ایده هایی برای پوشیدن پیراهن بارداری برای میهمانی

ایده هایی برای پوشیدن پیراهن بارداری برای میهمانی، معرفی طرح های متنوع لباس های بارداری برای شرکت در مهمانی های خانوادگی رسمی انواعی لباس های بارداری

وقتی باردار هستید انتخاب لباس یکی از دشوارترین کارهاست اندامتان تغییراتی می کند که دیگر نمی توانید لباس هایی که دارید را بپوشید. بنابراین اگر به یک میهمانی دعوت شوید اینکه چه لباسی بپوشید می تواند کاملا ذهن شما را درگیر می کند. با فکر اینکه می خواهید جذاب باشید و در عین حال لباسی تن کنید که راحت باشید، پس پیراهن های تنگی که در کمدتان دارید حتی اگر در هفته های اول بارداری نیز باشید خیلی به نظر مناسب نخواهند بود. اگر می خواهید برای این دوره خود پیراهن بارداری تهیه کنید می توانید از مدل ها و نکات زیر ایده بگیرید.

۱ ) پیراهن بارداری گشاد و آزاد

بدون شک خودتان نیز به دنبال چنین چیزی خواهید گشت. پیراهن هایی که کمر آنها زیر سینه قرار می گیرند و در حقیقت مدل هایی هستند که بالاتنه آن کوچک تر از پایین تنه باشد، می تواند انتخاب خوبی برای شما در دوره بارداری گردد. این پیراهن ها را حتی پس از پایان این دوره نیز می توانید بپوشید.(سیارک)

۲ ) شلوار بارداری و تاپ گشاد

اگر طرفدار پیراهن بارداری گشاد نیستید و فکر می کنید اندام شما را از آنچه که هستید بزرگتر نشان می دهند می توانید به دنبال یک شلوار بارداری ساده و یک تاپ بلند گشاد بروید. این مدل لباس مناسب یک میهمانی دوستانه و یا خانوادگی است.

۳ ) پیراهن تنگ کشی

این را به یاد داشته باشید که بارداری یکی از زیباترین اتفاقات است و بزرگ شدن شکم شما رشد یک کودک را نشان می دهد و نباید از اینکه کسی متوجه آن شود بترسید یا خجالت بکشید. بسیاری از افراد از اینکه چنین حس زیبایی را به سایرین نشان بدهند هراسی ندارند، آنها لباس هایی را انتخاب می کنند که تنگ و چسبان هستند. هر چند باید این را در نظر داشته باشید که اول از همه راحتی مهم است و نباید پیراهنی بپوشید که در آن راحت نیستید. پیراهن بارداری مدل های متنوعی دارند و برای افرادی که دوست دارند بارداریشان نمایان شود نیز پیراهن های تنگ اما مناسب بارداری طراحی می شود.(سیارک)

۴ ) کت یا روپوش های بلند

پیراهن بارداری ساده بپوشید و آن را با یک روپوش یا کت تزیین کنید. روپوش هایی که بلندتر هستند بهترند ولی برخی از آنها که تنگ هستند یا روی کمر قرار می گیرند ممکن است شما را بزرگ و چاق نشان دهد. روپوش هایی که گشاد هستند حتی می توانند تغییر اندامتان را کمی پنهان کنند. از این ستها در جاهایی استفاده کنیدکه دوست ندارید نظرها به باردار بودن شما جلب شود.(سیارک)

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید