موفقیت - صفحه 5

موفقیت

20 مهر 1397

25 مرداد 1397

موفقیت
زمانی که صحبت از مسائل مالی و اقتصادی می شود، نکاتی هست که نسل قدیمی تر و والدین می توانند از جوان تر ها یاد بگیرند.

عادات رفتاری مربوط به مسائل مالی که باید از جوانان یاد بگیریم هفت مورد

نتایج حاکی از آن است که تفاوت های عمده ای از این حیث میان نسل پس از جنگ جهانی دوم یا افراد مسن تر با افراد جوان تری که در قرن حاضر وارد دوره جوانی خود شده اند، وجود داشته و در حقیقت نکات بسیاری هست که این افراد مسن تر، می توانند از این لحاظ از جوان تر ها یاد بگیرند.

8 مرداد 1397

موفقیت
من تنها به زنده ماندن فکر می کردم.

افراد مشهوری که از فقر به قله های موفقیت رسیدند بخش دوم

در مصاحبه ای در سال 2013، جی زی عنوان کرده بود که برای گذران زندگی خود مجبور به فروش مواد مخدر در خیابان ها بوده؛ کاری که بعد ها به خاطر آن عذاب وجدان نیز پیدا کرده بود. البته شرایط زندگی اش به گونه ای بود که تنها راه کسب در آمد و زنده ماندن اش همین بود.

7 مرداد 1397

28 تیر 1397

موفقیت
ریسک پذیر بودن می تواند برای بسیاری از افراد کمی هراس انگیز باشد

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس بخش چهارم

اگر احساس می کنید در زمینه ای به خصوص از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستید و تمایل دارید در خصوص آن موضوع به خصوص، اوقات بیشتری را با دوستان و یا همکاران خود به صحبت کردن بپردازید، می توانید چند برنامه مستند در باره آن مشاهده کنید

26 تیر 1397

موفقیت
سواد مالی تصمیمات مالی آگاهانه را پیش بینی می کند، اما چه چیزی سواد مالی را توضیح می دهد؟

سواد مالی

بسیاری از تصمیم گیری های اقتصادی نیاز به آگاهی و دانش پایه ای از مفاهیم مالی، مانند نرخ بهره و تورم دارند. با این حال، بسیاری از مردم فاقد این نوع دانش هستند. میزان این کمبود به صورت سیستماتیک با استفاده از آزمون هایی که نمرات «سواد مالی» را جمع آوری می کنند، مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد.

25 تیر 1397

20 تیر 1397

موفقیت
قدرت جادویی مرتب کردن فضا در تغییر زندگی

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس بخش دوم

اگر در زندگی و روابط شخصی خود با افرادی بدبین و منفی نگر سر وکار دارید، بهتر است تا جایی که برای تان مقدور است، روابط خود با این افراد را محدود کنید و حتی اگر می توانید، به طور کلی با آن ها قطع رابطه کنید

19 تیر 1397

26 خرداد 1397

موفقیت
در مطالعه دیگری، اصطلاح خودشکوفایی «برای توصیف حالت تحقق کامل پتانسیل های یک فرد» استفاده شد .

خودشکوفایی یا خودیابی

. این ویژگی ها از تحلیل زندگینامه افرادی که، از دیدگاه Maslow، معیارهای خودشکوفایی را محقق کردند، به تصویر کشیده شدند. آلبرت انیشتین، آبراهام لینکلن، النور روزولت، توماس جفرسون، جین آدامز و بندیکت اسپینوزا نمونه هایی از افراد مورد تحقیق Maslow در 1968 هستند.

25 خرداد 1397

19 خرداد 1397

موفقیت
اینکه بخواهیم موفقیت را توصیف کنیم، می تواند به اندازه دست یابی و رسیدن به موفقیت چالش بر انگیز و دشوار باشد.

عادات رفتاری انسان های موفق

برخی از افراد و در واقع تعداد زیادی از افراد هستند که به شدت از شکست در مسیری که قصد گام برداشتن در آن را دارند می ترسند و همین ترس است که سبب سکون آن ها شده و آن ها را از پیشرفت باز می دارد.