10 هک زندگی مضحک از اینترنت که سال به سال محبوب تر می شوند

هک زندگی

 

اینترنت پر است از نکات مفید و هک های مختلفی که برای تسهیل زندگی و صرفه جویی در وقت بیشتر مردم طراحی شده است. اما ، همانطور که معلوم شد ، حتی در میان محبوب ترین و مورد تقاضا ترین هک  زندگی  که بسیار مضحک است از خود پرسیده می شود چگونه چنین ترفند ی به ذهن خطور می کند؟ اما با وجود پوچ بودن ، بسیاری از آنها خیلی خوب کار می کنند ، هر چند باعث خنده  می شوند.


1. ذرت بو (پاپکورن) داده برای شیشه و وسایل شکننده

هک زندگی

ذرت بو (پاپکورن)داده به جای پرکننده جعبه.  \ عکس 


اگر ناگهان تصمیم گرفتید چیزی شکننده ارسال کنید ، و  هیچ پرکننده مناسبی برای جعبه ها در خانه وجود ندارد ، چه کاری باید انجام دهید؟ بلاگرها توصیه می کنند از پاپکورن استفاده کنید! پس از همه ، همانطور که می گویند ، ساده و با سلیقه است.


2. صندلی توالت را عایق بندی می کنیم

هک زندگی

آیا از این کاربرد جوراب اطلاع داشتید؟  \ عکس


"ارزان و شاد" - بنابراین می توانید در مورد این هک زندگی بگویید ، جایی که جوراب ها "برای طراحی عایق صندلی توالت" طراحی می شوند ، در نتیجه نه تنها به صاحبان آپارتمان ، بلکه به مهمانان نیز راحتی می دهند.


3. کلاه حمام

هک زندگی

کلاه حمام به جای درب.  \ عکس

 


کلاه حمام نه تنها در حمام ، بلکه در آشپزخانه نیز می تواند مفید باشد. به عنوان مثال ، هنگامی که شما باید یک ظرف غذا را بپوشانید ، اما افسوس ، درب مناسبی در دسترس نیست.


4. نخ دندان

هک زندگی

نخ دندان برای برش کیک و ژله.  \ عکس


برای کسانی که نمی دانند چگونه یا به دلایلی از استفاده چاقو برای برش کیک استفاده نمی کنند ، سرآشپزهای پیشرفته توصیه می کنند از نخ دندان استفاده کنند.


5. چراغ قوه

هک زندگی

ایده یک میلیون دلاری.  \ عکس


اما این هک زندگی باید توسط همه رانندگان پذیرفته شود. چراغ جلو را شکستید؟ مشکلی نیست در مسیر حرکت تا رسیدن به سرویس اتومبیل از سه یا چهار چراغ قوه قدرتمند استفاده کنید.


6. بادکنک

هک زندگی

استفاده کنید ، تشکر نکنید  \ عکس


چرا وقتی می توانید خودتان آن را از طریق یک بادکنک معمولی تهیه کنید ، برای یک قاب تلفن همراه هزینه کنید.

 

7. چسب داغ

هک زندگیه موارد  \ عکس


آه بله ، نبوغ! چسب داغ به قدری همه کاره است که برخی از صنعتگران از آن نه تنها برای استفاده مستقیم ، بلکه دمپایی "عالی" برای دوش و مهمان استفاده می کنند.

 

 

8. از کاغذ توالت یا نوار چسب رول کنید

هک زندگی

وقتی آیفون خریدم پول کافی برای بلندگوها نداشتم.  \ عکس


همان موردی که من ناگهان می خواستم از طریق تلفن به موسیقی گوش کنم ، اما هدفون و حتی بیشتر از آن بلندگو در دسترس نبود. مهم نیست ، مهمترین چیز این است که یک لوله دستمال توالت داشته باشید. بقیه در مدت زمان پنج دقیقه حاضر است.

 

هک زندگی

خوب ، دوستداران موسیقی ، چگونه ایده ای را دوست دارید؟

 

9. اسکوتر دوچرخه

هک زندگی

وقتی بسیار با تدبیر باشید.  \ عکس


در حالی که برخی خواب چنین ماشین شیطانی را می بینند ، برخی دیگر بدون اتلاف وقت ، خلق می کنند و سپس با سرعت در خیابان های شهر ویراژ  میدهند.


10. کیسه پلاستیکی

هک زندگی

اینجا قرن شگفت انگیز XXI است.  \ عکس


چرا هر وقت که می توانید برای هر مناسبتی راحت از کیسه پلاستیکی به عنوان کوله پشتی استفاده نکنید ، هزینه بیشتری نپردازید و پول خود را صرف خریدهای شیک کنید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید