خانه گران قیمت و دنج که کاملا در زیر زمین ساخته شده است

خانه گران قیمت
یک خانه گران قیمت اما دنج در زیر زمین واقع شده است تا هیچ نگرانی از بیرون باعث ایجاد مزاحمت نشود

طراحان دوباره با خانه ای دنج برای متعجب کردن شما آمده اند. در بوفالو (ایالات متحده آمریکا) یک خانه کاملاً دنج و منحصر به فرد وجود دارد که تماما زیر زمین است. این در حالی است که مساحت  آن حدود 280 متر مربع است.  هیچ پنجره ای با نور طبیعی وجود ندارد ، اما با این وجود داخل آن بسیار روشن ، دنج و حتی مجلل است. تزئین روشن و نقاشی های دیواری منحصر به فرد به شما امکان می دهد به مناطق مختلف جهان سفر کنید. هزینه این پروژه غیرمعمول طراحی و معماری 2.2 میلیون دلار است - تعداد کمی از مردم توانایی تهیه این پول را دارند ، اما sayarak.com  پیشنهاد می کند تا به یک طراحی و معماری غیرمعمول نگاهی بیندازید و برای طراحی داخلی خانه خود از آن ایده بگیرید.


1. طراحی و معماری با ایده غیر معمول

خانه گران قیمت
زیبایی از بیرون آغاز می شود.  / عکس

 

با توجه به واقع بودن این خانه در زیر زمین ، دارای یک سری مزایای خاص است. به عنوان مثال ،نمی دانید خانه ای آنجاست ، یافتن آن چندان آسان نیست. البته ، سازه های زمینی در قلمرو خانه وجود دارد که قابل توجه است ، اما قابل مقایسه با اندازه یک خانه در زیر زمین نیست.

 

خانه گران قیمت

ورودی خانه زیر زمین است.  / عکس


طراحی ورودی خانه بسیار شبیه درب خانه هابیت از فیلم محبوب "ارباب حلقه ها" است. بلافاصله پس از ورودی ، یک تونل آجری باز می شود که از طریق آن می توانید به قسمت اصلی مسکونی برسید. طراحی چنین ورودی غیرمعمول نه تنها فضای غیرمعمول افسانه ای را ایجاد می کند ، بلکه ایمنی بیشتر  را نیز تضمین می کند.

 

خانه گران قیمت

بدین ترتیب تونل شروع می شود.  / عکس

 

2. طراحی و معماری ورودی و سالن اصلی

خانه گران قیمت
یک ورودی غیرمعمول به خانه ، که بلافاصله به شما  روحیه مناسب می دهد.  / عکس


این تونل اولین منطقه غیرمعمول است که بازدیدکنندگان این خانه می بینند. به طرز ماهرانه ای رنگ آمیزی شده است تا شبیه آجرکاری از سنگ طبیعی دررنگ های قهوه ای باشد.

 

خانه گران قیمت

نمایی از تونل به سالن.  / عکس


بلافاصله پس از تونل ، رنگهای تند در یک سالن غیرمعمول با محل نشستن آغاز می شود. این شامل میز و صندلی های حصیری است. روی دیوارهای گنبدی ، آبی ، قرمز و سبز به طرز شگفت انگیزی هماهنگ هستند.

 

خانه گران قیمت

در این خانه ، سالن ساده ترین اتاق در فضای زندگی نیست.  / عکس


3. طراحی اتاق خواب به سبک گرمسیری

خانه گران قیمت
رنگ های آبی ، آرامش بخش و روحیه بخش هستند.  / عکس


صدای امواج ، آبی بی پایان ، شن های سفید و درختان نخل سعادت و آرامش را برای بیشتر مردم به ارمغان می آورد . تعطیلات معمولاً یک بار ، حداکثر دو بار در سال اتفاق می افتد و در بقیه اوقات ، بسیاری باید زندگی روزمره  را تحمل کنند. برای اینکه زندگی خود را روشن تر و غیرمعمول کنید ، می توانید از این اتاق نمونه بگیرید و رنگ ها و استراحت گرمسیری بیشتری را در زندگی روزمره خود وارد کنید.

 

خانه گران قیمت

حال و هوای مصری و عتیقه فضای داخلی را رنگارنگ تر می کنند.  / عکس


یكی از اتاق های خواب خانه زیرزمینی شگفت انگیز به سبك دریایی تزئین شده است: سایه های غنی و ظریف آبی ، ترسیم واقع بینانه ساحل ماسه ای ، ابرهای زیبا و آرام ، درختان نخل و ..... بسیار زیبا به نظر می رسد و به شما امکان می دهد در هر زمان از سال یا روز به فضای استراحت و آرامش بروید.

 

خانه گران قیمت

چندین مکان برای نشستن باعث می شود واقعاً آرام باشید.  / عکس


4. اتاق خواب با طراحی مایا

خانه گران قیمت
آسمان این اتاق یک اثر هنری جداگانه است.  / عکس


گوشه روشن دیگری از خانه ، جایی که گذراندن آخر هفته و تمام زندگی در آن دیگر خسته کننده نیست. فرهنگ مایا یکی از مرموزترین و جذاب ترین فرهنگ هاست. بنابراین ، یک اتاق خواب با طراحی و عناصر دکور اصلی قطعاً مورد توجه دوستداران تاریخ و ماجراجویی قرار خواهد گرفت. دیوارها با جنگل وحشی ، آسمان آبی زیبا ، خورشید و البته اهرام مایا نقاشی شده اند. تخت چوبی کاملاً بلند است و هرمی در پشت آن کشیده شده است و این احساس را ایجاد می کند که مکان خواب از سطح زمین بالا می رود. مبلمان چوبی تراش خورده ، و همچنین روتختی ها و فرش های رنگارنگ ، مکمل دکوراسیون هستند. در گوشه ای از اتاق ، درخت بزرگی قرار دارد که از دیوار تا سقف امتداد دارد.

 

خانه گران قیمت

محیطی کاملاً دنج و منحصر به فرد.  / عکس


5. طراحی داخلی نشیمن

خانه گران قیمت
در چنین اتاقی می توانید با رنگهای روشن کمی استراحت کنید.  / عکس


رنگ های آرام ، مبلمان ، مکان های راحت برای خواب و استراحت در حالت نشسته - این فضای اتاق دیگری در یک خانه شگفت انگیز در زیر زمین است. در اینجا می توانید با لذت در محیطی آرام بخوانید یا به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. به جز مبلمان مجلل چوب ماهون ، هیچ چیز قابل توجهی نیست.

 

6. طراحی خاص با رنگ و نور

خانه گران قیمت
مشخصاً سازندگان پروژه نسبت به مضمون طراحی دریایی بی تفاوت نیستند.  / عکس


هر گوشه خانه به سبک خاص خود تزئین شده است. تمام جزئیات کاملاً فکر شده اند و علی رغم روشنایی ، با یکدیگر هماهنگی کامل دارند. به لطف این ، خانه ای بدون نور طبیعی هرگز غم انگیز نیست. فراوانی نور و رنگ آن را زنده و منحصر به فرد می کند.

 

خانه گران قیمت

زیبایی و آسایش همه جا را فرا می گیرد.  / عکس


اطلاعات مفید: خانه کاملاً خودمختار است. بنابراین ، در صورت تمایل ، می توان آن را در هر زمان از شبکه جدا کرد. ژنراتور قادر است به مدت 2 هفته برق خانه را تأمین کند. سیستم آبرسانی به چاهی متصل است که در قلمرو خانه واقع شده است.

 

7. طراحی اتاق نشیمن

خانه گران قیمت
رنگ های روشن و فضای دوستانه.  / عکس


در چنین محیط رنگارنگ و دلپذیری ، شما بلافاصله احساس می کنید در خانه خود هستید. درهای چوبی عریض با  شیشه ، گل ها ،رنگ سبز و سایه کرم دلپذیر از دیوارها یک تفریح ​​دلپذیر را در کنار خانواده یا دوستان ایجاد می کند.

یک مبل بزرگ راحتی در جلوی تلویزیون و  راحتی ها همه مناسب هستند. سقف های طاقدار به ارتفاع 7.6 متر می رسد ، بنابراین فضا به اندازه کافی باز و آزاد دیده می شود. باز بودن محیط نشیمن با فضای آشپزخانه با ترکیبی از یک میز سنگی زیبا تکمیل می شود.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید