فرهنگ عجیب و غریب ژاپن 20 مورد

ژاپن

 

ژاپن یکی از کشورهای پیشرو در جهان است. فناوری های عالی به طور هماهنگ با فرهنگ منحصر به فرد دولت ترکیب شده است ، اما این برای مردم مهم نیست. سرزمین طلوع آفتاب فرهنگ عجیب و غریب خاص خود را دارد که باعث تعجب و سوالات بسیاری از مردم می شود. sayarak.com در مورد غیر معمول ترین حقایق مربوط به ژاپن به شما می گوید.

 

ژاپن بدون کودک

ژاپن

جوانان نمی خواهند زایمان کنند ، اما ترجیح می دهند سگ داشته باشند


بدون فرزند یک ایدئولوژی است که با تمایلی آگاهانه از بچه دار نشدن مشخص می شود. در حال حاضر ، تعداد افراد مسن در ژاپن بیشتر از نسل جوان است. جوانان نمی خواهند زایمان کنند ، اما ترجیح می دهند سگ داشته باشند. به همین دلیل ، جمعیت ژاپن به سرعت در حال پیر شدن است. به هر حال ، این روند در سایر کشورهای توسعه یافته جهان شتاب می گیرد.


سن قانونی رابطه جنسی

ژاپن

در ژاپن ، دختران از 13 سالگی می توانند به طور قانونی رابطه جنسی داشته باشند.


در هر کشور ، قانون سنی خاصی از رضایت جنسی را تنظیم می کند. به طور متوسط ​​، 16-18 سال سن دارد ، اما در برخی کشور ها ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. به عنوان مثال ، در ژاپن ، دختران از 13 سالگی می توانند به طور قانونی رابطه جنسی داشته باشند.

 

چومپینگ خوب است

ژاپن

زنان خانه دار و آشپز ژاپنی صداهای بلند مثل هورت کشیدن یا ملچ ملوچ کردن  را به عنوان یک تعریف درک می کنند ، به این معنی که ظرف بسیار خوشمزه است


در کشور ما با صداهای بلند  غذا خوردن نشانه بی ادبی محسوب می شود. اما در ژاپن ، اگر این کار را انجام دهید ، خانه دارها و آشپزهای ژاپنی صداهای بلند را به عنوان یک تعریف درک می کنند ، به این معنی که ظرف بسیار خوشمزه است. اما خوردن میان وعده های در حال حرکت اوج بی ادبی محسوب می شود. میخوای بخوری؟ به جای جویدن نان در اتوبوس به کافه یا رستوران برو!


در ژاپن میوه یک هدیه عالی است

ژاپن

برای ما ، میوه ها امری عادی هستند و ژاپنی ها با خوشحالی چنین هدیه ای را می پذیرند


برای ما میوه ها امری عادی هستند و به ندرت کسی کیلویی سیب یا آلو برای تولد یا مناسبت های دیگر می دهد. و ژاپنی ها با خوشحالی چنین هدیه ای را می پذیرند. واقعیت این است که میوه ها در کشور بسیار گران هستند ، بنابراین آنها با یک هدیه خوب برابر می شوند. به عنوان مثال ، 1 کیلوگرم گلابی حدود 20 دلار هزینه دارد.


مردسالاری

ژاپن

جامعه ژاپن پادشاهی مردسالاری است ، جایی که حتی ابتدا از مردان استقبال می شود.


همه موقعیت های عالی و نقش های کلیدی در شرکت ها به شدت توسط مردان انجام می شود. در کافه ها و رستوران ها ، آنها ابتدا سرو می شوند ، حتی اگر زن زودتر بیاید. سلام در هنگام ملاقات نیز همینطور است.


سرزمین خودکشی 

ژاپن

ژاپنی ها به دلیل وابستگی به کار ، که آنها را به کار بیش از حد می رساند ، مشهور هستند ، و سپس یک اقدام کشنده

 

در سرزمین خورشید در حال طلوع ، تعداد خودکشی ها از نمودار خارج است. ژاپنی ها به دلیل وابستگی به کار ، که باعث فرسودگی شغلی می شود ، مشهور هستند و سپس گامی کشنده بر می دارند. حتی واژه karoshi وجود دارد که به معنی مرگ در اثر کار زیاد است. طبق آمار ، حداقل 60 نفر هر روز از زندگی خداحافظی می کنند. و گاهی اوقات تمام خانواده ها این کار را انجام می دهند ، اگر مرد خانه تصمیم بگیرد.


نظافت و نظم

ژاپن

تصفیه فاضلاب در کشور ژاپن


ژاپنی ها از محیط زیست ، حیات وحش و محیط زیست محافظت می کنند. کارخانه های تصفیه فاضلاب کشور به خوبی کار می کنند. که حتی انواع مختلفی از ماهی ها در ناودان  ها شنا می کنند. در واقعیت  تصور چنین چیزی تقریباً غیرممکن است.

 

کارفرمایان ترجیح می دهند  ژاپنی ها را  استخدام کنند

ژاپن

در سرزمین طلوع آفتاب ، 98 درصد از ساکنان بومی ژاپن هستند


در سرزمین طلوع آفتاب ، 98 درصد از ساکنان آن بومی ژاپنی هستند. مردم کشورهای دیگر برای کسب درآمد به اینجا نمی آیند. دولت دستمزد را در سطح قانونگذاری تعیین کرده و آنها  برای اقامت راحت کرده است. بنابراین استخدام یک ژاپنی برای کارفرمایان بسیار سودآورتر از پرداخت هزینه بیشتر به خارجیان است.


ژاپنی ها امضا نمی کنند

ژاپن

ژاپنی ها همیشه یک مهر با خود دارند و چندین بار در روز به جای امضای شخصی از آن استفاده می کنند


در ژاپن ، آنها اسناد را با دست  امضا نمی کنند. برای این کار از مهر مخصوص - Incan استفاده می کنند. می توان آن را خریداری یا سفارشی ساخت. ژاپنی ها همیشه مهر را با خود حمل می کنند و چندین بار در روز به جای امضای شخصی از آن استفاده می کنند.


هتل عشق در ژاپن 

ژاپن

هتل ها به طور خلاقانه تزئین شده اند ، بنابراین می توانید برای هر سلیقه ای "خانه عشق " را پیدا کنید


سرویس مشابهی در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار انجام می شود. اینها هتل هایی هستند که زوج های عاشق می توانند همدیگر را ملاقات کنند. آنها مخصوصاً در بین جوانان محبوب هستند ، زیرا اغلب پیدا کردن مکانی برای قرار ملاقات برای آنها دشوار است. هتل ها به طور خلاقانه تزئین شده اند ، بنابراین می توانید برای هر سلیقه ای "خانه عشق "  را پیدا کنید.


انعام بی انعام

ژاپن

مرسوم نیست که در موسسات ژاپنی انعام بگذارید


در موسسات ژاپنی ، مرسوم نیست که انعام بگذارید. ممکن است کارکنان تصور کنند که شما  آنها را کوچک می کنید و آن را یک توهین شخصی تلقی می کنند. اگر می خواهید از غذاهای خوشمزه یا خدمات خوب تشکر کنید ، یک هدیه کوچک بدهید.

 

ژاپن یک کشور شگفت انگیز است که به اندازه کافی مشکوک به مهاجرت از سیاره دیگری به زمین هستند!. کافی است همه انواع وسایل آشكارا عجیب و غریب خانه را كه ژاپنی ها برای نیازهای خود تهیه می كنند ، بررسی كنید. صادقانه بگویم ، همه آنها به طور غیر عادی بی فایده نیستند. بسیاری از ایده های طراحان ژاپنی امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
 

میکروفون مخصوص کارائوکه بی صدا

میکروفون مخصوص کارائوکه
نیازی به سر و صدا ندارد.
 
"آیا این آهنگ ظاهرا توسط التون جان اجرا شده است؟ اجازه دهید او فقط آن را بخواند ". ما همیشه فکر می کنیم که عالی می خوانیم! اطرافیان شما ممکن است نظر کاملاً متفاوتی در این مورد صدای شما داشته باشند. برای این که همسایه ها با آواز خواندن شما اذیت نشوند ، چنین میکروفون های عجیبی در ژاپن اختراع شد که تقریباً می تواند صدای شخص را خفه کند.
 

هتل های کپسولی

هتل های کپسولی
تدارکات در شهرهای مدرن ضعیف است. هر ساله مردم زمان بیشتری را در راه خانه و بازگشت به خانه می گذرانند. در ژاپن ، آنها اولین کسانی بودند که پیشنهاد کردند این مشکل را با کمک هتل های کپسولی حل کنید ، که در آنها می توانید شب را بگذرانید ، و سپس بلافاصله به محل کار خود بازگردید.
 

خط بریل روی قوطی 

خط بریل
نام نوشیدنی روی قوطی
 
افراد کم بینا و نابینا هنگام انجام کارهای زیادی که برای افراد سالم بسیار ساده و آشنا است ، مشکلات خاصی را تجربه می کنند. بنابراین ، در ژاپن (و در حال حاضر در برخی از کشورهای دیگر) می توانید این قوطی های حلبی را با کتیبه ای به خط بریل مشاهده کنید که نشان می دهد چه نوع نوشیدنی در داخل آن وجود دارد.
 

نقشه فروشگاه بر روی چرخ خرید

چرخ خرید
امروزه آنها در بسیاری از کشورها ساخته می شوند. 
 
ژاپنی ها اولین کسانی بودند که به فکر قرار دادن نقشه یک موسسه تجاری (موقعیت کالا) بر روی سبد خرید افتادند. امروزه چنین نقشه هایی در بسیاری از کشورهای دیگر قابل مشاهده است. برخی از موسسات حتی کارت های تبلت الکترونیکی را به جای کارت های کاغذی بی اهمیت قرار می دهند.
 

توالت های یکبار مصرف

توالت های یکبار مصرف
 
بیش تراز یک ظرف! توالت فرنگی یکبار مصرف با وجود تمام سادگی ظاهری ، وسیله ای بسیار پیچیده است که با استفاده از واکنش شیمیایی ، بوی ادرار را از بین می برد و مایع را به یک ژل چسبناک تبدیل می کند. در ابتدا ، توالت های یکبار مصرف برای مراقبت از افراد مسن ایجاد شد ، اما بعدا آنها محبوبیت زیادی در بین رانندگان و مسافران به دست آوردند.
 

جا برای موز

جا برای موز
 
هیچ کس نمی خواهد موز ناهارش در کیسه له شود. در ژاپن ، آنها ترجیح دادند مشکل میوه های له شده را به طور اساسی حل کنند: آنها یک جعبه پلاستیکی ارائه کردند که به شما امکان می دهد با ارزش ترین محصول را حتی اگر چیزی بسیار سنگین روی آن فشار می دهد ، حفظ کنید.
 

کره را رنده کنید

کره را رنده کنید
چرا کره می مالیم؟ پاسخ به این سوال در واقع بسیار ساده است: پخش لبنیات روی نان بسیار دشوار است. به خصوص اگر کره در یخچال باشد. رنده این مشکل را حل می کند. درست است ، باید به طور مرتب شستشو شود ، ولی شستن رنده آنطور که دوست داریم آسان نیست.
 

بالش انیمه ای سخنگو

بالش انیمه ای سخنگو
بالش های تک نفره
 
در ژاپن ، یک خرده فرهنگ کامل از افراد منزوی وجود دارد که امروزه به عنوان یک انحراف در روان تلقی می شود. تنهایی منجر به ایجاد مشکلات روانی اضافی می شود. بنابراین ، برای چنین افرادی ، بالش هایی با چاپ شخصیت های انیمه و حسگرهای صوتی که ده ها عبارت برای افزایش روحیه تولید می کنند ، ساخته شده است.
 

روزنامه که سبز می شود

روزنامه که سبز می شود
روزنامه را خیس کرده و روی خاک بگذارید. 
 
در ژاپن روزنامه هایی برای دوستداران گیاه شناسی و کشاورزی چاپ می شود که دانه های آنها به کاغذ چسبیده شده است. برای جوانه زدن گیاه ، کافی است یک تکه از صفحه را بیرون آورده ، آن را در آب خیس کرده و در زمین بگذارید. پس از مدتی ، شاخه ها ظاهر می شوند!

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • ManuelNow 853 :

  رویکرد فرزندپروری در ژاپن مبتنی بر سنت هایی است که در طول قرن ها شکل گرفته است. برای یک اروپایی معمولی، چنین سیستمی حداقل عجیب به نظر می رسد. همه کودکان در ژاپن 3 مرحله آموزش را پشت سر می گذارند: - تا 5 سالگی کودک در خانواده به عنوان "امپراتور" تلقی می شود ، او در سهل انگاری کامل و عشق مطلق زندگی می کند. - از 6 تا 15 سالگی به طور ناگهانی به وضعیت "برده" تبدیل می شود: آموزش به نظم شروع می شود، مدرسه، نظم و انضباط و تسلیم، کودک دیگر اصلی نیست، او بخشی از گروهی است که از آن است. متمایز شدن مرسوم نیست. - از 16 سالگی کودک "برابر" می شود: در زندگی او نقش اصلی کار و اهمیت در تیم و احترام به دیگران است. از جنبه تلاش برای شبیه شدن به همه جامعه ژاپنی، به فرد دیکته می کند که از بین مردم متمایز نشود و از انتقاد عمومی بترسد. به ژاپنی ها یاد داده شده که از کودکی از "آنچه مردم می گویند" بترسند. چندین موضوع بحث برانگیز در فرزندپروری ژاپنی وجود دارد که اثربخشی و مرتبط بودن این سیستم را به خصوص در چنین دنیای متغیری زیر سوال می برد.

  1400/9/14 23:56
 • ManuelNow 853 :

  کودکان ژاپنی بر اساس سنت های باستانی تربیت می شوند. از آنجایی که تربیت ژاپنی بر اساس سنت هایی است که بیش از یک قرن قدمت دارند، جای تعجب نیست که بر اساس جدایی جنسیتی بنا شده است. به عنوان مثال، پسران با دقت بیشتری تربیت می شوند، قطعاً زمان بیشتری را برای مطالعه و شرکت در کلاس های اضافی اختصاص می دهند. و حتی اگر پسری به عنوان مثال به آشپزی علاقه نشان دهد، بعید است که از پدر و مادرش تأیید دریافت کند. پسر وارث است، او باید تحصیل کرده، باهوش باشد، زیرا او برای نقش خاصی مقدر شده است. از سوی دیگر، دختران به عنوان یک شخصیت کوچک تربیت می شوند، او وظیفه دارد مراقب خانه، حمایت از شوهرش و تربیت فرزندان باشد. خوشبختانه، روندهای مترقی به ژاپن رسیده است، آموزش جنسیتی به هر طریق ممکن مورد انتقاد قرار می گیرد، زیرا این امر علیه دختران تبعیض آمیز است. اگرچه آنها هنوز با اسکاندیناوی آزاد فاصله دارند.

  1400/9/15 0:00
 • ManuelNow 853 :

  مادر نقش بزرگی در زندگی ژاپنی های کوچک دارد. این ارتباط به ویژه در اوایل کودکی تا 5 سالگی، یعنی در "دوران امپراتور" قوی است. بچه تقریباً تمام وقت را با مادرش به تنهایی می گذراند، اگر پدر در برنامه شلوغ آخر هفته خود برای پسر یا دخترش وقت پیدا کند، خوش شانس خواهد بود. در ژاپن، بچه ها مدت طولانی با مادرشان می خوابند. هر هوس کودک در این سن برآورده می شود. و اگر نوزاد اشتباه کند، کار اشتباهی انجام دهد، به او تذکر داده نمی شود، اشتباهات خود را اصلاح نمی کند و مادر هر کاری برای او انجام می دهد. البته وقتی کودک به مادرش نزدیک است، خوب است، اما فقط گاهی اوقات این حالت از عشق و مراقبت معمولی به حمایت بیش از حد تبدیل می شود. مادر کودک را به عنوان یک فرد جداگانه درک نمی کند، که در شکل گیری صحیح کودک اختلال ایجاد می کند. کودک هیچ تصمیمی نمی گیرد، از حق انتخاب و رأی محروم است. در نتیجه، یک فرد، حتی با داشتن بلوغ، نمی تواند به عنوان یک موضوع مستقل رفتار کند. چنین فردی کودکی بزرگ می شود، قادر به تصمیم گیری مستقل نیست، نمی داند چگونه مسئولیت خود را بر عهده بگیرد.

  1400/9/15 0:04
 • ManuelNow 853 :

  «دوره امپراطور» برای شخصیتی که تازه شکل می گیرد بسیار خطرناک است. وقتی یک نوزاد بزرگ می شود، بدون دانستن ممنوعیت ها و مرزها، نمی فهمد که باید پاسخگوی اعمال خود باشد، مانند یک گیاه گلخانه ای زندگی می کند. در زندگی واقعی، او شروع به مشکلات می کند. واقعیت این است که هیچ دوره انتقالی از "امپراطور" به "برده" وجود ندارد و وقتی کودک به سن 6 سالگی می رسد، دنیای او به سادگی فرو می ریزد. کودکی که در چنین شرایط مصنوعی بزرگ شده است که در آن همه چیز برای او امکان پذیر است و هیچ اتفاقی برای آن نمی افتد، وارد شدن به دنیای واقعی استرس شدیدی را تجربه می کند و تعدادی از مشکلات عاطفی را دریافت می کند. او احساس آسیب پذیری می کند زیرا نمی تواند مانند گذشته زندگی کند، هر امتناع باعث اعتراض، بحران و سوء تفاهم می شود. هنگام شکل گیری یک شخصیت سالم، شناخت مرزها ضروری است. و وقتی اینطور نیست، نیازی به صحبت در مورد یک فرد سالم از نظر روانی نیست. در عین حال، بسیاری از ممنوعیت ها و یک چارچوب بسیار باریک نیز بد است. بنابراین، مهمترین چیز تعادل است.

  1400/9/15 0:08
 • ManuelNow 853 :

  برای ژاپنی ها بسیار مهم است که بخشی از تیم و جامعه باشند. و برای این باید مثل بقیه باشید. و وقتی کودکی که در خانواده ای پر از عشق و توانایی ابراز وجود بزرگ شده است، خود را در دنیایی کاملا متفاوت می بیند، جایی که شما باید هر روز به مدرسه بروید، منظم باشید و اطاعت کنید، استرس وارد می شود. مدارس ژاپن کد لباس پوشیدن سختگیرانه، قوانین بسیاری و نظم و انضباط خشن دارند. اصل اصلی سیستم مدرسه ژاپن این است که مثل بقیه باشد و این هم در ظاهر و هم در مورد افکار صدق می کند. در مورد فردیت نمی توان صحبت کرد. در چنین نظامی، انحراف از هنجار به عنوان خصمانه تلقی می شود. بنابراین، به دلیل ترس از توبیخ و قلدری دیگران، اکثر کودکان به سادگی در سیستم موجود قرار می گیرند. اما افراد مختلف گاهی اوقات سختی دارند

  1400/9/15 0:12
 • ManuelNow 853 :

  جامعه ژاپن به گروه اولویت می دهد نه فرد. ژاپنی ها از بیرون بودن از جامعه می ترسند و این در مورد افراد در هر سنی صدق می کند. برای آنها مهم است که به چیزی بزرگتر تعلق داشته باشند: خانواده، جمع کاری. هنگامی که یک نوجوان ژاپنی به سن 16 سالگی می رسد، به عضوی برابر در جامعه ژاپن تبدیل می شود و از از دست دادن این موقعیت بسیار می ترسد. به دلیل این ترس، او از حد مجاز فراتر نمی رود، او تمام زندگی خود را با پیروی از هنجارها و قوانین پذیرفته شده عمومی می گذراند. ژاپنی‌ها می‌دانند که اگر کاری اشتباه انجام شود، خطر رد شدن وجود دارد و این باعث قلدری در زندگی واقعی و وب می‌شود. زندگی در وابستگی دائمی به نظرات غریبه ها بر روان بسیاری از ژاپنی ها تأثیر می گذارد. آنها دیگر نمی توانند به اندازه کافی دنیای اطراف خود را ارزیابی کنند، ضعیف و آسیب پذیر می شوند، آنها دائماً تحت فشار استرس و عصبی هستند. برای مثال اخراج از کار برای بسیاری از افراد با از دست دادن معنای زندگی برابری می‌کند، زیرا به این ترتیب فرد از تیم بیرون می‌رود. اغلب امکان زنده ماندن از این وجود ندارد و آنها دست به خودکشی می زنند.

  1400/9/15 0:15
 • ویدا ویدا :

  چرا چینی ها و کره ای ها، ژاپنی هایی را که بقیه دنیا تحسین می کنند، دوست ندارند؟

  1401/1/19 15:32
  • ویدا ویدا :

   نفرت بین چینی ها و ژاپنی ها در جنگ جهانی دوم شکل گرفت. اقداماتی که نیروهای ژاپنی در سال های 1937-1945 به خود اجازه دادند در چین نسل کشی محسوب می شود. به گفته مورخان چینی، در این دوره، حداقل 7 میلیون سرباز و بیش از 17 میلیون غیرنظامی به دست ارتش امپراتوری افتادند.

   1401/1/19 15:34
   • ویدا ویدا :

    یکی از بدترین اپیزودها قتل عام نانجینگ است. ژاپنی ها پس از پیشروی به پایتخت چین نانجینگ، به خود اجازه جنایات واقعی دادند. با ورود به شهرهای بی دفاع، آنها در تعداد قتل ها به رقابت پرداختند که در روزنامه های ژاپنی به طرز چشمگیری در مورد آن توضیح داده شد. مورخان چینی آنچه را که اندکی بعد مستقیماً در نانجینگ اتفاق می افتد، نابودی سیستماتیک می نامند. سپس در عرض چند روز همه شهروندان مرد در سن نظامی کشته شدند. تعداد دقیق قربانیان مشخص نیست، اما چینی ها ارقام وحشتناکی را تا نیم میلیون نفر اعلام می کنند.

    1401/1/19 15:35
    • ویدا ویدا :

     نفرت بین چینی ها و ژاپنی ها ........یکی دیگر از "شاهکار های" پاک نشدنی ژاپنی ها، سلاح های شیمیایی است. در چین، یک بخش پیشگیری از بیماری همه گیر وجود داشت که از جمله به تحقیق در این زمینه مشغول بود. ارتش ژاپن عمداً وبا، آبله، تیفوس را در بین مردم پخش کرد، آنها را با گاز مسموم کرد و داروها را روی غیرنظامیان محلی و سربازان اسیرآزمایش کرد. دومی عملاً هیچ شانسی برای زنده ماندن نداشت. کافی است یک رقم ارائه کنیم: پس از تسلیم ژاپنی ها، تنها 56 زندانی چینی از اردوگاه ها آزاد شدند.

     1401/1/19 15:38
 • ویدا ویدا :

  به عنوان یک آزمایش، ژاپنی ها بمب های سرامیکی آلوده به کک را روی مواضع چینی ها انداختند. اما بیشتر اوقات، هواپیماهای ژاپنی بمباران های گسترده ای را با استفاده از گلوله های آتش زا انجام دادند. از سال 1938 تا 1943، هواپیماهای ژاپنی حداقل 5000 حمله به شهرهای پرجمعیت چین انجام دادند. پیاده نظام ژاپنی بر اساس استراتژی ژنرال اوکامورا "سانکو ساکوسن" عمل کرد که به عنوان "همه چیز را بسوزانید، همه را بکشید، همه چیز را غارت کنید" تعبیر می شود. ژاپنی ها محصولات زراعی را برداشتند، روستاها را ویران کردند و چینی ها را به زور به کار سنگ زنی کشاندند و هر فرد مشکوک را سرکوب می کردند. مورخان اعتراف می کنند که 2.5 میلیون نفر قربانی ایده های اوکامورا شدند.

  1401/1/19 15:40
  • ویدا ویدا :

   در سال 1935، گروه 731 ظاهر شد که بر اساس ارتش ژاپنی کوانتونگ تشکیل شد. هدف این واحد توسعه تسلیحات بیولوژیکی بود و آزمایشات به طور سنتی بر روی غیرنظامیان انجام می شد و تا پایان جنگ کار کرد ، اما ارتش ژاپن به سادگی زمان استفاده از سلاح های جدید علیه آمریکایی ها را نداشت. عمدتاً به دلیل تهاجم شدید نیروهای اتحاد جماهیر شوروی در اوت 1945. علاوه بر این، فرماندهی ژاپن در حال آماده شدن برای استفاده از سلاح های بیولوژیکی علیه فرود آمریکایی ها بود، حتی بدون در نظر گرفتن جمعیت غیرنظامی خود ژاپن. برنامه ریزی شده بود که ارتش و رهبری ارشد به منچوری - به یک فرودگاه جایگزین - تخلیه شوند.

   1401/1/19 15:42
   • ویدا ویدا :

    علاوه بر قتل عام غیرنظامیان، مقامات ژاپنی در جنایت جنگی دیگری علیه همسایگان خود دست دارند - ایجاد شبکه بزرگی از فاحشه خانه هابرای سربازان. خشونت علیه زنان در روستاهای تسخیر شده چین یک عمل رایج بود. اما از همان لحظه ای که به اصطلاح «ایستگاه های آسایش» ایجاد شد، زنان را با خود برده و آنها را اسیر فاحشه خانه ها کردند.

    1401/1/19 15:44
    • ویدا ویدا :

     تصمیم به ایجاد چنین مکان هایی توسط فرماندهی ژاپنی در سال 1932 اتخاذ شد و ضرورت آنها را با تصمیم به کاهش احساسات ضد ژاپنی به دلیل تجاوز بی رویه، نگرانی برای سلامت سربازان و پیشگیری از بیماری های مقاربتی در ارتش توجیه کرد. اولین "ایستگاه ها" در منچوری چین ظاهر شد و بعداً در تمام سرزمین های اشغالی - در فیلیپین و بورنئو، در برمه و کره، در مالزی و ویتنام افتتاح شد. در مجموع چند صد هزار زن از فاحشه خانه ها عبور می کردند که بخش قابل توجهی از آنها زیر سن قانونی بودند. تا پایان جنگ، تنها یک چهارم آنها زنده مانده بودند. آنها از نظر اخلاقی و جسمی تحقیر شدند و با آنتی بیوتیک مسموم شدند. همچنین یک برنامه خدمات روزانه وجود داشت: در ابتدا - 29 "مشتری"! و بعد - 40 مشتری . مقامات ژاپنی امروز این حقایق را انکار می کنند.

     1401/1/19 15:45

بیشتر بخوانید