برنده جایزه طراحی لوگوی گوگل ، دختر 11 ساله هندی شد

به گزارش (سیارک)  روز ۴ نوامبر در کشور هند به عنوان روز کودک شناخته می شود. تاریخ روز کودک در کشور های مختلف متفاوت می باشد.گوگل به همین مناسبت از لوگویی که توسط دانش آموز کلاس ششم Anvita Telang طراحی شده برای صفحه اصلی اش استفاده خواهد کرد!

                     “اگر من می توانم چیزی یاد کسی بدهیم، باید حتما این کار را انجام بدهم!

لوگوی طراحی شده توسط این کودک که در رقابت Doodle4Google شرکت نموده است تنها در ۱۰ روز ۱۰۰٫۰۰۰ رای بدست آورده است ،متنی که این دختر خانم هندی ۱۱ ساله در زیر این لوگو ی خود نوشته  بیشتر از طراحی لوگو جلب توجه می کند.(سیارک
“اگر من می توانم چیزی یاد کسی بدهیم، باید حتما این کار را انجام بدهم!

این دانش آموز با استفاده از المان های زیبایی نظیر آب، درخت، بالن و بادبادک لذت بردن در لحظه و از همه چیز را در لوگوی طراحی شده اش ترسیم نموده است. رقابت هنرمندان در زمینه طراحی لوگو برای گوگل از سال ۲۰۰۹ در کشور هند برگزار و بسیاری از دانش اموزان با خلاقیت های دیدنی و هنرمندانه به خوبی از پس طراحی این لوگو ها بر آمده اند، نقطه مشترک در  تمام این طراحی ها  روح زندگی، شادی، رقص هندی و رنگارنگ بودن آنها می باشد.

به گفته مدیریت گوگل در هند : بیش از ۵۰ شهر در این رقابت شرکت کرده و تمامی افراد همه ساله با ایده ها و طراحی های زیبایشان باعث حیرت و دلگرمی همه می شوند!

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید.  (سیارک)  

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید