خانه ای در وسط بزرگراه : صاحبخانه به دلیل طمع حاضر به فروش خانه نشد

بزرگراه

در استان گوانگدونگ چین خانه ای وجود دارد که گردشگران را به خود جلب کرده است. این ساختمان به جز موقعیت مکانی آن معماری قابل توجهی ندارد. این خانه به معنای واقعی کلمه در زمان طراحی بین دو خط بزرگراه و در وسط بزرگراه قرار گرفته است! مالک به صراحت حاضر به ترک خانه خود برای  زندگی در محل جدید نشد.

 

بزرگراه

در چین بزرگراهی در اطراف یک ساختمان مسکونی ساخته شد.

 

به عنوان یک قاعده ، در زمان ساخت و ساز خیابان و بزرگراه ها  بنا هایی تخریب می شوند که از منظر کلی محله های جدید یا طرح پروژه  با آن سازگار نیست. به همین ترتیب با خانه یک زن چینی به نام لیانگ این اتفاق افتاد.در حین ساخت بزرگراه ، مقامات محلی ساکنانی را که خانه های آنها در محل پروژه قرار داشت ،جابجا کردند. 47 خانوار و 7 بنگاه  غرامت پولی دریافت کردند. آنها خانه های خود  را در سپتامبر سال 2019 خالی کردند.

 

بزرگراه

در چین بزرگراهی در اطراف خانه ای ساخته شد كه صاحب آن به دلیل حرص و آز ، از بیرون آمدن خودداری كرد.

 

زن چینی لیانگ از پیروی از همین الگو امتناع ورزید ، بنابراین مانع کار مهندسان و سازندگان شد. این زن با بیان اینکه میزان غرامت کافی نیست ، این انگیزه  را ایجاد کرد. مقامات این زن چینی را در ازای خانه اش  با مساحت 40 متر مربع ، 2 آپارتمان و بالاتر از 186000 دلار به خانم چینی پیشنهاد دادند. لیانگ فکر کرد این کافی نیست ، و او خواستار 4 آپارتمان و 287000 دلار شد ، در نتیجه ، پس از 10 سال قانع نشدن این زن حریص ، تصمیم گرفته شد خانه وی  در پروژه معماری بزرگراه باقی بماند. ساختمان به سادگی بین 2 باند بزرگراه گرفتار شد.

 

گردشگران

گردشگران می آیند تا خانه ای را بین 2 باند بزرگراه تماشا کنند.


در نتیجه این بزرگراه ساخته شد ، زن چینی در خانه قدیمی خود یا بهتر بگوییم در فرورفتگی  باند بزرگراه باقی ماند .حالا  علاوه بر سر و صدای بزرگراه و خودرو ها ، باید با سر و صدای گردشگرانی را که  برای دیدن این جاذبه گردشگری جدید وارد گودال  می شوند ، کنار بیاید.

 

خانه ای در وسط بزرگراه

خانه یک طبقه زن چینی لیانگ.به دلیل حرص و طمع ، این زن در دیوارهای بتونی به دام افتاده است.  

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید