زیورآلات کلاسیکی که باید در جعبه جواهرات داشته باشید

زیورآلات کلاسیک که باید در جعبه جواهرات داشته باشید، آویختن جواهرات و اضافه کردن هر شی تزیینی جانبی به استایل یکی از لذت بخش ترین....

آویختن جواهرات و اضافه کردن هر شی تزیینی جانبی به استایل یکی از لذت بخش ترین قسمت های آماده شدن است. چه برای یک میهمانی آماده شوید چه برای یک عصرانه غیر رسمی و دورهمی با دوستان، همیشه انتخاب جواهرات، گوشواره، گردنبند یا انگشتر، قسمت مهمی از آماده شدن به شمار می رود. هر قدر جواهرات داشته باشید هیچ چیز به اندازه جواهرات کلاسیک و شیک همیشه به کمکتان نمی آید. نیازی نیست جواهرات زیادی به خود بیاویزید تا شیک و زیبا شوید بلکه می توانید با ساده ترین جواهرات چهره ای زیبا و به یاد ماندنی از خودتان به جای بگذارید. شما هم حتما حداقل یکی از این جواهرات کلاسیک را در کلکسیون خود دارید.

 

  • گوشواره های الماس

گاهی اوقات، یک گوشواره الماس ساده تمام آن چیزی است که برای تکمیل کردن استایل نیاز دارید. این مدل گوشواره ها به شما چهره ای کلاسیک و در عین حال شیک می دهند و حالت غیررسمی که خیلی از گوشواره های آویزدار دارند را این مدل گوشواره ها ندارند.(سیارک)

 

  • گوشواره های مروارید

اگر گوشواره های الماس را نمی پسندید در عین حال می خواهید گوشواره های ساده و شیک داشته باشید، گوشواره های مروارید را انتخاب کنید. این گوشواره ها نیز بسیار جذاب هستند و شما را مجلل نشان می دهند. حتی اگر این گوشواره مروارید اصل نباشد باز هم شکلی که از خود به نمایش می گذارد لوکس و مجلل است و چه چیزی بهتر از اینکه این مدل گوشواره را می توان با هر مدل و رنگ لباسی به گوش آویخت.(سیارک)

 

  • گوشواره حلقه ای

گوشواره های حلقه ای حالتی غیررسمی تر نسبت به دو مدل قبلی دارند اما در عین سادگی بسیار شیک هستند و می توانید آنها را در هر مراسمی گوشتان کنید. بهتر است این حلقه ها را خیلی بزرگ انتخاب نکنید، حلقه های اندازه متوسط را در نظر بگیرید که بتوانید همه جا از آنها استفاده کنید.(سیارک)

  • زیورآلات زنجیری ساده

زنجیر ساده چه برای گردنبند، چه دستبند می تواند بسیار ساده و شیک باشد. افرادی که می خواهند زیورآلاتی استفاده کنند که خیلی نمایشی نباشد، می توانند از زنجیرهای ساده کمک بگیرند.  این مدل زیورآلات را می توان به سادگی با هر لباسی پوشید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید