آستین پفی دوباره مد شده است

در

 آستین پفی
 آستین پفی  ، راز یک ویژگی شیک که تقریباً 600 سال است مورد توجه است.

 

این واقعیت که دنیای مد و لباس دائما مانند فصل ها تغییر می کند را ما به طور مستقیم می دانیم ، زیرا تنوع یکی از ویژگی های اصلی دنیای مد و لباس محسوب می شود. با این حال ، در دنیای مد مواردی وجود دارد که موقعیت خود را به طور کامل در کمد لباس افراد معمولی و در راهپیمایی برای نمایش های مد بالا تثبیت کرده است. و اگر آنها برای چندین دهه به سایه بروند ، فقط به منظور بازگشت دوباره به عنوان طراحان مد برای تسخیر افق های جدید است. امروز ما در مورد آستین پفی افسانه ای صحبت می کنیم که بشر تقریباً 600 سال است که از آن استفاده می کند.


چند کلمه در مورد تاریخچه مد آستین پفی

هزاران سال پیش ، تمدن بشری پوشاک را به عنوان وسیله ای برای محافظت در برابر آثار سوء طبیعت کشف کرد. و با توسعه آنها ، مردم شروع به تأمل در مورد عملکرد زیبایی شناختی آن کردند. با این حال ، مد لباس ، به عنوان یک پدیده جهانی ، اولین بار در قرن 17 در اروپا شکل گرفت. تاریخچه منشاء آن عمیقاً در تمدن های باستانی ریشه دارد ، بنابراین زمان دقیق و چگونگی ظهور مفهوم "مد" به طور قطعی مشخص نیست.


با این حال ، علیرغم این واقعیت که هر کشور ، هر ملیت در شکل گیری مفهوم مد نقش داشته است ، به دلیل ظاهر مداوم لباس های جدید با سبک های مختلف و نام های مختلف ، در ابتدا در فرانسه شکل گرفت. و امروز ما در مورد آستین پفی صحبت می کنیم که از بیزانس به اروپا آمده اند و تقریباً شش قرن سابقه دارند. لازم به ذکر است که این جزئیات در اصل بخشی از کت و شلوار کاملاً مردانه یا دقیق تر ، لباس نظامی بود. برای دادن آزادی حرکت دستان جنگجو به پف نیاز بود. و آنها روی شانه و در ناحیه آرنج ساخته شده اند ، که باعث می شود آزادانه در نبرد حرکت کنید.

 

آستین پفی در قرون وسطی

هنری هجدهم

پرتره هنری هجدهم.

 

بنابراین ، با ظاهر شدن در قرون وسطی در قاره اروپا ، آستین پفی کرده به تدریج به یک عنصر شیک تبدیل شد. به زودی ، پادشاهان و اشراف اروپایی شروع به پوشیدن چنین طرح هایی در لباس کردند. و به طور کلی ، شبح مردانه شروع به تلاش برای یک مربع کرد: آستین پفی بسیار قوی خط شانه ها را گسترش دادند و تا حدی که تقریباً برابر طول شیب شانه بود .

 

 آستین پفی

پرتره یک خانم در میلان.  نقاش: لئوناردو داوینچی  / پرتره خانم با لباس زرد.  پایان قرن پانزدهم.  آکادمی لئوناردو داوینچی

 

البته ، این لباس شیک و  مد به زودی در کمد لباس بانوان اشراف ظاهر شد. محبوبیت این آستین ها در اواخر دوران تودور به اوج خود رسید. سپس الیزابت اول بر تخت انگلیسی نشست ، که شخص اصلی زمان خود محسوب می شد - قوی ، مستقل ، قوانین خود را تعیین می کرد ، ترجیح می داد شیک ترین لباس ها را بپوشد ، و بنابراین نمی تواند آستین پف کرده ای را که تا انتها باریک می شوند نادیده بگیرد. طبق مد روز ، "پف" ها با انواع زیورآلات تزئین شده ، با نخ طلا دوزی شده و با جواهرات تزئین شده بودند. البته ، هرچه مقام خانم بالاتر بود ، آستین   او مجلل تر بود.

 

 آستین پفی

الیزابت I. نقاش: جورج گوور (1540-1596) / «بانوی زیر حجاب.  دونا ولاتا ".  نقاش: رافائل

 

جالب اینجاست که در آن روزها ، آستین ها دوخته نمی شدند ، بلکه به لباس بسته می شدند ، که به مد و شیک پوشان قرون وسطایی این امکان را می داد که از آستین یکسانی در ترکیب با لباس های مختلف استفاده کنند. بعدها ، انواع مختلفی از دکوراسیون آستین ظاهر شد ، به عنوان مثال ، شکاف هایی که پارچه پیراهن سفید پایین از طریق آنها قابل مشاهده بود. چنین آستین ی اغلب در آثار هنرمندان رنسانس مانند بوتیچلی ، رافائل و تیتیان یافت می شود.

 

آستین پفی قرن 19 و 20

 آستین پفی

آستین پفی قرن 19 و 20.

 

آستین پف - چیزی که ققنوس واقعی مد نامیده می شود ، پس از مدت زمان معینی از خاکستر بیرون می آید. پس از ریشه در اروپا در دوران رنسانس ، آستین پف دار شیک ترین در یک پادشاهی بود ، سپس در پادشاهی دیگر ، تا اینکه در اواسط قرن نوزدهم به عنصری متمایز از مد دوران Biedermeier ، نمادی از رمانتیسم آلمان تبدیل شد.

 

در دهه 1820 ، طراحان لباس جسورانه مکان و شکل پفک ها را آزمایش کردند و امکانات مواد مورد استفاده را بررسی کردند. در سالهای 30-1820 ، روف های ضخیم در بالای آستین برای زنان و مردان ضروری بود. و در تمام این مدت ، آستین پفکی انواع مختلفی از آستین ها بودند که در قسمت فوقانی بسیار حجیم بودند و تا مچ باریک می شدند یا در خم شدن آرنج ختم می شدند و روی کاف یا نوارهای کشسان جمع شده بودند. برای بسیاری ، آنها شبیه چراغ قوه بودند. به عنوان مثال برای کلاسیک روسی نیکولای گوگول ، آنها شبیه بادکنک بودند.

 

 آستین پفی

آستین پفی قرن 19 و 20.


نقاش کتاب Dead Souls اغلب به شوخی می گوید آستین بانوان نجیب که در خیابان نوسکی قدم می زنند آنقدر باشکوه به نظر می رسد که حتی یک نسیم ملایم می تواند آنها را مانند بادکنک ها بالا ببرد. "و چه نوع آستین زنانه ای در خیابان نوسکی خواهید یافت! اوه ، چقدر دوست داشتنی! آنها تا حدودی شبیه دو بادکنک هستند ، به طوری که اگر حمایت مرد نبود ، خانم ناگهان به هوا برده می شد. زیرا بلند کردن یک خانم به هوا به همان اندازه آسان و دلپذیر است ، مانند لیوانی پر از شامپاین که به دهان شما می آورد. " (Nevsky Prospekt، 1835).

 

 آستین پفی

آستین پفی قرن 19 و 20.

 

در اواسط قرن نوزدهم ، آستین ها شکل شگفت انگیزی پیدا کردند و آنچه جالب است ، با توجه به این واقعیت که چنین آستین پفی از پارچه های نازک به راحتی در زیر وزن شال و لباس بیرونی مچاله می شوند ، از قاب های مختلفی برای حفظ شکل آستین ساخته شده از بید یا نی بامبو یا استخوان نهنگ استفاده شد. در پاریس ، مکانیزم های خاصی ابداع شد ، که باعث می شد هنگام سوار شدن بر روی واگن ، با بازگرداندن بعدی شکل هنگام خروج از آن ، حجم آستین ها را کاهش داد.

 

 آستین پفی

آستین پفی قرن 19 و 20.


در آغاز قرن بیستم ، هنگامی که سبک "مدرن" در مد حکمرانی می کرد ، آستین پف کرده روی شانه و باریک در آستین مچ دست به سرعت مد شد. برای شکل غیر معمول آنها آستین پف کرده  را با یک کلمه خنده دار - "ژامبون" نامیدند. به هر حال ، این سبک خاص از آستین هنوز بسیار مرتبط است ، تنظیم یا برش کامل مهم نیست ، مهمترین چیز حجم آن است. و هرچه بزرگتر باشد ، تصویر چشمگیرتر به نظر می رسد.

 

 آستین پفی

آستین پفی قرن 19 و 20


همه انواع آستین پفی تقریباً در طول قرن گذشته محبوب بوده اند. بنابراین ، با تبدیل شدن به یک عنصر جدایی ناپذیر در سبک پین آپ ، تقریباً در هر دهه این جزئیات مورد تقاضای زنان بود. در دهه های 30 ، 40 ، 50 ، 60 ، 90 ، چنین آستین ی به طور دوره ای مد می شوند.

 

پف آستین بر روی شانه مد قرن 21

 آستین پفی

آستین پفی روی شانه مد قرن 21


و اکنون ، برای یک سال تریتیوم ، آستین پفی دوباره در اوج مد است و به نظر می رسد که به زودی موقعیت خود را رها نمی کند. با این حال ، این تعجب آور نیست: شکل ظاهری آن همیشه توسط طراحان جهان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این عنصر جالب امروزه نه تنها لباس های تابستانی سبک ، تاپ و پیراهن ، بلکه ژاکت های بافتنی و حتی کت های سنگین را نیز آراسته است. و ظاهراً در آینده نزدیک هیچ چیز تغییر نخواهد کرد ، زیرا هر چه بیشتر ، آستین ها حجیم تر می شوند.

 

 آستین پفی

آستین پفی روی شانه مد قرن 21.


مد توده ای نیز سعی می کند با طراح همگام باشد و این روند پیچیده را برای خود تطبیق می دهد و آن را برای هر مدگرایی در دسترس قرار می دهد. این دقیقاً همان چیزی است که اکنون می بینیم: مد بالا به انگیزه های تاریخی روی آورد و مد توده ای به سرعت این مسیر را در پیش گرفت.

 

 آستین پفی

آستین پفی روی شانه مد قرن 21.


یکی از قابل توجه ترین روندها در این فصل ، آستین پف برش غیرمعمول است که اصالت و روند را به هر لباسی می افزاید ، پویایی را افزایش می دهد و آن را به یاد ماندنی می کند.

 

 آستین پفی

 مد جدید  آستین پفی روی شانه مد قرن 21.  


این سبک آستین ها است که در فصل جدید بیشتر مورد توجه است. همانطور که می بینید ، با در نظر گرفتن خطوط بیرونی آستین ، که در دوره های گذشته محبوب بود ، طراحان حجم آن را تفسیر کرده و به روش های مختلف برش می دهند. و دختران مدرن خوشحال می شوند که مجموعه هایی را امتحان کنند که در آنها "پف" نقش اصلی را ایفا می کند.

 

 آستین پفی

 مد جدید  آستین پفی

 

 آستین پفی

 مد جدید  آستین پفی

 

 آستین پفی

 مد جدید  آستین پفی

 

 آستین پفی

 مد جدید  آستین پفی

 

 آستین پفی

 مد جدید  آستین پفی

 

 آستین پفی

 مد جدید  آستین پفی

 

 آستین پفی

 

کاربر گرامی اگر در دنیای مد و لباس به طرح لباسی علاقمند هستید که همیشه مد باشد مقاله لباس هایی که همیشه مد هستند را بخوانید. 

نظرات

در ادامه بخوانید...

لباسی که می پوشید.

در

این مقاله در مورد این موضوع توضیح می دهد که لباس افراد جامعه اطلاعات زیادی در مورد آنها می دهد.مردم برای محافظت خود در برابر سرما، آفتاب سوختگی، نیش حشرات، صدمات  لباس می پوشند. با این وجود لباسی که مردم می پوشند پیغام مستقیمی به ما می دهد. این که آنها چه کسی هستند و چه نقشی در جامعه ایفا می کنند. برای مثال اگر به مردم کشور های اطرف خود نگاه و دقت کنید مشاهده می کنید که افراد جوان اغلب جین های آبی می پوشند. البته نه برای کار، بلکه برای مهمانی ها و کنسرت های موسیقی ازاین لباس ها استفاده می کنند. پوشش جین به صورت مستقیم خصوصیات فردی که آن را پوشیده است را توضیح می دهد و نشان می دهد که چه شخصیتی دارد.فردی که جین پوشیده است نشان می دهد که مدرن و خوش پوش است، راحت و با اعتماد به نفس و جذاب است. 

لباسی که پوشیده اید در مورد شما توضیح می دهد.

تعریف مد 

مد نمی تواند بدون رسانه زنده بماند

راهنمای کامل برای هماهنگی رنگ لباس

 نوعی دیگر از لباس ها که افراد جامعه می پوشند، تی شرت ها هستند. بر روی تی شرت ها کلمات، شعارها و عکس ها نقاشی می شوند. مثلا عکس افراد یا مکان های مشهور و دیدنی، شعار تیم های ورزشی و گفته های افراد بزرگ بر روی این تی شرت ها دیده می شوند.

این ها همگی نشان می دهند که افرادی که این لباس ها را می پوشند یک هدف دارند. این که به دیگران بگویند: این چیزی است که من می خواهم شما در مورد من بدانید.

تنها جین و تی شرت در مورد افرادی که آن را پوشیده اند می تواند اطلاعات بسیار مفیدی به دیگران ارائه دهد. پس در انتخاب آنها محتاط باشید؛ زیرا افراد با پوشیدن لباس وضعیت خود را به دیگران نشان می دهند. یک تی شرت متناسب و یک شلوار تیپی مردانه را تشکیل می دهد. یک پیراهن و یک دامن تیپی زنانه را تشکیل می دهد. یک پیراهن یقه دار و یک کراوات جزء جدایی ناپذیر یک تیپ رسمی مردانه است. در صورتی که جوراب های زنانه ساق بلند و کفش های پاشنه دار تیپ یک خانم را کامل می کنند. برخی اوقات افراد مجبور اند لباسی را بپوشند که آن را دوست ندارند. برای مثال برخی از شرکت ها کارمندان عالی رتبه خود را مجبور می کنند که یک پوشش همسان بپوشند هر چند که خود آنها این پوشش را دوست نداشته باشند.(سیارک)

یونیفرم یک فرد شغل او را نشان می دهد. برای مثال پزشکان پوشش مخصوص به خود را دارند. یا مأموران کارهای اضطراری مانند: پلیس ها و آتش نشان ها به راحتی از روی لباس هایشان قابل تشخیص هستند. خلبان ها و افراد مذهبی دیگر مثال هایی هستند که نشان می دهند فرد به چه کاری در اجتماع مشغول است. مواردی نیز وجود دارد که نمی توان شغل افراد را از روی لباس هایشان تشخیص داد. زیرا این افراد تنها در محل کارشان لباس فرم می پوشند. برای مثال یک قاضی تنها در دادگاه لباس قضات را می پوشد و در بین مردم لباس های ساده و مرتب دارد بنا بر این شغلش قابل تشخیص نیست. یا یک سر آشپز در محیط کارش با کلاه بلند و لباس سفیدش قابل شناسایی است اما در بیرون از محل کار نمی توان بدون این لباس ها شغل او را حدس زد. بعضی از افراد جامعه در یک گروه یا یک اجتماع عضو هستند و برای نشان دادن عضویت خود لباس های مخصوص به گروهی که عضوش هستند را می پوشند.مثلا خانم های مجرد آمیش روسری سیاه و خانم های متأهل روسری سفید بر روی سر خود می گذارند.

لباس پوشیدن چیزی فراتر و بیشتر  از محافظت خود در برابر عوامل خارجی است. لباس پوشیدن می تواند اطلاعات زیادی در مورد مردمی که لباس را پوشیده اند به دیگران که آنها را می بینند بدهد. ترجمه  itrans.ir 

نظرات

در ادامه بخوانید...

مد و لباس با میراندا کر

در
مد و لباس با میراندا کر

 تصویر مد و لباس  روز از میراندا کر مدل استرالیایی

مدل 1

مد و لباس با میراندا کر

هفته کاری خود را با مد لباس ساده، شیک و راحت آغاز کنید. 

مدل 2

مد و لباس با میراندا کر


در یک نگاه، شلوار جین شیک به نظر می رسد، متفاوت است.  ژاکت سیاه با کت سیاه و سفید بخوبی ست شده است.ترکیب یک لباس ساده برای یک مدل مشهور

مدل 3

مد و لباس با میراندا کر


 شما می توانید تی شرت ساده را با شلوار گلدار ست کنید.

مدل 4

مد و لباس با میراندا کر


کفش پاشنه بلند، بلوز سفید، شلوار برش دار باظاهری زیبا و دقیق 

مدل 5

مد و لباس با میراندا کر


مدل 6

نظرات

در ادامه بخوانید...

قوانین لباس پوشیدن در مردان

در
قوانینی در لباس پوشیدن هست که یک بار ارزش یادگیری را برای همیشه دارد.
برند معروف "Coco Chanel " در زمینه مد و لباس می گوید: "هنگامی که شما درست لباس نمی پوشید، دیگران متوجه می شوند." و سخت است که در این سخن با او موافق نباشید، زیرا لباس جزء مهمی از تصویری است که در ذهن دیگران می سازیم و رعایت نکردن هرگونه قوانین مد در آن ممکن است به ضرر ما باشد، به ویژه هنگامی که آن را برای اولین جلسه یا اولین ملاقات تجاری می پوشیم. در این پست 7 عدد از قوانین لباس پوشیدن برای مردان را آورده ایم.
 

1. دکمه وسط کت همیشه بسته باشد، دکمه بالا اختیاری است، دکمه پایین هرگز بسته نباشد.

 

2. انتهای کراوات باید به سگک کمر بند برسد.

 

3. اگر یک پیراهن بدون ژاکت بپوشید، کراوات مورد نیاز نیست.

 

4. اگر پیراهن را داخل شلوار می کنید، حتما کمربند ببندید.

 

5. کمربند باید با کفش هم رنگ باشد.

 

6. تمام برچسب های قابل مشاهده بر روی لباس باید کنده و جدا شوند.

 

7. جوراب باید به اندازه کافی ساق داشته باشد تا وقتی که می نشینید پاهای شما از زیر شلوار لخت دیده نشود.

 
این نکات را با یک دوست که به یک مصاحبه مهم می رود و یا یک همکار که نمی تواند در انتخاب یک کراوات تصمیم گیری کند، به اشتراک بگذارید. اجازه دهید جهان اطراف کمی بهتر شود!
 

نظرات

در ادامه بخوانید...

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019

در
در زمستان، زمانی که آسمان خاکستری است و آفتاب کمی وجود دارد، من واقعا میخواهم رنگهای روشن را به زندگی ام وارد کنم و در اینجا یک کمد لباس می تواند به ترکیب رنگ کمک کند. نکته اصلی در مد ترکیب صحیح رنگ ها با یکدیگر است.
 
ما در  sayarak.com تصمیم گرفتیم وظیفه شما را ساده کرده و برایتان ترکیب رنگ ها را تهیه کنیم که به شما کمک می کند رنگ های مناسب را در کمد زمستان خود با همدیگر ست کنید.
 

رنگ خاکستری

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
خاکستری رنگی به شدت خسته کننده است اما در لباس های زمستان زیاد استفاده می شود. اگر شما  کت را با لوازم جانبی در رنگ سیاه، سفید، سبز یا شرابی تکمیل کنید، می توانید یک نگاه تازه و مدرن از رنگ خاکستری دریافت کنید. 
 
رنگ یاسی
10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
رنگ یاسی با سایه های سیاه، یک رنگ بسیار غیر معمول و مرموز. می توانید با کمربندهای سیاه و خاکستری یا ترکیب آن با رنگ های روشن ست کنید. یاسی با رنگ های سرد، بژ، سبز، قرمز و سایه های بنفش ترکیب دلپذیری دارد.

رنگ سبز

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
سبز یکی از رنگهای اصلی است. نکته اصلی این است که سایه ی درست را انتخاب کنید. سیاه، سفید یا بژ را به سبز اضافه کنید.
 

رنگ خردلی

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
رنگی که کاملا به زمستان متصل است. پالتو خردلی و یا کت کوتاه ممکن است به خوبی یکی از لباس های اصلی در کمد باشد.رنگ خردلی با کلاسیک های سیاه، خاکستری، سفید و آبی ترکیب شده است. ترکیبی جالب از خردل با  بنفش، سبز، شراب یا چغندری به نظر خوب می رسد.
 

رنگ قرمز

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
طرفداران قرمز  این رنگ را در زمستان از دست ندهید. علاوه بر این، موسسه رنگ Pantone رنگ قرمز را رنگ  مد و لباس زمستان 2018-2019 نامید. یک کت قرمز یا پالتو قرمز را با شلوار سیاه و دستکش بپوشید، ترکیب این دو رنگ عالی می شود. یک کت قرمز، شلوار سیاه و یک کلاه سفید ترکیب کنید.
 

رنگ سیاه

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
سیاه و سفید با انواع مختلفی از رنگ قرمز، سفید، خاکستری، آبی و غیره ترکیب شده است. ترکیبی از سیاه و صورتی، سیاه و سفید و سبز در زمستان بسیار عالی خواهد بود.
 
 

رنگ صورتی

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
رنگ صورتی به رنگ سبز روشن، سفید، آبی، خاکستری و صورتی پررنگ می آید. 

رنگ زرد

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
رنگ زرد یک ابزار خوب برای ست کردن با لباس خاکستری است. ترکیبی از زرد با سیاه و سفید، خاکی، خاکستری، آبی و بژ عالی است. اگر فکر می کنید، که زرد به صورت شما نمی آید، رنگ زرد را برای  لوازم جانبی روزانه خود انتخاب کنید: کیف، دستمال، کفش و یا لباس زیر پالتو.
 

سایه های بژ

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
بژ یک رنگ کلاسیک ابدی است و باید برای همیشه باشد. نکته اصلی - انتخاب سایه ای از بژ است. ترکیب آن را با لوازم جانبی به رنگ های قهوه ای مایل به زرد، شلوار های تیره، شلوار آبی .
 

رنگ آبی

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
رنگ آبی لباس نیزیک رنگ پایه است. اما آبی، بر خلاف سیاه، خیلی متضاد نیست. ترکیبی از سفید، خاکستری، بنفش، قرمز یا خاکی. ترکیبی از آبی و سبز به نظر فوق العاده می آید.
 

رنگ بنفش

10 ترکیب رنگی در لباس زمستانی 2019
ظاهر خود را با لوازم جانبی بنفش کامل کنید.با دستکش ها، روسری و غیره
 
آیا شما به ترکیب رنگ لباس در زمستان علاقه دارید؟در نظرات به اشتراک بگذارید.

نظرات

در ادامه بخوانید...

چگونه همیشه جذاب به نظر برسیم

در

مد و لباس

 

لباس از توانایی های شگفت انگیز بسیاری برخوردار است: لباس ظاهری منحصر به فرد ایجاد می کند ، به ایجاد احساس خوب کمک می کند ،لباس اعتماد به نفس می بخشد و عزت نفس را افزایش می دهد. با این حال ، مواردی از لباس ها با تأثیر مخالف وجود دارد ، تصویر را ناخوشایند می کند.sayarak.com به شما می گوید کدام لباس ها را از کمد لباس خارج کنید تا همیشه زنانه و جذاب به نظر برسید.

 

1. تیشرت با چاپ کارتون

مد و لباس

تیشرت میکی موس ظاهر کودکانه را نشان می دهد

 

چنین چیزهایی زیبا به نظر می رسند ، اما کاملاً مناسب زنان بزرگسال نیستند که می خواهند احساس خوبی برای مرد ایجاد کنند.  تیشرت میکی موس می توانند توسط دختران نوجوان ، دانش آموزان پوشیده شوند ، اما در کمد لباس 30+ دخترانه ، تیشرت هایی با میکی موس یا تام و جری به نظر خوب نمی رسد. می توان  تیشرت میکی موس  را برای خانه ، گردش در  طبیعت پوشید ، اما بهتر است از آنها برای ظاهر روزمره ، کاری و قرار عاشقانه استفاده نکنید.


2. مهره های پلاستیکی

مد و لباس

مهره های پلاستیکی باید با زنجیر جایگزین شوند

 

اگر نمی خواهید تصویری از مدیر خانه فرهنگ روستایی یا خواننده گروه آهنگ های محلی ایجاد کنید ، از شر مهره های پلاستیکی خلاص شوید. به لطف آن دیگران بلافاصله می توانند درک کنند که شما ناامیدانه از مد عقب افتاده اید. ما در صورت دریافت جواهرات از مادربزرگ خود ، مهره های قدیمی را به عنوان یک میراث خانوادگی در خانه نگه می داریم.

درعوض ، می توانید تصویر را با زنجیره های بزرگ ، محصولات هندسی تکمیل کنید و همچنین با استفاده از قوانین حداکثر گرایی ، چند آویز شسته و رفته دور گردن قرار دهید. در تابستان ، شما باید به موضوعات دریایی توجه کنید و مجموعه خود را با جواهرات شیک با پوسته و سنگ های طبیعی پر کنید - این مد روز ، مرتبط و زیبا است.


3. کفش های پارچه ای

مد و لباس

کفش های کتانی شیک تر از  کفش های پارچه ای هستند

 

اما این کفش های پارچه ای بیشتر برای کمد لباس یک اسکیت باز یا دوچرخه سوار کاربرد دارد ، اما برای یک دختر اغواگر که ارزش خودش را می داند نه. یک پای شسته و رفته زنانه در این کفش های پارچه ای راحتی بی شکل دیده می شود و کل تصویر را خراب می کند. ما هنوز در مورد معایب دیگر کفش های پارچه ای صحبت نمی کنیم - کفش های پارچه ای خیلی زود کثیف می شوند ، با گرد و غبار ، لکه ها پوشانده می شوند و خیلی زود ظاهر اصلی خود را از دست می دهند.

 

بله ، کفش های پارچه ای راحت هستند ، اما با همان سرعت می توانید کفش های کتانی یا  کتانی سفید معمولی را  با هر لباسی ترکیب کنند ، تهیه کنید. اگر کفش چشمگیر تری می خواهید ، به لوفرهای چرمی توجه کنید - آنها شیک ، ظریف به نظر می رسند ، اما در عین حال به یک مکمل ایده آل برای سبک تجاری تبدیل می شوند. به من اعتماد کنید ، شما چیزی را از دست نخواهید داد: همان کف صاف و راحتی کفش های ورزشی پارچه ای ، اما ظاهر آن بی عیب است.


4. کت و شلوار تنگ

مد و لباس

کت و شلوار تنگ مدتی طولانی از مد افتاده است

 

اگر از روند مد و لباس پیروی می کنید ، می دانید که کت و شلوارهای گشاد تجاری به سبک مردانه اکنون مد هستند. و همه مواردی که می توان متناسب بودن را توصیف کرد در گروه "ضد روند" قرار می گیرند. حتی اگر از مد پیروی نمی کنید و نمی خواهید از قوانینی که دنیای مد اعلام می کند پیروی کنید ، به نحوه ظاهرتان در شلوارهای تنگ فکر کنید. اولاً ، آنها بر تمام نقایص شکل ، حتی کوچک ، تأکید دارند. در مرحله دوم ، پارچه الاستیک نازک به صورت آکاردئون روی زانوها تا می شود ، که به نظر می رسد شلخته هستید. ثالثاً ، مانع حرکت می شوند و آسایش مطلوب را نمی دهند. اگر شلوار پسرانه را نمی خواهید زیرا فکر می کنید غیر زنانه است ، مدل کلاسیک را بررسی کنید. هنوز هم بهتر از شلوارهای تنگ است و گزینه های بسیار بیشتری برای ترکیب وجود دارد.


5. کمربند کشی پهن

مد و لباس

کمربند کشی پهن باید با کمربند مشکی کلاسیک جایگزین شود

 

اما این مدل کمربند از دهه 90 است. علی رغم این واقعیت که این مدل به اندازه دنیا قدیمی است ، اما هنوز کاملاً با کت ، لباس ، بلوز به فروش می رسد. بسیاری از دختران به جای کنار گذاشتن چنین لوازم جانبی در قفسه پشتی کمد ، وظیفه خود می دانند که آنها را همزمان با لباس های جدید بپوشند - بیهوده نیست که کمربند هدیه می شود! با این حال ، چنین محصولاتی بسیار ارزان  به نظر می رسند ، تصویر شما در ذهن افراد، بلافاصله جذابیت خود را از دست می دهد.

ما به شما توصیه می کنیم که از چنین لوازم جانبی چشم پوشی نکنید ، دو یا سه قطعه همه کاره ، اما واقعا با کیفیت و شیک بخرید تا کمر شما در زمان مناسب برجسته شود ، تا لباس شما بسیار جالب تر شود.

 

در سال 2021 کمربندهای پهن ساخته شده از چرم و پارچه به دنیای مد و لباس آمده که می تواند با هر چیز دیگری ترکیب شود ، زنجیرهای یک ردیف یا چند ردیف ، کمربند کرستی  و غیره. شما همچنین می توانید قانون لایه بندی را اعمال کنید و چندین کمربند با در هم آمیختن چندین طول و عرض مختلف دور کمر به طور هم زمان که یکی از جذابیت های این فصل هم هست ، بپوشید.


6. دامن بلند 

مد و لباس

دامن مدادی چرمی شیک تر و همه کاره است

 

چنین وسایلی در کمد لباس نیز بسیار ایده آل نیست و بنابراین سزاوار جا در قفسه کمد شما را ندارد. این مدل دامن نه تنها  پنج سال به سن شما اضافه می کند ، بلکه نسبت ها را نیز مخدوش می کند. دختران کوتاه قد،  به خصوص در یک دامن بلند کلوش بد به نظر می رسند.

 

بهتر است نگاهی به مجموعه طراحان مد بیاندازید - امسال آنها تعداد زیادی از مدل های متنوع را برای هر سلیقه به مردم ارائه داده اند. بنابراین ، خانم هایی که عاشق خویشتنداری  هستند قطعاً از دامن مدادی کلاسیک قدردانی خواهند کرد و دختران جسور می خواهند دامن توتو (دامن فرشته)  یا تکه ای تزئین شده با پر به کمد لباس خود اضافه کنند.

 

دامن توتو


7. بلوزهای کوتاه و تنگ

مد و لباس

بلوز ساتن باریک و قدیمی به نظر می رسد

 

مشخص نیست که چرا دختران زیبا و با اعتماد به نفس بلوزهای کوتاه و تنگ می پوشند. آنها در هر شرایطی عجیب ، خنده دار و پوچ به نظر می رسند: حداقل در تئاتر ، حداقل در محل کار. چنین مدل هایی فقط برای دختران مدرسه مناسب است ، اما زنان شیک پوش باید آنها را برای همیشه فراموش کنند.
بلوز باریک باید با یک پیراهن بزرگ و گشاد یا یک مدل نیمه متناسب با چاپ مد روز و یقه v باز جایگزین شود. دختران جوان می توانند بلوزهای روشن - قرمز ، فیروزه ای ، زرد را ترجیح دهند. اما خانم ها   سایه های خنثی پاستلی - بژ ، شیری ، آبی کمرنگ ، هلویی و غیره را ترجیح می دهند.


8.  لباس با گلهای بزرگ نپوشید

مد و لباس

گل های بزرگ روی لباس ، شما را چاق نشان می دهد

 

وضعیت در اینجا بحث برانگیز است. از یک طرف ، چاپ گل هرگز از مد نمی افتد. شاهد دیگر این امر تصاویر آنا وینتور ، سردبیر مجله آمریکایی مجله Vogue است. یک زن لباس های گلدار را دوست دارد ، اما آنها را به درستی انتخاب می کند. بنابراین ، در کمد لباس آنا وینتور نمی توانید لباسی با گل های بزرگ پیدا کنید که شکل را شبیه به یک توپ و چاق و چله می کند. اما گلهای ریز روی لباس ها وجود دارد.

 

نظرات

۱۴۰۱/۲/۲۸تصاویر درو بریمور به ندرت طرفداران را خوشحال می کند. او ترجیح می دهد که هودی های آزاد بپوشد، که در آن توجه به خطوط کلی شکل بسیار دشوار است. این بازیگر می گوید که به دلیل وزن زیاد، این انتخاب تصادفی نیست، بنابراین سعی می کند لباس هایی بپوشد که در آن پوندهای اضافی خیلی برجسته نباشد. با این حال، سبک شناسان معتقدند که این رویکرد چندان درست نیست. به نظر آنها شما باید بدن خود را بپذیرید و دوست داشته باشید و سعی نکنید آن را زیر لباس های گشاد پنهان کنید. دامن، شلوار و لباس هایی با کمر بلند به کارتان می آید. همچنین ارزش استفاده از خطوط عمودی را دارد، هم به صورت چاپ و هم به صورت باز کردن دکمه کت و لباس هایی با رنگ های متضاد انتخاب کنید.

۱۴۰۱/۲/۲۸لباس های گشاد، دختران انحنادار را حتی بزرگتر می کند. بازیگر آمریکایی، لنا دانهام، که با سریال کمدی Girls شناخته می شود، اغلب به دلیل بی ذوقی و ناتوانی در لباس پوشیدن مورد انتقاد قرار می گیرد. با این حال، خود لنا دانهام، سبک عجیب و غریب را برند خود می داند که به او کمک کرده تا یک خط لباس برای دختران سایز بزرگ ایجاد کند. اعتماد به نفس عالیه، بازیگر زن رو باید الگو گرفت. اما اگر در مورد لباس‌هایی که او انتخاب می‌کند صحبت کنیم، به جرات می‌توان گفت که لباس‌های گشاد و بی‌شکل دانهام مناسب نیستند.

۱۴۰۱/۲/۲۸لباسی با خطوط عمودی شکل ظاهری را دراز می کند و باسن انحنادار را می پوشاند. این خواننده بیانسه همیشه به خاطر باسن مشهور بوده است. با این حال، عشق به بدن بلافاصله به سراغ او نیامد. پس از اولین زایمان، او به خود فرصتی برای استراحت نداد و بلافاصله شروع به کاهش وزن کرد که در دوران بارداری به دست آورد. اما بیانسه با به دنیا آمدن دوقلوها به خودش اجازه داد کمی آرامش پیدا کند. با مثال او، ستاره ثابت کرد که می تواند در هر وزنی زیبا باشد، نکته اصلی این است که به درستی بر فرم های او تأکید شود. اگر می‌خواهید توجه را از باسن خود دور کنید، تمرکز را روی خط دکله یا شانه‌تان قرار دهید. همچنین از خطوط عمودی استفاده کنید. و دامن های کوتاه را رها کنید - چنین چیزهایی فقط وضعیت را تشدید می کند.

۱۴۰۱/۲/۲۸کریستینا آگیلرا اگر فیلم "Burlesque" را تماشا کرده باشید، احتمالاً به یاد دارید که کریستینا آگیلرا چقدر باریک بود. در آن روزها او با شرایط بسیار سختی برای وزن خود مواجه بود و نمی توانست حتی یک کیلوگرم وزن اضافه کند. از آن زمان، چیزهای زیادی تغییر کرده است - خواننده تا حد زیادی بهبود یافته است و پنهان کردن کاستی های خود با لباس برای او به طور فزاینده ای دشوار می شود. عدم سلیقه و کار با یک استایلیست شخصی تأثیر می گذارد - لباس های کریستینا اغلب در صدر بدترین ها قرار می گیرند. استایلیست ها خاطرنشان می کنند که در مورد فیگورهایی مانند آگیلرا، لازم است لباس ها را با توجه به سایز انتخاب کنید، ترجیحا با یقه V، که سیلوئت را کشیده و از نظر بصری باریک می کند. همچنین لوازم جانبی را فراموش نکنید: کمربند، جواهرات. به عنوان مثال یک ستاره، می توانید ببینید که چگونه این تکنیک ها به او کمک کرد تا ظاهری واقعا جذاب ایجاد کند. اما ساپورت های براق با یک تی شرت راه راه و یک ژاکت چهارخانه اضافه وزن های غیر ضروری را به همراه دارد.

۱۴۰۱/۲/۲۸جنیفر لوپز اکنون خواننده، بازیگر و رقصنده یک الگو است. بسیاری از دختران در سراسر جهان از او یاد می گیرند که بدن خود را با پارامترهای مدل دوست داشته باشند. با این حال، تعداد کمی از مردم می دانند که جنیفر برای آن گونه که می خواهد بسیار سخت و طاقت فرسا در تلاش بوده. لوپز مانند کیم کارداشیان به باسن خود افتخار می کند و از هر فرصتی برای نشان دادن آنها استفاده می کند. لباس های باز، دامن های باریک و مدادی - همه این چیزها کاملاً بر منحنی های زنانه تأکید دارند. اما هنوز هم باید بسیار مراقب باشید - لباس های خیلی کوتاه که به پهن ترین قسمت ران ختم می شوند به هیچ وجه شکل را تزئین نمی کنند و از نظر بصری وزن اضافه می کنند.

۱۴۰۱/۲/۲۸جنیفر لوپز اکنون خواننده، بازیگر و رقصنده یک الگو است. بسیاری از دختران در سراسر جهان از او یاد می گیرند که بدن خود را با پارامترهای مدل دوست داشته باشند. با این حال، تعداد کمی از مردم می دانند که جنیفر برای آن گونه که می خواهد بسیار سخت و طاقت فرسا در تلاش بوده. لوپز مانند کیم کارداشیان به باسن خود افتخار می کند و از هر فرصتی برای نشان دادن آنها استفاده می کند. لباس های باز، دامن های باریک و مدادی - همه این چیزها کاملاً بر منحنی های زنانه تأکید دارند. اما هنوز هم باید بسیار مراقب باشید - لباس های خیلی کوتاه که به پهن ترین قسمت ران ختم می شوند به هیچ وجه شکل را تزئین نمی کنند و از نظر بصری وزن اضافه می کنند.

۱۴۰۱/۲/۲۸ملیسا مک کارتی این بازیگر عاشق چاپ است و گاهی اوقات خود را از سر تا پا در آنها می پیچد. چنین "آزمایش هایی" برای زنان با فرم های تپل ممنوع است، زیرا نقاشی، هر چه که باشد، شکل را گسترش می دهد. بهترین راه حل این است که از پرینت ها به صورت کم استفاده کنید و بهتر است نه در لباس، بلکه در کفش یا اکسسوری ها از آنها به عنوان اشانتیون استفاده کنید. اگر از یک بلوز با الگو استفاده کرده اید، یک رنگ جامد خنثی زیر آن بردارید - به این ترتیب شکل بسیار هماهنگ تر به نظر می رسد

۱۴۰۱/۲/۲۸ رونی مارا لباس های گشاد برای رونی خوب به نظر نمی رسند شکل این بازیگر با ظریف بودن متمایز است ، بنابراین اغلب می توان او را در لباس هایی با برش اصلی با برش های جالب مشاهده کرد. متأسفانه، رونی برخی از لباس های گشاد را نیز دارد. اگر او لباس های بی شکل بپوشد، بدن به مستطیل تبدیل می شود و منحنی های زنانه خود را از دست می دهد.

در ادامه بخوانید...

لباس هایی که هرگز از مد نمی افتد 12 لباس

در

یقه اسکی

 

چه مدتی یک مد محبوب باقی می ماند ؟ چه لباس هایی از مد افتاده ؟ چیزهایی که از مد افتاده اند ؟ مد به سرعت در حال پیشرفت است ، نمی توان آن را دنبال کرد. به نظر می رسد که شما فقط می توانید برخی از روندها را درک کنید و ناامیدانه سعی کنید آنها را دنبال کنید. اما این اصلاً درست نیست! ما در sayarak.com مطمئن هستیم که اگر لباسی بپوشید که عنوان مد "برای همه زمان ها" را به دست آورده باشد ، لباس مد روز و لباس هایی که همیشه مد هستند. همیشه می توانید یک دختر شیک باشید. توجه داشته باشید هر روز شیک باشید!

 

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

کفش هایی که همیشه مد هستند

چه کفش هایی همیشه مده
"به دختران کفش مناسب بده و او می تواند همه دنیا را تسخیر کند."  مرلین مونرو.

 

دامن مدادی

دامن مدادی

لباس هایی که همیشه مد هستند و چه لباس هایی از مد افتاده


دامن مدادی مظهر تجسم جنسی است. ظرافت زنی که دامن مدادی پوشیده همیشه  در حافظه حکاکی می شود.جورجیو آرمانی 

 

شلوار جین


شلوار جین
"در این زندگی ، من فقط از یک چیز پشیمانم - اینکه شلوار جین توسط من اختراع نشده است."ایو سن لوران

 

پیراهن سفید زنانه / بلوز سفید زنانه
بلوز سفید زنانه


"اگر از من بپرسید که دوست دارم در مد چه چیزی را اختراع کنم ، پاسخ می دهم:" پیراهن سفید ". برای من پیراهن اساس همه چیز است. بقیه چیزهای فرعی هستند." کارل لاگرفلد

 

لباس مشکی زنانه 
لباس مشکی زنانه 


"با یک لباس مشکی ، هر دختری همیشه با هر شرایطی مطابقت خواهد داشت ، و هیچ کس شما را بیش از حد پوشیده نمی نامد."  کارل لاگرفلد.

 

کت زنانه 
کت زنانه


"اولین چیزی که باید درباره یک زن با کت مردانه فکر کنم این است که" آیا او لباس زیر توری پوشیده است؟ "استفانو گابانا

 

ژاکت کش باف پشمی
ژاکت کش باف پشمی


ژاکت کش باف پشمی یک قسمت ضروری از کمد لباس زنانه است. در واقع ، گاهی اوقات ، در ساعت یک عصر خنک ، گرم شدن در آغوش ژاکت کش باف پشمی گرم بسیار دلپذیر است و احساس خوبی دارد و ما باید از کوکو شانل  تشکر کنیم.

 

دامن بلند
دامن بلند


دامن های بلند همیشه یکی از رمانتیک ترین لباس های خانم ها بوده است. تسلط آنها هرگز متوقف نشده است ، زیرا آنها بر فضل و رمز و راز تأکید می کنند. "وقتی دامن روی طناب لباس با باد تکان می خورد ،  خاص ترین است." (ج) لارنس داو

 

یقه لاک پشتی / یقه اسکی 
یقه اسکی


"یقه کشباف اسکی خارق العاده برای ست شدن در هر موقعیتی است. به راحتی متناسب است و بر قفسه سینه تأکید می کند ، در حالی که جزئیات را از خارج مخفی می کند."  ایو سن لوران

 

کت چرم مشکی
کت چرم مشکی

کت چرم مشکی


رنگ سیاه مترادف با ظرافت و اشرافیت است. ایو سن لوران یک بار گفت: "زن برای زیبا بودن فقط باید یک ژاکت مشکی ، دامن مشکی داشته باشد و دست در دست مردی که دوست دارد راه برود." اگر ژاکت را با ژاکت چرمی جایگزین کنید ، باور کنید تأثیر آن به همان شکل خواهد بود.

 

چکمه ساق بلند تا زانو
چکمه ساق بلند تا زانو


چکمه های بلند ، مانند  لوازم جانبی دیگر از کمد لباس زنانه ، بر جنسیت او تأکید می کنند. "کفش ها زبان بدن شما را تغییر می دهند. آنها هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی شما را شارژ می کنند." کریستین لوبوتین.

 

پالتو
پالتو زنانه


پالتو سابقه ای بسیار طولانی دارد اما با این وجود محبوبیت خود را از دست نداده و تمام ویژگی های بارز آن را حفظ کرده است. "مد ساکن نیست ، اما لباس ها بدون تغییر باقی می مانند."جیانی ورساچه

 

پالتو زنانه

لباس هایی که همیشه مد روز باقی می مانند و بهتر است در کمد لباس هر دختر ی که بخواهد بدون توجه به روند فعلی مد، به روز بماند،باشد.

نظرات

در ادامه بخوانید...