک می زند ، از چشم بند استفاده کنید. و برای خلاص شدن از شر صدای اضافی حیوانات خانگی یا همسایه ها ، گوش گیر خواب بخرید. استراحت آرام تضمین خواهد شد.


3. داخل وان استراحت کنید

وان

حمام را با گل و شمع تزئین کنید تا فضایی رمانتیک ایجاد کنید / عکس

 

بعد از یک روز کاری ، شما باید لحظاتی استراحت کنید تا دردسر های کاری را فراموش کنید. حمام شب با روغن های معطر و کف یک سعادت واقعی است. با انجام چنین آیینی هر روز ، به سرعت تغییرات مثبتی را در زندگی خود احساس خواهید کرد.


4- لوازم حمام را با کیفیت انتخاب کنید

لوازم حمام

 بعد از درمان های اسپا احساس راحتی کنید / عکس


حوله های نرم  ، یک حوله کرکی و دمپایی راحت خریداری کنید. با بیرون آمدن از حمام ، احساس خواهید کرد که بعد از یک درمان آبگرم در یک هتل پنج ستاره هستید.


5- قهوه را در فرنچ پرس تهیه کنید

فرنچ پرس

در فرنچ پرس می توانید دانه های قهوه را دم کنید / عکس

 

صبح خود را با یک قهوه نشاط آور آغاز کنید. برای تهیه یک نوشیدنی خوشمزه لازم نیست دستگاه قهوه ساز یا ترک بخرید. قهوه را در فرنچ پرس دم کنید. این روش سریعتر و راحت تر از آماده کردن  سنتی قهوه ترک است و طعم آن بهتر از قهوه فوری است.


6. جوراب پشمی بخرید

جوراب

جورابهای پشمی گرمتر و کاربردی تر از پنبه هستند / عکس


از کودکی ، هر یک از ما می دانیم که مهمترین چیز گرم نگه داشتن پاها است. این توصیه به ویژه در خارج از فصل و در زمستان ، هنگامی که هوا به طرز چشمگیری تغییر می کند ، اهمیت دارد. در جوراب های پشمی ، حتی هنگام خیس بودن ، پاها همیشه احساس خشکی و راحتی می کنند. محصولات پنبه ای نمی توانند از چنین خواصی برخوردار باشند.


7.  چای کیسه ای را فراموش کنید

چای

چای  بسیار خوشمزه و سالم است / عکس


با بقایای انواع مختلف چای ، چای کیسه ای تهیه می شود ، بنابراین چای حاصل از بهترین کیفیت برخوردار نیست. و برای دادن طعم عطر چای واقعی به این نوشیدنی تولیدکنندگان رنگ های مصنوعی اضافه میکنند که به بعدا  دیوارهای فنجان رنگ می دهد. چای بسته‌بندی محصولی طبیعی و با کیفیت است که طعم و رایحه اصلی خود را حفظ می کند. علاوه بر این ، هزینه آن خیلی بیشتر از یک بسته بندی چای کیسه ای نیست.

8. آشپزی را شروع کنید

آشپزی

استعداد یک آشپز رستوران گران قیمت را کشف کنید / عکس

 

اگر توانایی تهیه شام ​​در رستوران های گران قیمت را ندارید ، یاد بگیرید چگونه خودتان غذاهای خوشمزه تهیه کنید. به خود قول دهید حداقل یک بار در هفته یک شام لذیذ بخورید.


9- دستمال توالت گران تری بخرید

دستمال توالت

راحتی باید در همه چیز باشد / عکس

این انتخاب واضح است ، زیرا استفاده از یک محصول دو لایه نرم بسیار دلپذیرتر از دستمال توالت ارزان قیمت است. و راحتی باید در همه چیز باشد.


10. گل و گیاه داخل سالن نگهداری کنید

گل و گیاه

گل ها خانه را تزئین می کنند و  آب و هوا را بهبود می بخشند / عکس


گیاهان زنده باعث می شوند خانه شما صمیمی تر و راحت تر باشد. علاوه بر این ، شکوفه های زیبا نه تنها چشم را خوشحال و شاد می کنند ، بلکه باعث بهبود وضعیت آب و هوای داخلی نیز می شوند.


11. کفی ژلی را تهیه کنید

کفی ژلی

کفی ژلی باعث کاهش تنش و جلوگیری از لغزش پا می شوند / عکس

 

کفش راحت به طور خودکار زندگی را بهبود می بخشد. اگر تمام روز را سر پا  و ایستاده هستید ، کفی ژلی بخرید. آنها باعث کاهش بار روی پا می شوند ، مانع از لغزش پاها و رفع خستگی در هنگام ورزش می شوند.


12- یک بانوج یا صندلی گهواره ای بخرید

بانوج

اگر خانه فضای خالی دارد ، آن را با یک بانوج * پر کنید / عکس

* بانوج . (اِ) جای خوابی باشد که بجهت اطفال سازند و از جایی آویزند و طفل را در آن خوابانند و حرکت دهند تا در هوا آید و رود.(لغت‌نامه دهخدا)

باید گوشه ای برای آرامش در خانه باشد. چرخیدن به آرامی در یک تاب یا صندلی  می تواند به شما در آرامش و احساس آرامش کمک کند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید