چگونه رنگ را به ظاهرمان اضافه کنیم؟

چگونه رنگ را به ظاهرمان اضافه کنیم؟ آیا رنگی که می پوشند مناسب مراسمی که می روند است یا خیر؟

خیلی ها دوست دارند پررنگ ترین و جذاب ترین رنگ ها را بپوشند، بدون توجه به اینکه در چه فصلی هستند، چه سنی دارند یا به کجا می روند. اما خیلی از افراد راحت نیستند تا لباس های رنگی بپوشند و به لباسهای رنگ خنثی علاقه مند هستند. رنگهای تیره یا تک رنگ ها را ترجیح می دهند و بسیاری نیز نگرانی از این بابت دارند که چه رنگی را با چه رنگی ست کنند. آیا رنگی که می پوشند مناسب مراسمی که می روند است یا خیر. اما همیشه راههایی وجود دارد که بتوانید رنگهای جذابی را به ظاهر و لباس هایتان اضافه کنید. ایریس اپفل ( Iris Apfel ) اسطوره مد در این کار استاد است.(سیارک)

  • زیورآلات

زیورآلات همیشه به دستبند و گردنبندهای نقره ای و طلایی خلاصه نمی شود. شما می توانید زیورآلات شیک و رنگی استفاده کنید و با استفاده از این اشیا کوچک به ظاهرتان رنگی جذاب و شاد ببخشید. یک گردنبند چشمگیر، یک جفت گوشواره رنگی آویزدار یا یک دستبند زیبا و جذاب، هر یک از اینها می توانند در کنار لباس ساده شما ظاهری جدید و متفاوت به شما ببخشند.

  • شال یا دستمال گردن

شما می توانید شال زیبا در رنگهای متنوعی که دارید را به شکل های مختلف دور گردنتان بپیچید و همراه با یک لباس ساده آن را بپوشید. یا از دستمال گردن های رنگی و کوچک استفاده کنید و یک لباس با یقه بازتر بپوشید تا دستمال گردن به زیبایی به چشم بیاید.

  •  کفش

پوشیدن کفش های رنگی یکی از بهترین و ساده ترین روش های اضافه کردن رنگ به ظاهر است. هنگام انتخاب یک کفش رنگی به طرح و مدل آن دقت کنید چرا که بین سایر تکه های لباس بیشتر به چشم خواهد آمد و مهم است زیبا و بی عیب و تمیز باشد. برای فصل تابستان می توانید رنگ های جیغ  و پرشور انتخاب کنید.

  • ژاکت

این روپوش با جنس نخی و نازک یکی از بهترین روش های اضافه کردن رنگ در فصل بهار است. ژاکت ها روی لباس پوشیده می شوند و به خوبی خودشان را نشان می دهند. علاوه بر اینکه رنگ آنها ، استایل شما را جذاب  و رنگی خواهد کرد، بلکه پوشیدن لباس های لایه ای خود از استایل های جذاب و به روز می باشد. از یک رنگ جذاب و روشن در کنار لباس تیره و خنثی استفاده کنید تا به خوبی خودش را نشان دهد.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید