5 نکته در زندگی که نباید به کسی بگویید

سبک زندگی

در مسیر سعادت ، فرد با تله های زیادی روبرو می شود که مانع موفقیت او می شود. بعضی اوقات با سبک زندگی  اشتباه ، این تله ها را برای خود تنظیم می کنیم!

اگر بتوانیددر زندگی یاد بگیرید که این 5 نکته که در مورد آن بحث خواهد شد را مخفی نگه دارید ، می توانید بسیار خوشحال تر باشید.

 
بیماری

هر آنچه در ارتباط با بیماری شما است ، فقط شما باید بدانید. تحت هیچ شرایطی نباید چنین مشكلاتی را در محل كار ، با دوستان خود به كسی بگویید. اولاً ، موضوعات منفی اطرافیان شما را دفع می کنند. ثانیا ، با چنین گفتگوهایی می توانید به بدخواهان و خون آشام های انرژی خود کمک کنید. این هم بی فایده است.تنها کسی که باید در مورد بیماری روحی و بیماری های  جسمی به او گفته شود پزشک است. افراد دیگر نباید بدانند که بر شما چه می گذرد.


زندگی شخصی

در باره  زندگی شخصی نباید با دیگران صحبت کنید. دقیق تر ، شما می توانید از  زندگی شخصی صحبت کنید ، اما نباید وارد جزئیات شوید. بعضی اوقات مفید است که بدانید پدر و مادر یا دوستان مورد اعتماد شما در مورد اقدامات شما چه نظری دارند ، زیرا گاهی اوقات توصیه های یک فرد عاقل لازم است.اما اگر در مورد زندگی شخصی خود  به طور مفصل صحبت کنید ، آنها می توانند شایعات را پخش کنند و شما نیازی به آن ندارید. افراد حسود نمی توانند بدون اطلاع از زندگی شخصی شما  ، به شما آسیب بزنند.


مشکلات معنوی

اگر مشکلی دارید که به دلیل آن مشکل  نمی فهمید چه کاری باید انجام دهید و برای چه کاری باید تلاش کنید ، بهتر است آن  را مخفی نگه دارید. بهتر است آنها را فقط با صمیمی ترین فرد به اشتراک بگذارید و با هیچ کس دیگری در این مورد صحبت نکنید.مراجعه به روانشناس یا روان درمانگر گاهی مفید است. می توانید با آنها در مورد عادت بد ، بی انگیزگی ، تمایل نداشتن به زندگی و غیره بحث کنید. افراد دیگر نیازی به دانستن این موضوع ندارند: آنها می توانند از این اطلاعات علیه شما استفاده کنند.


دارایی و کار

در این مورد نباید به کسی بگویید. همه چیز مربوط به کار ، تجارت ، پول و بدهی شما باید در خانواده یا حتی زوجین متاهل باقی بماند. به هیچ وجه به غریبه ها نگویید چه میزان پس انداز دارید ، چه مقدار پول نقد و چه مقدار در بانک دارید.همچنین بهتر است درمورد زمان کاری اطلاعات ندهید ، زیرا اطلاعات می تواند به افرادی که از شما بیزار هستند برسد تا شما را آزار دهند. در یک کلام ، کار ، مانند عشق ، باید از دسترس خارجی ها خارج باشد.


آرزوها ، برنامه ها و جاه طلبی های شما

این اطلاعات باید مهر و موم شده باشد. رویاها و برنامه ها قسمت بسیار مهمی از زندگی هر یک از ما است ، خصوصاً کسانی که واقعاً برای رسیدن به اهداف کاری انجام می دهند. اگر کسی به ایده های شما پی ببرد ، می تواند بدون اجازه شما ، برنامه ها و کارهای بلند پروازانه شما را ارزیابی کند و بگوید "چرا به این نیاز داری". بنابراین ، فرد می تواند شما را به تردید و از بین رفتن اعتماد به نفس و  انگیزه سوق دهد.
هرگز ، تحت هیچ شرایطی ، به دیگران نگویید که می خواهید در آینده قابل پیش بینی چه چیزی را بدست آورید. آنها می توانند شما را مسخره کنند ، که می تواند کابوسی برای افراد حساس و احساساتی باشد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید