عادت بد کیت میدلتون 6 مورد

کیت میدلتون

کیت میدلتون همسر شاهزاده ویلیام تقریباً بی عیب و نقص قلمداد می شود ، میلیون ها زن در سراسر جهان از او تقلید می کنند. به نظر می رسد که خود کیت میدلتون همیشه برای توجه نزدیک به شخص خود آماده است. او همیشه خندان ، دوست داشتنی و ... است. او می داند که چگونه عادت بد  خود را به مردم نشان ندهد ، شایعاتی را درباره خود برنمی انگیزد و مرتکب اشتباهات عمومی نمی شود. اما فراموش نکنید که دوشس کمبریج یک فرد زنده است و همچنین دارای ایراداتی است.

عادت بد سیگار کشیدن 

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس 

 

آن دسته از افرادی که کیت میدلتون را مدت هاست می شناسند ادعا می کنند که قبل از عروسی بیش از یک بار می توان او را با سیگار در دست دید. به نظر می رسد که او موفق شد از شر این عادت بد خلاص شود و به عضوی از خانواده سلطنتی انگلیس تبدیل شود. با این حال ، چهره ناخوشایند رسانه ها و طرفداران دوشس را مظنون می کند که او نمی تواند برای همیشه از ضعف خود خداحافظی کند ، اما به راحتی یاد گرفت که آن را پنهان کند. حداقل کسی بعد از عروسی کیت میدلتون را با یک سیگار ندید.

 

علاقه به رژیم های غذایی

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس


دوشس کمبریج همیشه بسیار لاغر بوده است. علاوه بر این ، همسر شاهزاده ویلیام در تلاش است تا از رژیم غذایی سالم در تغذیه پیروی کند ، اگرچه او نتوانست به طور کامل از اعتیاد خود به رژیم های مختلف خلاص شود. به عنوان مثال ، او گاه گاهی اوقات یک رژیم غذایی شیک و مبتنی بر خوردن غذاهای خام پخته نشده انجام می دهد. وقتی کیت میدلتون می خواهد لاغر شود ، رژیم Ducan را ترجیح می دهد که قبل از عروسی خودش با آن وزن کم کرد. لاغری بیش از حد دوشس کمبریج باعث شده تا روزنامه نگاران به داشتن اختلال در خوردن معروف به پرخوری عصبی شک کنند. او هرگز در این باره صحبت نکرد ، گرچه شاهزاده ویلیام بدون شک از همسرش حمایت خواهد کرد. 

 

عادت بد غذا خوردن در رختخواب

کیت میدلتون
کیت میدلتون و پرنس ویلیام.  / عکس

 

کیت میدلتون علی رغم تعهد خود به یک سبک زندگی سالم ، هر از چند گاهی بدش نمی آید که یک "مهمانی شکم" ترتیب دهد. پرنس ویلیام وقتی همسرش کمی وزن می گیرد خوشحال می شود ، بنابراین او همیشه آماده است تا با او همراهی کند. دوک و دوشس کمبریج ، کودکان را در رختخواب قرار داده و در اتاق خواب خود ، و از قبل غذا را برای یک شام خیلی دیر در رختخواب آماده کرده اند. در چنین روزهایی ، آنها  پیتزا و سایر میان وعده های پرکالری ذخیره می کنند و از فرصت انجام کاری که دوست دارند لذت می برند.

 

قوانین سلطنتی را عایت نمی کند

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس


در سال 2012 ، رسانه های اروپایی تعدادی عکس از دوشس کمبریج منتشر کردند که در طول تعطیلات به خود اجازه می داد بدون لباس آفتاب بگیرد. سپس رسوایی  رخ داد ، پرنس ویلیام و همسرش مجبور شدند مکان های بسته تری را برای تفریح ​​انتخاب کنند ، جایی که احتمال دیدار با پاپاراتزی تقریباً غیرممکن است. اما حتی علاوه بر این عکس ها ، روزنامه ها و مجلات هر از گاهی دلیل انتقاد از کیت میدلتون را برای لباس های خیلی کوتاه یا بیش از حد آشکار دارند. باد بیش از یک بار لبه لباس دوشس را بلند کرده و عکاسان فضول موفق به گرفتن عکس شدند که متعاقباً موجب نارضایتی ملکه الیزابت دوم شد.

 

رعایت نکردن آداب و رسوم

کیت میدلتون
کیت میدلتون ، شاهزاده ویلیام و الیزابت دوم.  / عکس

 

عدم رعایت قوانین آداب و رسوم دلیل دیگری برای اتهامات علیه کیت میدلتون شده است. شناخته شده است که دوشس کمبریج موظف است با احترام به اعضای بالاتر خاندان سلطنتی ، تعظیم کند. اما دوشس غالباً از این قانون غفلت می کند ، به ویژه هنگامی که همسرش در این نزدیکی نیست. او معمولاً فقط در حضور ملکه الیزابت تعظیم می کند و در عروسی خود در سال 2011 نیز این کار را نکرد. کنار گذاشتن قوانینی که توسط آداب و معاشرت تجویز می شود در واقع یک عادت بد محسوب می شود.

 

بیش از حد هزینه می کند

کیت میدلتون
کیت میدلتون.  / عکس


کیت میدلتون اغلب با لباس های به ظاهر معمولی در انظار عمومی ظاهر می شود ، او می تواند بیش از یک بار یک لباس را بپوشد ، اما بعضی اوقات به گفته برخی از ساکنان انگلیس بیش از حد به خودش اجازه ولخرجی می دهد. وقتی روزنامه نگاران با دقت تمام هزینه لباس را محاسبه کردند که در آن آنها می توانند دوشس کمبریج را از ژانویه تا آوریل 2017 ببینند ، مردم نارضایتی نشان دادند. این رسانه گفت: بر اساس محافظه کارانه ترین برآوردها ، همسر پرنس ویلیام در این مدت بیش از 77 هزار دلار صرف خرید لباس و لوازم جانبی کرده است. اما او یک شاهزاده خانم است که به سادگی باید زیبا به نظر برسد!

 

کیت میدلتون همسری فوق العاده ، مادری دلسوز و خیرخواه است. شاید وظایف یکی از اعضای خانواده سلطنتی و مادر سه فرزند باعث شود دوشس مدت زیادی برای سرگرمی هایش باقی نماند ، اما با این حال  کیت میدلتون سعی می کند از علایق خود چشم پوشی نکند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • Cyelii 193 :

  چرا بریتانیایی ها مگان مارکل، همسر شاهزاده هری را دوست ندارند؟

  1400/10/8 19:12
 • JamesEluro 464 :

  به نظر می رسد زندگی مگان مارکل از لحظه آشنایی با شاهزاده هری به یک رویارویی دائمی با تمام دنیا تبدیل شده است. البته او همیشه می تواند روی کمک و حمایت همه جانبه همسرش حساب کند، اما به نظر می رسد دیگران با بی اعتمادی زیادی با او رفتار می کنند. بیش از سه سال از ازدواج مگان با نوه ملکه الیزابت دوم می گذرد. او موفق شد شوهرش را متقاعد کند که به آمریکا نقل مکان کند ، دو فرزند برای او به دنیا آورد ، اما نتوانست با این درک که هرگز در بریتانیا پذیرفته نشد کنار بیاید.

  1400/10/8 19:21
 • JamesEluro 464 :

  دروغ های کوچک بزرگ. بعد از اینکه آنها شروع به مصاحبه با مگان مارکل کردند، او بارها اعلام کرد که قبل از ملاقات با شاهزاده هری، هیچ ایده ای از خانواده سلطنتی نداشت و به طور کلی نسبت به زندگی اشراف بریتانیایی کاملاً بی تفاوت بود. با این حال، در دوران بازیگری، او وبلاگ نویسی می کرد که یک بار عکس خودش را با مجله ای با کیت میدلتون روی جلد نشان می داد. این عکس با توضیحی همراه بود که مگان تحسین خود را از دوشس کمبریج ابراز کرد.

  1400/10/8 19:22
 • JamesEluro 464 :

  و دوستان خیرخواه ؟سابق همسر آینده شاهزاده با خوشحالی خاطرات او را از این واقعیت به اشتراک گذاشتند که مگان اغلب در مورد خانواده سلطنتی بریتانیا صحبت می کرد. او از روزنامه نگار لیزی کندی خواست تا با یک مرد مشهور انگلیسی ملاقات کند، زیرا او آرزو داشت ساکن لندن شود. ظاهراً او به خوبی علایق خانواده سلطنتی را مورد مطالعه قرار داده است که از همان ملاقات اول نه تنها توانسته با شاهزاده هری زبان مشترکی پیدا کند، بلکه او را نیز مجذوب خود کند.

  1400/10/8 19:24
 • JamesEluro 464 :

  زمانی که مگان مارکل و پرنس هری رسماً خود را یک زوج اعلام کردند، انگلیسی‌های معمولی از او استقبال کردند. آنها عاشق کوچکترین پسر پرنسس دایانا بودند و به همین دلیل دوست دختر او را به فرزندی قبول کردند. با این حال، در خانواده سلطنتی نیز از او استقبال خوبی نشد. حتی کیت میدلتون هم مفتخر به دعوت به چای در کاخ قبل از نامزدی رسمی نشد. و بعد از آن، مگان در میان کسانی بود که کریسمس را در ساندرینگهام با خانواده سلطنتی جشن گرفتند.

  1400/10/8 19:27
 • JamesEluro 464 :

  طبق یک سنت ثابت، معمولاً فقط کسانی که قبلاً ازدواج کرده اند در این جشن حضور دارند، اما دامادهایی که با عروس هستند، حضور ندارند. به نظر می رسد تنها کسی که با مگان با خونسردی برخورد کرد شاهزاده ویلیام است. مگان مارکل پس از ازدواج قانونی با شاهزاده، به نحوی چشمگیر تغییر کرد. نارضایتی مداوم در صورت ، بی ادبی نسبت به خبرنگاران ، امتناع از رعایت سنت های سلطنتی - همه اینها در این واقعیت نقش داشتند که نگرش انگلیسی های معمولی نسبت به همسر شاهزاده هری به سرعت شروع به تغییر کرد.

  1400/10/8 19:27
 • JamesEluro 464 :

  امتناع از غسل تعمید اولین فرزند مطابق با سنت های جا افتاده انگلیسی ها را آزرده خاطر کرد. معمولاً غسل تعمید وارثان سلطنتی باعث شادی جهانی می شود ، این مراسم توسط میلیون ها نفر تماشا می شود ، گویی شادی را با اعضای خانواده پادشاهان تقسیم می کنند. و مگان مارکل تعطیلات تقریباً ملی را به یک رویداد خصوصی تبدیل کرد و از این طریق شهروندان بریتانیایی را عصبانی کرد.

  1400/10/8 19:28
 • JamesEluro 464 :

  مگان مارکل عصبانیت خود را حتی زودتر نشان داد، در طول فیلمبرداری یک فیلم تلویزیونی درباره دیدار دوک های ساسکس به آفریقا. به نظر می رسد همه از سخنان مگان مبنی بر "خوبی" او تعجب کرده بودند. معلوم می شود که هیچ کس به امور او و در چه وضعیتی هست علاقه مند نبودند، به خصوص که در آن زمان او باردار بودد.

  1400/10/8 19:31
 • JamesEluro 464 :

  دوشس به تمام جهان اعلام کرد که احساس ناراحتی می کند، اگرچه در واقع دختری که در شرایط سلطنتی زندگی می کند، با شوهر محبوب و دوست داشتنی خود، در محاصره خدمتکاران و تحت سرپرستی خود الیزابت دوم، گویی شکایت کردن گناه است. ظاهرا مگان مارکل دلایل خاص خود را برای چنین اظهاراتی داشته است. احتمالاً آنقدر که خودش دوست دارد به او توجه نشده است. همه در مورد کیت میدلتون صحبت کردند، اما همسر شاهزاده هری دست کم گرفته شد.

  1400/10/8 19:32
 • JamesEluro 464 :

  و با این حال مگان مارکل توانست توجه تمام دنیا را به خود جلب کند. بعید است که بدون مشارکت و پشتکار او، شاهزاده هری تصمیم به ترک خانواده می گرفت. بله، در عین حال، نه فقط اینطور، بلکه با صدای بلند در را به هم می زند و همسر خود، مگان مارکل ، را بالاتر از همه اعضای خانواده سلطنتی قرار می دهد. طبیعتاً انگلیسی ها فهمیدند که چرا شاهزاده تصمیم گرفت نه تنها نقل مکان کند، بلکه خانواده سلطنتی را نیز ترک کند. او ضربه مهلکی به شهرت سلطنت وارد کرد. باید درک کرد که شهروندان بریتانیا به طور کلی با ملکه و خانواده او با احترام و محبت رفتار می کنند. و عمل شاهزاده هری که بدون شک تحت تأثیر همسرش انجام شد، توسط بسیاری به عنوان یک شکایت شخصی تلقی شد.

  1400/10/8 19:34
 • JamesEluro 464 :

  مگان مارکل نه تنها توانست شوهرش را به خارج از کشور ببرد، بلکه او را با برادر و پدرش درگیر کند. اما در همان زمان، تمام جهان شروع به صحبت در مورد او و تأثیر او بر شاهزاده هری کردند. دوشس ساسکس، زمانی که به اصطلاح آزاد شد"، به طور دوره ای شروع به اظهارات با صدای بلند کرد که بیشتر آنها شکایت از خانواده سلطنتی بود. شاید او بخواهد بر شباهت خود با پرنسس دایانا تأکید کند، اما از نظر جامعه جهانی به سطح پرنسس دایانا نرسید.

  1400/10/8 19:35
 • JamesEluro 464 :

  شما همچنین می توانید شکایات او را در مورد مشکلات مالی در آمریکا به یاد بیاورید، علیرغم این واقعیت که شاهزاده چارلز مبالغ جدی را با فراوانی رشک برانگیز به حساب پسرش واریز کرده است. بله، و مصاحبه رسوا با اپرا وینفری، با وجود اشک مگان، شکایت او از ظلم و حتی تظاهر نژادپرستی از سوی اعضای خانواده، به دلایلی باعث ترحم انگلیسی ها نشد. آنها سخنان دوشس ساسکس را با بی اعتمادی می پذیرند و نمی توانند او را به خاطر انشعاب در خانواده بریتانیا ببخشند.

  1400/10/8 19:36
 • JamesEluro 464 :

  با این حال، به نظر می رسد مگان مارکل هیچ ارتباطی با احساساتی که انگلیسی های معمولی نسبت به او دارند، ندارد. نکته اصلی این است که او به هدف خود رسید و از غوطه خوردن در پرتوهای شکوه خود لذت می برد. و، به هر حال، فراموش نکنید که به طور دوره ای جواهرات و جواهرات خیره کننده ای را که به لطف وضعیت همسر شاهزاده هری به دست آمده است، به نمایش می گذارد.

  1400/10/8 19:37
 • JamesEluro 464 :

  با این حال، به نظر می رسد مگان مارکل هیچ ارتباطی با احساساتی که انگلیسی های معمولی نسبت به او دارند، ندارد. نکته اصلی این است که او به هدف خود رسید و از غوطه خوردن در پرتوهای شکوه خود لذت می برد. و، به هر حال، فراموش نکنید که به طور دوره ای جواهرات و جواهرات خیره کننده ای را که به لطف وضعیت همسر شاهزاده هری به دست آمده است، به نمایش می گذارد.

  1400/10/8 19:38

بیشتر بخوانید