7 لباس که از دختران در 20 تا 50 سالگی یک مدل می سازد

مد و لباس

کلیشه های زیادی وجود دارد که زنان بالغ نباید لباس های مشابه زنان جوان بپوشند! در واقع، مد مدرن کاملاً دموکراتیک است و لیستی از چیزهای جهانی وجود دارد که می توانید با خیال راحت در 20 سالگی و 40 سالگی به کمد لباس خود اضافه کنید. sayarak.com در مورد آنها با جزئیات بیشتری صحبت می کند و به شما توصیه می کند در خرید این لباس ها صرفه جویی نکنید. 

شلوار جین

شلوار جین

کلاسیک - شلوار جین آبی روشن یا آبی تیره

 

بلافاصله باید گفت که همه شلوارهای جین را نمی توان در هر سنی پوشید. در اینجا باید روی برش و استایل مناسب دقت کنید. شلوار جین اسکینی برای دهه 20 یا 30 سالگی شما مناسب است، اما بعد از 40 سالگی می خواهید آن را با چیزی مناسب تر جایگزین کنید، به عنوان مثال، شلوار جین راسته . مدل های آبی تیره یا آبی روشن یک گزینه برد-برد خواهند بود، اما محصولات مشکی، خاکستری و رنگی برای همه مناسب نیستند.

شلوار جین را بدون تزئینات، کلاسیک یا با کمی برش انتخاب کنید.

ترنچ کت و بارانی

ترنچ کت و بارانی

ترنچ کت و بارانی جزء اصلی کمد لباس است.

 

و در اینجا ترنچ کت و بارانی یکی دیگر از "ساکنان" کمد لباس اساسی است که با گذشت سالها ارتباط خود را از دست نمی دهد و می تواند به راحتی در زیبایی و سبک با بسیاری از روندهای مدرن رقابت کند. این چیز از هر نظر زیباست. برای یک لباس زنانه و رمانتیک، یک ترنچ کت و بارانی را با یک لباس قد متوسط ​​و کفش های زیبا و برای ظاهری اسپرت - با کت و شلوار نخی و کفش های کتانی بپوشید.

 

تطبیق پذیری تنها مزیت کت ترنچ نیست. ترنچ کت و بارانی فوق العاده بادوام است، زیرا از گاباردین متراکم ساخته شده است. لباس های بیرونی ضد آب هستند و همچنین قابل تنفس هستند، بنابراین احتمال خیس شدن یا سرد شدن شما در اثر باد بسیار کم است. عملی بودن کت ترنچ نه تنها در عملکرد آن، بلکه در مراقبت از آن نیز قابل توجه است - برای خلاص شدن از شر آلودگی های اساسی، فقط باید آن را در ماشین لباسشویی بشویید، و لکه های سخت را می توان بدون هیچ مشکلی در تمیز کردن خشکشویی پاک کرد.

پیراهن سایز بزرگ

پیراهن سایز بزرگ

این پیراهن را می توان روی تیشرت یا زیر پلیور پوشید.

 

شاید هیچ کس شک نداشت که اولین اقلام در لیست ما چیزهایی از کمد لباس اولیه باشد. پیراهن گشاد واقعا همه کاره است و هم در سبک تجاری و هم در کمد لباس گاه به گاه مناسب است. می‌توان آن را به تنهایی پوشید، اما اگر از پیراهن به عنوان لایه دوم استفاده کنید، مثلاً با قرار دادن آن روی یقه‌پوش یا تاپ ، ظاهر جذاب‌تر و پویاتری به دست می‌آید.

 

در اینجا چند ترکیب موفق برای هر روز آورده شده است:

• پیراهن + شلوار جین. می‌توانید پیراهن را داخل یا شل روی شلوار بگذارید، آستین‌ها را بالا بزنید یا یک قد معمولی انتخاب کنید، آن را زیر گلو ببندید یا چند دکمه را باز بگذارید. کفش‌های کتانی، کفش‌های راحتی، کفش تخت باله به عنوان کفش مناسب هستند - بسته به موقعیت، کفش‌های راحت را انتخاب کنید.

 

• پیراهن زیر ژاکت - این گزینه برای آب و هوای بهاری ناپایدار یا عصرهای خنک تابستان عالی است. پیراهن را می توان زیر یک ژاکت کش باف پشمی حجیم، گرمکن، ژاکت (در دو مورد آخر، یقه و سرآستین ها باید صاف شوند). برای تأکید بر کمر، از کمربند استفاده کنید. علاوه بر اصلاح بصری شکل، به شما امکان می دهد تمام لایه های لباس را مرتب کنید.

 

• پیراهن پایه - اگر از جسور به نظر رسیدن نمی ترسید، روی پیراهن خود یک سوتین، جلیقه، تی شرت یا .... بپوشید. چند دکمه را می توان باز گذاشت تا کمی ظاهر زنانه و بازیگوش  به نظر برسد.

کت و شلوار

کت و شلوار

کت و شلوار در رنگ های اصلی

 

کت و شلوار دو تکه را می توان با خیال راحت خرید. مگر اینکه مدلی با رنگ و مدل مناسب انتخاب کرده باشید. برای اینکه این چیز را به یک جزء جهانی از کمد لباس خود تبدیل کنید، روی پالت رنگ های کلاسیک و طبیعی هزینه کنید: مشکی، بژ، خاکستری، آبی سرمه ای، سبز زمردی و غیره. چنین لباس هایی پایه ای عالی برای مجالس غیررسمی، تجاری و رمانتیک شما خواهند بود. . در طول روز، کت و شلوار را می توان با یک تی شرت و کفش ورزشی لاکونیک، برای کار - با بلوز و، در عصر - با لباس های راحت و صندل پوشید.

 

در مورد سبک، کلاسیک های واقعی این ژانر، که طراحان هرگز از نشان دادن آنها در نمایشگاه های خود خسته نمی شوند، مدل های بزرگ هستند. آنها سالانه در مقیاس جهانی تولید دوخته می شوند که با توجه به تقاضا برای چنین کت و شلواری اصلاً تعجب آور نیست. 

کت چهار دگمه 

کت چهار دگمه 

کت های چهار دگمه با طرح های کلاسیک


وجود کت و شلواری که عناصر آن را می توان هم با هم و هم جدا از هم پوشید، دلیلی بر انکار خرید ژاکت نیست. اکنون آنها فوق العاده مرتبط هستند - فقط به تصاویر ستاره ها و استایل مدل ها نگاه کنید! می توانید از لباس های هایلی بیبر الهام بگیرید که یک ژاکت با تاپ و شلوار جین می پوشد، یا ویکتوریا بکهام که دوست دارد با پیراهن ظریف، دامن مدادی یا شلوار گشاد با پلیسه، ظاهری کلاسیک ایجاد کند.

از مدل های برازنده به نفع مدل های بزرگ صرف نظر کنید. چنین ژاکتی که گویی از شانه یک مرد گرفته شده است، چهره را ظریف تر، شکننده تر و زنانه تر می کند. 

ژاکت کش باف پشمی

ژاکت کش باف پشمی

یک ژاکت کش باف پشمی بلند یا یک مدل طول استاندارد را انتخاب کنید

 

به محض اینکه این مورد را در لیست مشاهده کردید، بلافاصله با فریاد پیروزی "من می دانستم که نباید آن را دور بریزم!" کاملاً ممکن است که شما فقط چیزی را که مربوط به دهه 2000 دور بود ذخیره کرده باشید. بنابراین، یک ژاکت کش باف پشمی نازک، کوتاه ، که قبلاً روی بلوزهای ابریشمی و لباس‌ها پوشیده  می شد، قطعاً برای شما مناسب نیست.

محصولات اصلی مدل‌های کلاسیک بدون یقه با حداقل تزئین (دکمه‌های مختصر کوچک یا جیب‌های پچ)، بافت‌ها و اشکال ساده هستند. رنگ باید خنثی باشد تا ژاکت کش باف پشمی به راحتی با هر لباسی ست شود. گزینه های خوب خاکستری، بژ، آبی، پودری، نعنایی هستند. خط گردن V شکل یا گرد است.

 

راه حل عالی یک ژاکت کش باف پشمی بزرگ است. می توان آن را با یک لباس اسلیپ شیک، دامن با هر قد، جین و وسایل چرمی پوشید. بنابراین اجازه دهید بافت ها و مواد اجزای تصویر شما متفاوت باشد.

چکمه

چکمه

اکنون این مورد ممکن است چندان مرتبط به نظر نرسد ، اما برای اینکه پاییز آینده را کاملاً مسلح کنید ، باید "برای همیشه" چکمه تهیه کنید. یک مدل همه کاره که می تواند در هر سنی پوشیده شود - چکمه های چرمی با قسمت بالایی پهن روی یک پاشنه کوچک ثابت. برخلاف چکمه های مد روز فصل گذشته که به تدریج محبوبیت خود را از دست دادند، مدل کلاسیک عنوان کفش خود را برای همیشه توجیه کرد. چکمه ها کاملاً با لباسی با هر طولی و همچنین با شلوار جین یا شلوار چرمی ترکیب می شوند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید