7 خرداد 1398

افراد مشهور و سلبریتی هایی که اغلب بر روی صفحه نمایش تلویزیون و پوشش مجله..
موفقیت

زیباترین زنان به انتخاب مجله فوربس 2019

نان زیادی در جهان وجود دارند و همه آنها بدون استثنا بدون در نظر گرفتن سن، ملیت و درجه موفقیت، زیبا هستند. با این وجود، هر ساله رقابت های مختلف و نظرسنجی ها یی برگزار می شود، که به موجب آن لیست های جدیدی از زیباترین زنان جهان معرفی  می شود.

26 بهمن 1397

در این پست 32 عکس از مردان معروفی که زیبایی و جذابیت آنها از حافظه ها پاک نمیشود
موفقیت

30 مرد معروف که زیبایی آن ها از حافظه پاک نمی شود

به لطف هنر عکاسی، ما فرصت داریم که زیبایی این سلبریتی ها را برای همیشه در آرشیو ها نگه داریم. در عکس هایی که در دوره "قبل از فتوشاپ" گرفته شده است - هر دو در تصاویر زن و مرد این زیبایی وجود دارد و از حافظه ها پاک نمی شود.

6 بهمن 1397

هیچ کس نمی داند که کسب و کار در آینده چگونه خواهد بود
موفقیت

سه مهارت مهم که موفقیت فرزند را در زندگی تضمین می کند

شما نیاز دارید که به خوبی در مدرسه تحصیل کنید، سپس به یک دانشگاه معتبر بروید، در غیر اینصورت چگونه می توانید در زندگی موفق شوید؟ هر چند در اعماق قلب خود احساس می کنیم که موفقیت  تنها با مطالعه بدست نمی آید . پس چه چیزی باعث موفقیت می شود؟ ژن ها، سرنوشت یا شانس؟

20 مهر 1397

ثروتمند شدن، فرمول 70 به 30 برای سرمایه گذاری
موفقیت

ثروتمند شویم، چگونه با درامد ثابت ثروتمند شویم؟

درس بزرگی در این مقاله نهفته است. این درس همان طرز فکر و رفتاری است که برای پولدار شدن و داشتن ثروت به آن نیاز داریم.برای شروع باید بدانیم که پول چرک کف دست نیست اتفاقا وسیله ای است که با آن می شود به سفر رفت، مایحتاج خانه را خرید، شهریه مدرسه و دانشگاه را داد

25 مرداد 1397

زمانی که صحبت از مسائل مالی و اقتصادی می شود، نکاتی هست که نسل قدیمی تر و والدین می توانند از جوان تر ها یاد بگیرند.
موفقیت

عادات رفتاری مربوط به مسائل مالی که باید از جوانان یاد بگیریم هفت مورد

نتایج حاکی از آن است که تفاوت های عمده ای از این حیث میان نسل پس از جنگ جهانی دوم یا افراد مسن تر با افراد جوان تری که در قرن حاضر وارد دوره جوانی خود شده اند، وجود داشته و در حقیقت نکات بسیاری هست که این افراد مسن تر، می توانند از این لحاظ از جوان تر ها یاد بگیرند.

8 مرداد 1397

من تنها به زنده ماندن فکر می کردم.
موفقیت

افراد مشهوری که از فقر به قله های موفقیت رسیدند بخش دوم

در مصاحبه ای در سال 2013، جی زی عنوان کرده بود که برای گذران زندگی خود مجبور به فروش مواد مخدر در خیابان ها بوده؛ کاری که بعد ها به خاطر آن عذاب وجدان نیز پیدا کرده بود. البته شرایط زندگی اش به گونه ای بود که تنها راه کسب در آمد و زنده ماندن اش همین بود.

7 مرداد 1397

28 تیر 1397

ریسک پذیر بودن می تواند برای بسیاری از افراد کمی هراس انگیز باشد
موفقیت

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس بخش چهارم

اگر احساس می کنید در زمینه ای به خصوص از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستید و تمایل دارید در خصوص آن موضوع به خصوص، اوقات بیشتری را با دوستان و یا همکاران خود به صحبت کردن بپردازید، می توانید چند برنامه مستند در باره آن مشاهده کنید

26 تیر 1397

سواد مالی تصمیمات مالی آگاهانه را پیش بینی می کند، اما چه چیزی سواد مالی را توضیح می دهد؟
موفقیت

سواد مالی

بسیاری از تصمیم گیری های اقتصادی نیاز به آگاهی و دانش پایه ای از مفاهیم مالی، مانند نرخ بهره و تورم دارند. با این حال، بسیاری از مردم فاقد این نوع دانش هستند. میزان این کمبود به صورت سیستماتیک با استفاده از آزمون هایی که نمرات «سواد مالی» را جمع آوری می کنند، مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد.

25 تیر 1397

20 تیر 1397

قدرت جادویی مرتب کردن فضا در تغییر زندگی
موفقیت

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس بخش دوم

اگر در زندگی و روابط شخصی خود با افرادی بدبین و منفی نگر سر وکار دارید، بهتر است تا جایی که برای تان مقدور است، روابط خود با این افراد را محدود کنید و حتی اگر می توانید، به طور کلی با آن ها قطع رابطه کنید

19 تیر 1397

26 خرداد 1397

در مطالعه دیگری، اصطلاح خودشکوفایی «برای توصیف حالت تحقق کامل پتانسیل های یک فرد» استفاده شد .
موفقیت

خودشکوفایی یا خودیابی

. این ویژگی ها از تحلیل زندگینامه افرادی که، از دیدگاه Maslow، معیارهای خودشکوفایی را محقق کردند، به تصویر کشیده شدند. آلبرت انیشتین، آبراهام لینکلن، النور روزولت، توماس جفرسون، جین آدامز و بندیکت اسپینوزا نمونه هایی از افراد مورد تحقیق Maslow در 1968 هستند.

25 خرداد 1397

19 خرداد 1397

اینکه بخواهیم موفقیت را توصیف کنیم، می تواند به اندازه دست یابی و رسیدن به موفقیت چالش بر انگیز و دشوار باشد.
موفقیت

عادات رفتاری انسان های موفق

برخی از افراد و در واقع تعداد زیادی از افراد هستند که به شدت از شکست در مسیری که قصد گام برداشتن در آن را دارند می ترسند و همین ترس است که سبب سکون آن ها شده و آن ها را از پیشرفت باز می دارد.