این هنرمند کیک با طرح فرش ایرانی می پزد که سلبریتی های هالیوود عاشق آن هستند

کیک با طرح فرش ایرانی
این نانوا  کیک فرش  ایرانی درست می کند که ستاره های هالیوود مشتری آنها هستند

هیچ کس متوجه نشده است که نانوا آلانا ساکن لس آنجلس چه کاری انجام می دهد. شیرینی پزی با طرح فرش های ایرانی فوق العاده زیبایی خلق می کند. به سبک شرقی و بسیار خوشمزه. بله ، همه فرشهای او خوراکی هستند و فقط خوراکی نیستند ، بلکه از نظر طعم و مزه نیز بسیار خوشمزه هستند. کیک فرش: غیر منتظره ، درست است؟

 

آلانا جونز مان با کیک های رنگارنگ خود ، که با الهام از چیزهایی مانند فرش قالیچه ،گلیم و منسوجات سنتی ، نه تنها در آمریکا بلکه در کشورهای دیگر ، مشهور شده است. حتی یک مقاله طولانی درباره او در لس آنجلس تایمز وجود داشت ، جایی که کیک های او به شرح زیر بود: یک نمایش سه بعدی با بافت و رنگ روانگردان - شاید برای خوردن بسیار زیبا است!

 

کیک با طرح فرش ایرانی

کیک طرح فرش   شیرینی پز از فرش و پارچه الهام گرفته است.

 

شگفت انگیزترین نکته در مورد این کیک ها این است که بسیاری از مردم فکر می کنند که من عمدا آنها را شبیه فرش های پشمی درست کردم. با این حال ، این هرگز یک برنامه نبود! شیرینی پز می گوید که افراد  ، به شوخی یا جدی ، به آنها فرش می گفتند.آلانا علاقه زیادی به مد ، طراحی و موسیقی دهه های 1960 و 70 دارد و خاطرنشان می کند که ضمن ایجاد کیک های زیبا ، هم به عنوان یک نانوا و هم به عنوان یک هنرمند در حال پیشرفت است.

 

تزئین کیک

کیک تولد فرش  :کیک فرش به آلانا کمک می کند تا به عنوان یک شیرینی پز و به عنوان یک طراح-هنرمند پیشرفت کند.

 

او توضیح می دهد: "من سبک خودم را پیدا کردم." آلانا جونز مان در سان دیگو به دنیا آمد. وی بیست سال را در برنامه ریزی رویداد و بازاریابی در نیویورک گذراند. ساعت ها کار روزمره ، همراه با این احساس که درجا می زند ، زن جوان را وادار کرد که به دنبال خروجی کالاهای پخته شده خانگی باشد. یک روز ، دوست پسرش کیک پنیرهای پخته شده را برای او به رستورانی برد که در آن کار می کرد. دسر فوراً فروخته شد.

 

این امر باعث اعتماد به نفس آلانا و الهام بخشیدن وی به جدی گرفتن پخت و پز شد. او درس های آنلاین را تماشا می کرد و ساعتهای طولانی را در آشپزخانه کوچک خود در نیویورک گذراند. سرانجام ، او شروع به آزمایش با استفاده از نکات تزئینی برای ایجاد طرح های موج دار و بافت کرد ، و شروع به تمرکز انرژی خود تقریباً فقط روی تزئین و کیک سازی کرد.

 

زن


- دلیل این که من به تهیه کیک تولد روی فرش  و شیرینی روی آوردم تزئین آنها است. احساس کردم یک بوم واقعی دارم که می توانم واقعاً روی آن کار کنم. کیک واسطه من با دنیای هنر است.

 

تزئین کیک

کیک با طرح سنتی

شیرینی پز با استعداد کاملاً در انگیزه های شرقی موفق می شود.

 

آلانا در ساخت شاهکارهای خود از ابزاری استفاده می کند که می توان آنها را از هر فروشگاه شیرینی پزی خریداری کرد. تخصص او  کیک  میوه تزریق است، و او یک دستورالعمل کامل برای مخلوط کره با کره توت فرنگی ، پسته و انجیر تهیه کرده است. هرکسی که کیک های او را خورده باشد ، یادداشت می کند که طعم آنها به همان اندازه خوب است که تزئین آنها . اما تعداد کمی از مردم می دانند که آلانا تقریباً یک سال برای تهیه دستورالعمل مخصوص خود این طعم باورنکردنی بی نظیر به کیک ها اختصاص داده است.

 

او توضیح می دهد: بزرگترین تعارف این است که وقتی شخصی با چشیدن آنچه که من آماده کرده ام ، می گوید: "این خوشمزه ترین کیک در جهان بود." من به پروژه هایم افتخار می کنم و اگر از لحاظ ظاهری آن را دوست نداشته باشم هرگز آن کیک را ارائه نخواهم داد. "

 

تزئین کیک

عکس کیک تولد روی فرش  :کیک ها نه تنها از نظر ظاهری ، بلکه از نظر طعم نیز خوشمزه هستند.

 

جونز-مان حدود چهار سال پیش به لس آنجلس نقل مکان کرد. وی بازگشت خود به جنوب کالیفرنیا را منبع جدیدی از الهام توصیف می کند.کیک های او اکنون توسط افراد مشهوری مانند بازیگران زن ریس ویترسپون و آدی برایانت از طرفداران هنر آشپزی وی سفارش داده می شود. خیلی ها کیک تولد طرح فرش  و کیک  برای عروسی سفارش می دهند.

 

تزئین کیک

آلانا کارهای دیگری فراتر از کیک فرش انجام می دهد.  به عنوان مثال ، در اینجا کیک های سبدی با پومپون وجود دارد.

 

در اوقات فراغت ، جونز-مان به کتابخانه می رود و به جستجوی کاتالوگ های تبلیغاتی قدیمی و کتاب های هنری می پردازد. او توضیح می دهد که می تواند تمام روز را با این کار سپری کند. به عنوان مثال ، آلانا اخیراً گلدوزی های تزئین شده قرن شانزدهم را که در کتاب پیدا کرده است ، مطالعه کرد و سپس شروع به آزمایش در آشپزخانه کرد و سعی کرد یک کیک بر اساس این گلدوزی ایجاد کند.

 

او می داند که با راه اندازی نانوایی می تواند درآمد بیشتری کسب کند یا شاید راه های دیگری برای پخت کیک های خود به صورت تولید انبوه پیدا کند. با این حال ، بیشتر از همه او دوست دارد روی یک پروژه کار کند - به عنوان یک هنرمند در حال ایجاد یک تصویر. یا قالیباف باستانی.آلانا می گوید: "این یک فرآیند مراقبه  است."

 

تزئین کیک

و این هم کیک است!

طراح نانوایی آثار خود را در اینستاگرام به مشترکین نشان می دهد. یکی از کیک های فرش با الهام از یک فرش باستانی ایرانی از عرضه کننده مشهور فرشهای شرقی ، فرش و ملیله ، منصور کاظمیان مقدم استاد کار ملیله ساخته شده است.

 

تزئین کیک

کیک قالی

آیا فرش باستانی ایرانی است یا کیک  است؟  شما نمی توانید بگویید!

 

این فرش از کیک های ایرانی  با استفاده از تکنیکی به نام dot edging ساخته می شود. به عبارت دیگر ، سطح  كيك فرش  از نقاط ریز تشکیل شده است که به نوبه خود از لوله خارج شده اند. نتیجه یک  کیک قالی بافی  از  فرش ایرانی بسیار واقع گرایانه است.

 

تزئین کیک

عکس کیک روی فرش

کیک Cutaway با الهام از فرش های منصور کاظمیان مقدم استاد کار ملیله.

 

 زنان از سراسر جهان می نویسند - به انگلیسی ، پرتغالی ، آلمانی ... "من به معنای واقعی کلمه با این کیک وسواس دارم! و بقیه هم! "،" او فوق العاده است "" بسیار هنری! "،" این کیک است؟ " این یک کار هنری است! " - این نحوه واکنش کاربران اینستاگرام به شاهکارهای آشپزی آلانا است.

 

تزئین کیک

عکس کیک فرش

 

یادآوری می کنیم که فرش های سنتی ایران که با نام قدیمی این منطقه پارسی خوانده می شوند ، در تمام گوشه و کنار کره زمین از ارزش بالایی برخوردار هستند. آنها از پشم ، پنبه و گاهی ابریشم ساخته می شوند. خوب و اکنون از بیسکویت ، کره و خامه.

آلانا منحصراً روی  کیک تولد مدل فرش  ، کیک عروسی و شیرینی تمرکز دارد. و در این کار او واقعاً استاد شده است. اما یک نانوا از آلمان پای هایی درست می کند که شبیه تابلوهای طرح دار هستند. پیشنهاد می کنیم مقایسه کنیم. چه کسی جالب تر است؟

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید