طراحی خیره‌کننده خانه کوچک و راحت برای عاشقان سفر با کاروان

خانه کوچک 

عاشقان مسافرت و دوستداران طبیعت از جدیدترین مدل کاروان کوچک و به نوعی خانه کوچک ساخته شده توسط شرکت فرانسوی Baluchon قدردانی می کنند. این خانه کوچک شگفت انگیز برای سفارش یک زوج جوان از آنسی و سگ وفادارشان ساخته شده است که قصد دارند تابستان را در آلپ سپری کنند. با وجود کوچک بودن این خانه ، این خانه کوچک موفق به ایجاد یک طراحی خیره‌کننده در معماری شده است که حتی در دورافتاده ترین گوشه های فرانسه اقامت راحت را نیز فراهم خواهد کرد.


خانه کوچک

خانه کوچک و راحت در جاده یا هنگام تفریح ​​در فضای باز (فرانسه) ضروری خواهد بود.

 

در فرانسه ، قوانینی کاملاً دقیق وجود دارد که ابعاد و وزن تریلرها را هنگام استفاده در حالت های مختلف حمل و نقل محدود می کند. به همین دلیل ، خلاقیت سازندگان فرانسوی خانه های کوچک و بزرگ را به چنان چارچوب سختی متعهد کرده که  در طراحی و معماری مجبورید تخیل  قوی و خلاقیت زیادی داشته باشید.

 

کاروان کوچکخانه کوچک

طراح این امکان را فراهم آورده است تا تمامی الزامات ابعاد را برآورده سازد.


طراحی سقف شیب دار و بالا بردن یک طرف قسمت فوقانی خانه ، امکان افزایش یک متر به کاروان را داده است . که مساحت 6.5 متر مربع برای یک اتاق خواب را فراهم کرد. با یک طراحی خلاقانه ،سازندگان این پروژه بقولی با یک تیر دو نشان زدند(دو پرنده را با یک سنگ زدند) .هم  هنجارها رعایت شده (طول تریلر از حد مجاز تجاوز نمی کند) ، و فضای داخلی افزایش یافته است. به علاوه ، آنها محل زندگی و کارکردهای آن را طوری سازماندهی کردند که از هر سانتی متر مربع بیشترین بهره را ببرند.

خانه کوچک

طراحی خیره‌کننده معماری داخلی با سه رنگ مختلف چوب بلوط برای ایجاد نمای بیرونی و داخلی کاروان کوچک استفاده شده است.

خانه کوچک

یک اتاق نشیمن چند منظوره درست در ورودی قرار دارد. 

 

خانه کوچک

یک اتاق نشیمن چند منظوره درست در ورودی قرار دارد.

 

به عنوان یک قاعده ، فقط از مواد سازگار با محیط زیست و طبیعی برای ایجاد چنین فضاهای کوچک زندگی استفاده می شود که علاوه بر گرمای ویژه و احساسات قابل لمس و دلپذیر ، تأثیر مفیدی بر سلامت انسان خواهد داشت. فضای داخلی خانه و چیدمان بیش از ارگونومیک است که کمبود فضا را جبران می کند. این کار توسط پنجره های بزرگ و یک درب ورودی شیشه ای تسهیل می شود که به لطف آن نور خورشید به داخل اتاق نفوذ می کند و در هنگام توقف برای شب یا برای استراحت منظره های زیبایی را ارائه می دهد.

خانه کوچکخانه کوچک

دفتر و خانه در اتاق نشیمن یک خانه کوچک


همه کاره بودن مناطق نشیمن اجازه می دهد تا به عنوان مثال اتاق نشیمن به یک دفتر بزرگ و روشن تبدیل شود. این تحولات در ابتدا توسط جوانان به توافق رسیده بود زیرا آنها قصد دارند در تمام طول سال در خانه کوچک خود زندگی و کار کنند. اگر می خواهید غذا بخورید و از شکوه و جلال طبیعت درست در پشت درب شیشه ای استفاده کنید ، می توانید میز جانبی به عنوان یک اتاق غذاخوری استفاده کنید. اگرچه در منطقه آشپزخانه جایی برای دو نفر وجود دارد که می توانید قهوه یا شام میل کنید.

خانه کوچکخانه کوچک

آشپزخانه در کاروان کوچک  از بلوط طبیعی ساخته شده است.کلیه تجهیزات و لوازم خانگی لازم را برای تهیه غذای خانگی دارد.

خانه کوچک

اطلاعات: اجاق گاز ، مینی یخچال ، فریزر ، سینک و دستگاه قهوه  ساز- همه اینها برای پخت و پز حتی در سفر نیز کافی است 

 

هر کسی می داند برای یک زندگی دائما در سفر ، کاروان بدون طراحی یک آشپزخانه تمام عیار بی معنی خواهد بود . و بنابراین همه چیزهایی که شما نیاز دارید همیشه در دسترس است. کابینت از بلوط با داشتن کشوها ، قفسه ها و محفظه های لازم برای نگهداری وسایل و ظروف آشپزخانه به عنوان یک محل کار و آشپزی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خانه کوچک

فضای آشپزخانه با یک ماشین لباسشویی و یک کابین جادار از حمام جدا شد.

 

برای جدا کردن فضای آشپزخانه و توالت با دوش ، فضای کوچکی ساخته شده است که در آن می توان ماشین لباسشویی را جا داد. روبروی یک کابینت بزرگ  ، که نه تنها مواد شوینده و لوازم حمام ، بلکه ظروف ، وسایل تاشو و وسایل مختلف کوچک و لازم در جاده ها را می توان ذخیره کرد.

کاروان زیبا

سرویس کوچک که توسط شرکت فرانسوی Baluchon طراحی شده است ، دارای دوش و توالت

 

با توجه به اینکه مسافران مدرن عادت دارند آسایش کامل داشته باشند و زندگی خود را بدون دوش یا توالت نمی توانند تصور کنند ، خانه دارای حمام با تمام امکانات فوق و محفظه ای است که مخازن برای ذخیره آب تمیز و زباله در آن قرار دارد.

کاروان کوچک

اجاق گاز چوبی با آتش طبیعی ، فضای خاصی از آسایش خانه را ایجاد کرده و گرما را برای شما فراهم می کند


با توجه به اینکه خانه کاروان از نوع خارق العاده و ارتفاع سقف برخوردار است و همین امر باعث می شود فضای زندگی را به دو طبقه تقسیم کنید ، می توان یک اتاق خواب کامل و کاملاً جدا از هم اختصاص داد.

خانه کوچکخانه کوچک

یک راه پله چوبی  به طبقه دوم به اتاق خواب بزرگ منتهی می شود.


این مکان نه تنها یک تخت بزرگ ، بلکه یک میز بزرگ نیز دارد که می توان از آن به عنوان یک میز کار استفاده شود ، و به عنوان محلی برای ذخیره وسایل شخصی نیز استفاده کرد ، زیرا ترتیب دادن اتاق رختکن در چنین مناطقی دشوار است. یک پنجره بزرگ در کل عرض قسمت جلوی خانه که به سمت بالای سقف باز و بسته می شود و همچنین نور روز را به اتاق خواب می دهد. در فضای تخت خواب اتاق خواب ، که دارای فضای نسبتاً مناسب 6.5 متر مربع است. با یک پله چوبی ثابت که در کنار مبل در اتاق نشیمن واقع شده است ، قابل دسترسی است. گرمای شب های سرد توسط یک اجاق گاز چوبی ، چدن که درست در ورودی خانه ای جذاب و دنج روی چرخ ها قرار دارد ، تأمین می شود.

خانه کوچک

به هر حال ، این مینی کاروان  قبلاً به شهر آلپی آنسی ، در جنوب شرقی فرانسه منتقل شده است. به احتمال زیاد ، یک زن و شوهر جوان آزاد در حال حاضر با دوست وفادار خود ویک سگ ، راهی سفر شده اند و در واقع تمام لذت های زندگی را در این کاروان تجربه می کنند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید