پخت خلاقانه کیک که بیشتر شبیه تابلو نقاشی است

کیک زیبا

کارین پفیف-بوش نانوا و عکاس از آلمان ، پخت کیک را به سطح کاملاً جدیدی رساند. کیک های او بیشتر شبیه به تابلوها هستند تا غذا ، با این حال ، آنها نه تنها زیبا ، بلکه جذاب نیز به نظر می رسند. بنابراین ، افرادی که رژیم دارند ، بهتر است به این محصولات نگاه نکنند. یا نگاه کنید ، اما فکر کنید که این به هیچ وجه پای نیست بلکه یک غذای زیبا و رنگی است. واقعاً کارین را می توان یک هنرمند نامید.

 

کیک زیبا
این شاهکارها هم از نظر ظاهری و هم از نظر سلیقه زیبا هستند.

نانوا به طرز ماهرانه ای خمیر را بریده و جزئیات و میوه ها را به نمایش می گذارد و طرح های هنری دلپذیری ایجاد می کند. گیاه شناسی و طرح هندسی که روی کیک های خوشمزه گذاشته شده است ، آنها را برای خوردن بسیار زیبا می کند. در طول بیماری همه گیر ، بسیاری از مردم در سراسر جهان شروع به آزمایش در آشپزخانه کردند ، ترجیح می دهند غذاهای خانگی بخورند و کمتر از رستوران ها سفارش دهند ، بنابراین تجربه کارین ممکن است برای کسی مفید باشد.

 

کیک طرح دار
شاهکار دیگری از کارین.

 

کارین دراکانت اینستاگرام خودشروع به آزمایش کرد و تصمیم گرفت تلاش همسرش را برای تزئین کیک در اینترنت قرار دهد.

 

13514ae4-dbc7-440f-bd8d-46a7294f7360.jpg

کیک که مانند سینی تزئین شده به نظر می رسد.

 

62eaeb4b-d3cf-4b33-80da-13dc2fde0438.jpg

این هنرمند نانوا ، که به هر حال ، در حال حاضر 100000 دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد ، می گوید:  نظرات مثبت بودند و منجر به افزایش سریع تعداد مشترکین حساب من شد.

53edf036-5095-44d9-89b3-a7ea18bac41e.jpg

و این کیک مانند یک تخته نی است.

 

به هر حال ،  پفیف-بوش اخیراً کتابی را منتشر کرده است که در آن 25 تا از بهترین دستور العمل کیک خود و همچنین انواع تکنیک هایی را که توصیه می شود را به اشتراک گذاشته است. او به شما قدم به قدم می گوید که چگونه می توانید شاهکارهای مشابه را تهیه کنید ، این کتاب تمام اطلاعات لازم را دارد - از بهترین ابزارهای تهیه خمیر تا پخت. با این وجود ، هشدار می دهد که علاوه بر دانش ، استعداد و خلاقیت لازم در این مورد نیز وجود داشته باشد. بنابراین ، نانوایی با دستهای طلایی از رقابت نمی ترسد.

 

کارین می گوید: "ایده های من برای پروژه های جدید غیرقابل توصیف است. من زمان آزاد برای اجرای ایده های خود دارم." الهام از طبیعت ، از اشیاء بی جان و از الگوهای سنتی و گرافیکی و هندسی ناشی می شود.

 

طراحی کیک

من حتی نمی توانم باور کنم که بعد از پخت می توان آن را خورد.

 

به گفته این صنعتگر ، برای تزیین هنری کیک دو تا شش ساعت زمان لازم است. معمولاً او شروع به ساختن قالب اولیه پای و پر کردن آن می کند و سپس رویه پای را به عنوان پایه ای برای تزیین بیشتر قرار می دهد ، یا تزئینات میوه ای را به آن اضافه می کند.

- به عنوان گزینه ای برای تزئین ، فقط می توانم از میوه های رنگارنگ استفاده کنم. و اگر می خواهم رنگ خمیر را رنگ کنم ، فقط از رنگ های طبیعی - مانند پودرهای توت خشک شده یخ زده ، زردچوبه ، چغندر قرمز یا پودر اسفناج استفاده می کنم - کارین راز کار خود را به اشتراک می گذارد.

 

طراحی کیک

هنگام پخت و پز ، زن صنعتگر همیشه از رنگهای طبیعی استفاده می کند.

علاوه بر این ، نانوا اغلب از برش های مختلف کوکی برای تزیین یا برش خمیر با استفاده از تیغه چاقوی بسیار نازک - اسکالپل یا چاقوی کاغذی استفاده می کند. اغلب ، چندین روش برش را برای ایجاد طرح های منحصر به فرد ترکیب می کند. و ، همانطور که این صنعتگر می گوید ، او واقعاً به ابزار خاصی برای کار نیاز ندارد.

طراحی کیک

کارین می گوید: من در مورد کیک های تزئینی دو اصل مهم دارم. اول ، آنها باید خوشمزه باشند. دوم ، آنها هنگام پخت و پز باید خوب به نظر برسند ، نه فقط قبل از پخت.

 

طراحی کیک

به طور معمول ، این زن در هفته از یک تا سه کیک (یا بهتر بگوییم آثار هنری) می پزد. آنها را  معمولاً  برای  اقوام یا خودشان می خورند یا به دوستان یا همسایگان می دهند.

 

پای سیب

هر خانه دار ی می تواند چنین پای خوشمزه و زیبایی را بپزد ، اما شما باید استعداد هم داشته باشید.


- اکنون ، در طول اپیدمی COVID-19 ، کمتر کیک می پزم. من زمان زیادی را صرف آموزش سگ چوپان هالگریم 14 ماهه آلمانی و همچنین کار در باغ بزرگ پارک مانند خود می کنم. ما یک ابی قرن 20 خریداری کردیم که ترمیم و بازسازی آن را کاملا خودمان انجام دادیم .

اما حتی با وجود این واقعیت که کارین در حال حاضر کمتر کیک و پای می پزد ، کیک های پنل وی در اینستاگرام با طراحی خیره کننده همچنان در شبکه های اجتماعی دست به دست  می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید