موفقیت

شما فرد موفقی می باشید اما از نشانه های آن در خود غافل هستید

همه ما با این مسئله رو به رو شده ایم که بر خلاف اطرافیان،  فکر کنیم که هنوز هیچ کار موفقیت آمیزی انجام نداده ایم. انتقاد کردن از خود در هر موقعیتی کار ساده ای است – انتقاد از توانایی های محل کار گرفته تا به دست گرفتن امور منزل – و این گونه طرز رفتار انتقادی می تواند بر موفقیت های زندگی شما سایه بیاندازد.


نداشتن عکس العمل های ثابت و واضح به سادگی می تواند به شما این اعتقاد را تحمیل کند که شما شکست خورده اید، این تحمیل حتی در زمانی که تمامی ظواهر و شواهد دال بر موفقیت ها و برتری های شما هستند نیز اتفاق می افتد. اگر در زندگی خود آنقدر گرفتار هستید که نمی توانید با دشواری ها مقابله کنید، هیچ گاه نخواهید توانست که زمان واقعی موفقیت خود را ارزیابی نمایید. در اینجا به برخی نشانه های این مورد اشاره کرده ایم:
1. شما تحت کنترل درامدهای خود نیستید.
بسیاری از افراد همواره فکر می کنند که با فیش حقوق بعدی خود مشکلات را حل خواهند کرد. اگر شما بتوانید از عهده مخارج روزانه خود به نحوی بر بیایید که نگران پایان ماه نباشید در این صورت فرد موفقی هستید! شاید از عهده خرید یک رولکس بر نیایید، اما اگر می توانید با در آمد خود زندگی کنید فرد موفقی هستید.
2. شما در جستجوی پاداش نیستید.
انتظار دریافت پاداش از افرادی که دوستشان دارید و یا همکاران نشان می دهند که هنوز از دوران نوجوانی خود خارج نشده اید. اگر با شوخی ها و ضرب المثل های خنده دار در اطراف نمی چرخید و سعی نمی کنید که اطرافیان ا بخندانید در این صورت فرد موفقی هستید. اگر می توانید بدون نیاز به تشویق شدن کاری را به درستی انجام دهید در این صورت یکی از بزرگترین علامت های موفقیت اجتماعی را دارا هستید.
3. از کمی وجود تنوع رنج می برید.
فقط به یک سال پیش در زندگی خود فکر کنید: آیا فکر می کنید که فرآیندها آرام تر بودند؟ در منزل و در محل کار؟ در این صورت می توانیم بگوییم که احتمالا دارای زندگی موفقی هستید – عدم وجود اتفاق نشان دهنده نظم و ترتیب و هماهنگی می باشد.
4. طرح هایی دارید.
موفقیت با برنامه ریزی و طراحی مقصد به دست می اید. اگر واقعا دارای چهار چوب چشم اندازی برای آینده هستید، در این صورت کاملا موفق می باشید. بسیاری از افراد طرح های رو به جلو ندارند!
5. بیشتر از پیش ارزو می کنید.
اگر از نظر افرادی که شما آنها را فرد موفقی نمی دانید در موقعیت بهتری قرار دارید، در مسیر موفقیت گام بر می دارید. نگرانی در مورد مسائل علمی جایگاه افراد را در جستجوی موفقیت نشان می دهد.
6. سحرخیز می باشید.
شما این اصطلاح قدیمی را می دانید که می گوید پرنده ای که زود بیدار شود طعمه را می رباید. اگر در جستجوی کسب موفیت می باشید، نمی توانید روز خود را بعد از ظهر اغاز کنید. اگر فردی هستید که صبح زود از تخت خواب خارج می شوید، احتمالا در راه کسب موفقیت و شیوه زندگی ایده آل می باشید.
7. شما از لحاظ اجتماعی فعال می باشید.
موفقیت از راه های مختلفی از راه می رسد، و این راه تنها از راه کیف پول شما و یا رتبه شما نیست. اگر قادر به مشارکت در موقعیت های مختلف با دایره های اجتماعی متفاوت هستید، می توانید زندگی سالم و هماهنگ به دور از مسمومیتی را داشته باشید.
8. شما احترام متقابل را می شناسید و ارائه می دهید.
موفقیت از تجربه های شخصی شما از زندگی حاصل می شود، و این تجربه ها از میان دشواری ها و استرس ها نیز گذر می کنند. اگر شما ارزش احترام متقابل را می دانید، در این صورت از یکی از جنبه های مهم موفقیت آگاهی دارید.
9. خواهان کمک به دیگران هستید.
دوباره باید گفت که، قیمت موفقیت شما در این جهان بیشتر از قیمت اتومبیل شما می باشد. اگر شما قادر به ارائه همکاری با همکاران می باشید، و می توانید در میان همکاران مثل یک ستون فقرات عمل کنید، در این صورت موفقیت از شما دور نیست.
10. خودتان وارد عمل می شوید.
هعر فردی به تنهایی و بدون داشتن موتور اضافی در جستجوی موفقیت خواهد بود. اگر نمی خواهید که خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و دست به کار شوید در این صورت بهتر است که به موفقیت فکر هم نکنید.
11. شما دارای اعتماد به نفس بدون تکبر می باشید.
راه شناسایی فرد موفق از فردی که خود را موفق می داند راهی است که این افراد بر گزیده اند. اگر شما در مقابل دیگران خاشعانه رفتار می کنید. در این صورت فرد موفقی هستید. (سیارک)
12. شما با گذشته می جنگید.
گفتیم که شکست ها برای کسب موفقیت مهم می باشند. قبل از رسیدن به پله های بالایی باید از پله های پایینی نیز عبور کنید. باید قادر باشید که با شکست های گذشته مبارزه کنید تا اینکه بتوانید در آینده موفقیت را به دست بیاورید.
13. شما در جستجوی پیشرفت هستید.
افراد زیادی هستند که فکر می کنند که انجام دادند و کار تمام شد. اگر به عملکردهای گذشته نگاه کنید و راه های موفقیت را مورد ارزیابی قرار دهید می فهمید که همواره نیاز به پیشرفت و توسعه دارید.
14. شما منظم هستید.
نظم فقط زمانی حاصل می شود که شما برای کسب موفقیت گذشته را هم در نظر داشته باشید. یاد بگیرید که اشتباه نکنید و بدانید برای کسب موفقیت در دراز مدت ترتیب بسیار حیاتی می باشد.
15. شما به اندازه کافی صبور می باشید.
صبر فضیلتی است که میزان آن در افراد بستگی به میزان موفقیت آنها دارد. بدون صبر، غلبه کردن بر دشواری ها و مسائلی که از سوی محیط به شما تحمیل می شوند بسیار سخت و دشوار می باشد.
16. شما می توانید ، بگویید، نه!
قبلا گفتیم که نباید نیازکمند تشویق اطرافیان باشیم – این مورد شبیه به همان موضوع می باشد. اگر بتوانید که نه بگویید در این صورت نیازی به تایید و تشویق دیگران نخواهید داشت. این یکی از نشانه های یک فرد موفق می باشد.
17. شما زمان را به خوبی مدیریت می کنید.
مدیریت زمان یکی از علامت های موفقیت دراز مدت می باشد، و توانایی استفاده از زمان و داشتن خلاقیت در هر روز از نشانه های یک فرد موفق می باشد. آیا توانایی به دست گرفتن امور مختلف روزانه را دارید؟ پس شما فرد موفی هستید.
18. شما دوستان موفقی دارید.
موفقیت های موجود در اطراف بهترین انگیزه برای کسب موفقیت می باشد. اگر اطرافیان شما افرادی باشند که همه از عهده زندگی برآمده اند برای شما ساده تر خواهد بود که راه های موفقیت را در زندگی پیدا کنید.
19. شما دیگران را سرزنش نمی کنید.
شما به نقطه ای در زندگی رسیده اید که می توانید درک کنید که خودتان مسئول عملکردهایتان هستید و نمی توانید دیگران را به خاطر شکست هایی که در گذشته با آنها مواجه شده اید مورد سرزنش قرار دهید. این به این معناست که شما باید فعال باشید نه این که فرد غیر فعالی باشید، و باید بتوانید قدرت درونی خود را بشناسید. شما باید به حدی قدرت مند باشید که نگذارید دیگران مسیر زندگی شما را مشخص کنند. (سیارک)
20. شما زمان خود را به هدر نمی دهید.
دیگر زمان آن نیست که شما به دیگران اجازه دهید که شما را به انجان کارهایی وادار کنند که علاقه ای به انها ندارند، شما زمان خود را به درستی مصرف می کنید و آنقدر خود را می شناسید که بدانید که چه کارهایی را دوست دارید که انجام دهید و به چه کارهایی علاقه ندارید. احساس مسیریابی قدرتمند شما به شما قدرت می دهد که بدانید که چه کارهایی را بدون نیاز به تایید و تشویق دیگران انجام دهید.
21. شما فردی قاطع می باشید.
شما می دانید که فقط گفتن نه کافی نیست. شما باید بتوانید که دلایل قاطع خود را بیان کنید تا اینکه دیگران بفهمند که شما فردی هستید که از نیازها و خواسته های خود آگاهید. این بدان معنا نیست که انعطاف ناپذیر باشید، بلکه بدان معناست که نباید اجازه دهید که دیگران مسیر شما را منحرف کنند.
22. شما مثبت نگر باقی می مانید.
شما یاد گرفته اید که منفی نگر بودن و قضاوت کردن در مورد پتانسیل های فردی راهی را در رسیدن به موفقیت به پیش نمی برد. نه تنها شما را ناتوان و دل نگران می کند، بلکهع بر خروجی ها و نتایج نهایی هم تاثیر می گذارد. با مثبت گرا بودن و وفادار بودن در راستای کسب اهداف، موانع مسیر موفقیت را از سرراه خود بر خواهید داشت.
23. شما به سلامتی خود اهمیت می دهید.
ترک کردن فعالیت های مضر که مانع مسیر روشن موفقیت شما در آینده می شوند یکی از گام های مهم می باشد. ترک کردن مواردی چون سیگار، دارو، پر خوری، چربی ها و قند تجمیع شده، عدم تحرک شما را برای کسب قدرت در راستای کسب موفقیت تواناتر خواهد نمود.
24. شما در جستجوی رابطه ای برای حل مسائل فردی خود نیستید.
پنهان کردن شکست از کسی که شما را دوست دارد کار ساده ای می باشد. اما پنهان کردن مسائلی که به هر دو طرف یک رابطه آسیب می رسانند کار دشواری می باشد. کمک کردن به دیگران برای بهبود مسائل شخصیتی انها ایده بسیار خوبی است.
25. شما فرد بالغی می باشید.
هنگامی که در محیط کار اتفاق ناخوشایندی پیش می اید، و یا هنگامی که مجبور می شوید که با فرد دشواری رو در رو شوید، یکی از مزهای مفقیت این مطلب است که بتوانید احساسات فردی خود را از بهره های حرفه ای خود جدا کنید.
همواره مهم است که به خودتان یاد آوری کنید که موفقیت چیزی نیست که بتواند به سادگی مورد قضاوت قرار بگیرد. اگر شما قادر به نگاه کردن به طرز زندگی خود باشیدو بدانید که مسائل را به طرزی بالغانه و اجتماعی حل می کنید بدانید که از هر زمان دیگری موفق تر عمل کرده اید.
موفقیت در نتیجه پذیرش توانایی ها و مهارت ها حاصل می شود، نه از تایید های افرادی که هیچ گاه آنها را نمی شناختید. (سیارک)

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

ترجمه توسط itrans.ir

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


گردشگران در کره شمالی عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.

10 عکس از کره شمالی

گردشگران در کره شمالی عکس های شگفت انگیزی دراینستاگرام خود آپلود کردند.

8 نوع از مردان که هرگز خانواده شادی را نخواهند ساخت.

این مردان هرگز خانواده شاد را نخواهند ساخت

8 نوع از مردان که هرگز خانواده شادی را نخواهند ساخت.

باید یک نوع رمز و راز در یک زن باشد که اینگونه مردان مشهور را تسخیر می کند.

چهره معمولی زنانی که قلب مردان مشهور را تسخیر کردند

باید یک نوع رمز و راز در یک زن باشد که اینگونه مردان مشهور را تسخیر می کند.

شما درباره کلیشه های جنسیتی در آموزش چه فکر می کنید؟

چرا این عکس به ظاهر ناز باعث خشم می شود

شما درباره کلیشه های جنسیتی در آموزش چه فکر می کنید؟

اصول اساسی که رعایت آنها می تواند خواب را بهبود بخشد عبارتند از

روز جهانی خواب: چگونه بهتر بخوابیم

اصول اساسی که رعایت آنها می تواند خواب را بهبود بخشد عبارتند از

sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خود

10 تاتو که صاحبان آنها حس شوخ طبعی دارند

sayarak.com  عکس تاتو هایی را انتخاب کرده که صاحبان آن حس خوبی از طنز و خود

آیا حاضرید مدل مو های خود را کاملا تغییر دهید؟

20 مدل مو که باعث می شود مردان خوش تیپ شوند

آیا حاضرید مدل مو های خود را کاملا تغییر دهید؟

هر یک از ما تا به حال کلکسیون از تمبر یا سکه ها را جمع آوری کرده ایم.

عکس کلکسیون های غیر معمول 20 مورد

هر یک از ما تا به حال کلکسیون از تمبر یا سکه ها را جمع آوری کرده ایم.

افرادی با تخیل نامحدود می دانند چگونه ضایعات مقوا، قطعه ای از فوم، برف یا درختی

5 شاهکار از افرادی با تخیل نامحدود

افرادی با تخیل نامحدود می دانند چگونه ضایعات مقوا، قطعه ای از فوم، برف یا درختی

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.

لحظه تحویل سال ۹۸

نوروز،  به معنای "روز جدید" یکی از قدیمی ترین جشن های روی زمین است.

هیچ کس نمی داند که کسب و کار در آینده چگونه خواهد بود

سه مهارت مهم که موفقیت فرزند را در زندگی تضمین می کند

هیچ کس نمی داند که کسب و کار در آینده چگونه خواهد بود

خصوصیات منحصر به فردی در زنان وجود دارد که آن ها را متمایز کرده

پانزده دلیلی که نشان می دهد زن بودن بهتر است

خصوصیات منحصر به فردی در زنان وجود دارد که آن ها را متمایز کرده

کم نیست اند کسانی که خود را از فقر و تنگدستی نجات داده و قله های موفقیت را یک به یک فتح کرده اند.

افراد مشهوری که از فقر به قله های موفقیت رسیدند بخش اول

کم نیست اند کسانی که خود را از فقر و تنگدستی نجات داده و قله های موفقیت را یک به یک فتح کرده اند.

تنها چند باری که در طول روز کودک خود را در آغوش بکشید کافی است تا هر گونه تنش و احساس ناخوشایندی که دارد از بین برود

چگونه کودکانی موفق و مسئولیت پذیر داشته باشیم؟

تنها چند باری که در طول روز کودک خود را در آغوش بکشید کافی است تا هر گونه تنش و احساس ناخوشایندی که ...

از سخت ترین شکست بیشترین یادگیری حاصل می شود.

موفقیت بدون شکست ممکن نیست

از سخت ترین شکست بیشترین یادگیری حاصل می شود.

زمانی که صحبت از مسائل مالی و اقتصادی می شود، نکاتی هست که نسل قدیمی تر و والدین می توانند از جوان تر ها یاد بگیرند.

عادات رفتاری مربوط به مسائل مالی که باید از جوانان یاد بگیریم هفت مورد

زمانی که صحبت از مسائل مالی و اقتصادی می شود، نکاتی هست که نسل قدیمی تر و والدین می توانند از جوان ت...

ریسک پذیر بودن می تواند برای بسیاری از افراد کمی هراس انگیز باشد

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس بخش چهارم

ریسک پذیر بودن می تواند برای بسیاری از افراد کمی هراس انگیز باشد

این نکته را به خاطر داشته باشید که کمد لباس ها باید تنها شامل لباس هایی باشد که آن ها را دوست داشته و با پوشیدنشان احساس خوشایندی به شما دست خواهد داد

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس بخش سوم

این نکته را به خاطر داشته باشید که کمد لباس ها باید تنها شامل لباس هایی باشد که آن ها را دوست داشته ...

شرکت ها در محیط های به سرعت در حال تغییر که به خاطر استراتژی هایشان قادر به توسعه هستند به موفقیت می رسند.

عوامل موفقیت کسب و کار

شرکت ها در محیط های به سرعت در حال تغییر که به خاطر استراتژی هایشان قادر به توسعه هستند به موفقیت می...

قدرت جادویی مرتب کردن فضا در تغییر زندگی

راهکارهایی برای افزایش اعتماد به نفس بخش دوم

قدرت جادویی مرتب کردن فضا در تغییر زندگی