هفت کاری که افراد موفق انجام می دهند و هیچ گاه آن را به شما نمی گویند

ما در همه گام های زندگی خود در آرزوی کسب موفقیت هستیم.
برخی از ما در مورد داستان زندگی پیشینیان خوانده ایم و از سختی هایی که برای کسب نام و شهرت کشیده اند آگاهیم.
حال پرده ها افراشته شده اند، پس بیایید در مورد راه هایی حرف بزنیم که افراد موفق از آنها گذر می کنند و آنها را هیچ گاه به شما نمی گویند:


1. آنها عادات روزانه غریبی دارند
شاید برخی از ما چیزهایی در مورد عادت های خواب و کار عجیب افراد موفق شنیده باشیم. در حالیکه برخی افراد موفق ایده های خلاقانه خود را در هنگام خواب توسعه می دهند برخی دیگر با نخوابیدن سعی در پیمودن پله های موفقیت دارند!
تعداد بسیار کمی از ما احتمالا می دانیم که توماس ادیسون به سختی در روز سه ساعت می خوابید! آیا می دانید که بتهوون ایده های خود را در دستشویی و حمام بسط و توسعه می داد. برخی از افراد ترجیح می دهند که در هنگام کار کاملا تنها باشند.
2. انها همیشه مثبت نگر هستند.
افراد بسیار موفق بیشتر زمان خود را با کسانی می گذرانند که مثبت گرا باشند. آنها زمانی را برای گذراندن با افراد منفی نگر ندارند. علاوه بر این، افراد موفق در مسیر گذر از زندگی تنها بر جنبه های مثبت ان تمرکز می کنند.

3. آنها به خودشان اعتقاد دارند.
همه ما دارای خواسته ها و رویاهای مشخصی هستیم.
با این حال وقتی که رویا ها و خواسته ها با بن بست رو به رو می شوند، افراد موفق آنهایی هستند که دوباره به مسائل از چشم یک فرد مبتدی و به عنوان یک فرصت جدید می نگرند.
این موضوع برای همه ما در طی این مسیر طولانی مفید می باشد. (سیارک)

4. آنها انتقاد پذیر می باشند.
افراد موفق دارای ذهنی باز می باشند و به انتقادهای افراد گوش می دهند. آنها انتقادها را از نقطه مثبت می نگرند و بر رشد و توسعه فردی خود تمرکز می کنند.

5. آنها موفقیت را به صورتی بصری می بینند
چه اهداف آنها بلند مدت باشد و چه کوتاه مدت، همه افراد موفق کسب موفقیت خود را پیش از رسیدن به ان می بینند. آنها همواره چیزی که باید به ان برسند را به دقت به خود یاد اوری می کنند.

6. انها فروتن و بشر دوست هستند.
فروتن و خاکی بودن یکی از صفت های ارز و مشخص افراد موفق می باشد. آنها هیچ گاه با موفقیت های خود مغرور نشده و به زندگی روزمره خود ادامه می دهند.
هم چنین افراد موفق در فعالیت های بشر دوستانه مشارکت می کنند، و از این طریق منجر به توسعه و پیشرفت افراد نیازمند می شوند. آنها معتقدند که از عضویت در اجتماع چیزهای زیادی یاد گرفته اند. در راستای کسب موفقیت، آنها در هنگام مشارکت با اجتماع حس خوبی کسب می کنند.

7. آنها از قلب خود پیروی می کنند.
آنها بدون نگرانی از طرز فکر دیگران به ریشه ها و اصالت خود پایبند می مانند.
آنها هیچ گاه سعی نمی کنند که چیزی باشند که دیگران می خواهند بلکه به حرف دل خود گوش می دهند.
علاوه بر این انها به خوشان می خندند؛ بارها شکست می خورند؛ هناگم نیاز از دیگران کمک می خواهند و کمک خواستن آنها را آزرده نمی کند؛ کم و کاست های خود را می پذیرند؛ و رویاهای بزرگی دارند!
آنها خود را فراتر از حوزه آسایش خود به چالش می کشند.(سیارک)

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

ترجمه توسط itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • dorsa 87 :

    آدم مثبت نگر و انتقاد پذیر ؟ کجا هستن ؟

    1395/10/28 11:45
  • Jaylene 174 :

    ... What is striking to me is how did such a dumb woman get herself elected as the Democratic standard-bearer in the most intelligent state in the union?"I think the question should be: why is the "most inteoligent&qult; state in the union so stupid as to have repeatedly elected Ted Kennedy, John Kerry, and Barney Frank?

    1395/12/27 6:52

بیشتر بخوانید