نائومی کمبل آنچه طرفداران درباره سوپر مدل نمی دانند

نائومی کمبل

22 ماه مه 50مین سالگرد سوپر مدل جامائیکایی تبار ، نائومی کمبل است. برخلاف بیشتر همکارانش ، که حرفه مدلینگ برای آنان بعد از 30 سالگی تمام می شود ، نائومی کمبل همچنان در این حرفه تقاضای خود را دارد ، در فشن شو لباس و روی جلد مجلات ظاهر می شود. با این حال ، علاوه بر شهرت به عنوان یکی از موفق ترین مدل های جهان ، نائومی کمبل همچنین در دنیای تجارت نمایش، بازیگر و خواننده شهرت کسب کرد و در آستانه پنجاهمین سالگرد تولد دوباره با افشاگری های خود همه را غافلگیر کرد ...

 

س.پر مدل نائومی کمبل
نائومی کمبل یکی از موفق ترین و مشهورترین مدل ها در جهان

نائومی نمی دانست پدرش کیست و هرگز در زندگی او را ملاقات نکرده بود - والدینش وقتی هنوز به دنیا نیامده بودند طلاق گرفتند. از مادرش ، والر موریس ، دختر بالرو Afro-Jamaican ، نائومیف موسیقی و انعطاف پذیری را به ارث برد. از کودکی مشغول رقصیدن بود و در یک مدرسه باله شرکت می کرد. وقتی 10 ساله بود ، ناپدری داشت که نام خانوادگی خود را به نائومی  داد ، اما از رابطه اش با ناپدری نتیجه ای نگرفت و نائومی سعی کرد دیر تر به خانه بازگردد تا کمتر او را ببیند. در طی یکی از این دیر آمدن ها به خانه در پارک های لندن ، او با یک پیشاهنگ آژانس مدل سازی پاریس ملاقات کرد و یک سال بعد برای اولین عکسبرداری  به فرانسه رفت.

نائومی کمبل
نائومی کمبل در جلد مجلات

در سن 16 سالگی ، نائومی کمبل جایگزین یک همکار شد که در عکسبرداری شرکت نکرده بود و در عوض روی جلد مجله Elle قرار گرفت. در حقیقت ، این آغاز بیوگرافی مدل بودن او بود. پس از آن او با پیشنهادهای جدید بمباران شد و به زودی شخصیت اصلی نمایش های مشهورترین خانه های مد شد. نائومی اولین مدل مشکی بود که روی جلد مجلات Time و Vogue ظاهر شد و در طول دوران حرفه ای اش در جلد بیش از 500 مجله معروف مد ستاره دار شد.

 

نائومی کمبل
نائومی کمبل در جلد مجلات

تا پایان دهه 1980 نائومی کمبل به یکی از پرطرفدارترین مدل های برتر بدل شد و تا پایان دهه 1990 به یکی از محبوب ترین مدل های جهان تبدیل شد. حتی شکست هم نمی توانست مانع موفقیت او شود. در سال 1993 ، او در طول نمایش زمین خورد ، با کفش های 25 سانتیمتر مانند گربه روی زمین افتاد ، اما برخاست ، لبخند زد و ادامه داد. پس از آن ، شهرت وی بیشتر افزایش یافت و این کفش ها به عنوان یک نمایشگاه به یکی از موزه های لندن رسید. از آن زمان به بعد ،زمین خوردن مدل ها در زمان فشن یاد  نائومی را در خاطره ها زنده می کرد.

 

نائومی کمبل
حتی زمین خوردن او  یک اتفاق جالب در دنیای مد بود

 

 

کفش سوپر مدل
کفشهایی که نائومی کمبل پوشیده بود.

در آینده بسیاری از طراحان لباس از او خواستند که زمین خوردن را تکرار کند تا بدین ترتیب توجه مطبوعات به نمایش های آنها جلب شود اما نائومی امتناع ورزید. وی توضیح داد: " من به آنها گفتم كه خلاف اصول من است ، و من عمدا نخواهم افتاد. " سالها بعد ، این مدل ویدئویی را با این سقوط در صفحه اش در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و آن را با بیانیه نلسون ماندلا همراهی کرد: " با موفقیت ها مرا قضاوت نکنید ، براساس تعداد دفعاتی که افتادم و دوباره بلند شدم قضاوت کنید ." او هرگز از اینکه مسخره و بی دست به نظر برسد نترسید و خود جنجالی او به او کمک کرد تا هواداران بیشتری را هم بدست آورد.

 

سوپر مدل
سوپر مدل های معروف دهه 1990

او به لطف زیبایی نه تنها زیبایی عجیب و غریب ، بلکه همچنین یک روحیه هیجانی در سراسر جهان شناخته شده بود. همیشه رسوائی های زیادی در اطراف نام وی وجود داشت: او با پلیس در فرودگاه تفریح کرد ، با پلیس مبارزه کرد ، با پلیس دعوا کرد ، به سمت خبرنگار ها دوید و سعی در شکستن دوربین داشت. در همان زمان ، تقریباً در تمام زندگی او سوپر مدل مشغول کارهای خیریه بود و کارهای خوب بسیاری انجام داد. او همه ساله میزبان نمایش ها ، جمع آوری بودجه برای مهدکودک ها در کشورهای فقیر به همراه یونسکو ، و همچنین به قربانیان طوفان ها ، زلزله ها و سونامی ها کمک می کند.

نائومی کمبل
 نائومی کمبل،  Supermodel ، که در لیست 50  زیباترین زن جهان درج شده است

در اواسط دهه 1980 نائومی کمبل در نقش یک بازیگر نقش اول زن و در اواسط دهه 1990 بازی کرد. - و به عنوان خواننده او در بیش از 30 فیلم ستاره دار شد ، یک آلبوم موسیقی منتشر کرد و یکی از تک آهنگ های او رتبه اول جدول های ژاپن را به دست آورد. به موازات حرفه بازیگری ، کار تلویزیون را در دست گرفت و میزبان چندین پروژه تلویزیونی شد.

 

نائومی کمبل
نائومی کمبل یکی از موفق ترین و مشهورترین سوپر مدل ها در جهان

و در بزرگسالی ، نائومی در شکل عالی باقی مانده و همچنان به راه خود ادامه می دهد. با این حال ، زیبایی او در واقع به اندازه جلد مجلات عالی نیست. این مدل این واقعیت را پنهان نمی کند که وی مدتی طولانی کلاه گیس ها پوشیده است - به دلیل یک ظاهر طراحی مکرر ، موهای او در جوانی ضعیف و شکننده شد و شروع به ریزش کرد. بنابراین ، او سعی می کند که اجازه ندهد عکاسان بدون کلاه گیس از او عکس بگیرند. این مدل بدون آرایش در عموم ظاهر نمی شود. با گذشت زمان ، ویژگی های صورت وی کم رنگ تر شد و همین امر باعث شایعات جراحی پلاستیک شد. خودش هرگز در این باره اظهار نظری نکرد.

نائومی کمپبل
 نائومی کمبل

علی رغم موفقیت های بسیار خوبی که در این حرفه داشت ، در زندگی شخصی ، سوپر مدل چندان خوش شانس نبود. او هرگز ازدواج نکرده است ، طولانی ترین رابطه وی (با ولادیسلاو دورونین میلیاردر روسی) 5 سال به طول انجامید. نائومی این مسئله را با این واقعیت توضیح داد که تقریباً همه برگزیدگانش با او مانند یک غنیمت رفتار می کردند. و کسانی که او را از نزدیک می شناختند ، اعتراف کردند که مقصر همه چیز شخصیت سنگین مدل و خلق و خوی او  است. در عین حال ، این مدل می گوید: " تنها زندگی کردن به معنای تنها بودن نیست. من هیچ وقتی برای کسالت و تنهایی ندارم ... ".

 

سوپر مدل
نائومی کمبل یکی از موفق ترین و مشهورترین سوپر مدل ها در جهان

در آستانه پنجاهمین سالگرد تولد ، نائومی کمبل در مصاحبه ای اعتراف کرد که زندگی وی هرگز کامل نیست ، او در مصرف الکل سوء استفاده کرده  و به مدت 5 سال به مواد مخدر اعتیاد داشته است ، و او در خلاص شدن از شر این اعتیادها مشکل داشته است. اما او نمی ترسد در مورد آن صحبت کند. این مدل با اطمینان است: " شما باید اشتباه کنید. شما از اشتباهات یاد می گیرید - این جوهر جهان ماست. من در زندگی اشتباه کردم. شخصیت یک شخص است که چگونه به خود نگاه می کند ، مشکلاتش را حل می کند و زندگی خود را می گذراند . "

 

نائومی کمبل
نائومی کمبل

 

مقاله را دوست داشتید؟ با گذاشتن نظر از ما پشتیبانی کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید