این دختر در 5 سال 200 کیلوگرم وزن کم کرد

کاهش وزن

این دختر در 5 سال  200 کیلوگرم وزن کم کرد. من نشان می دهم چه اتفاقی برای او افتاده است ، او چه شکلی شده است و اکنون چه می کند.

ما داستان های زیادی را با کاهش وزن جدی می دانیم ، اما هر زمان که به کاهش مقدار زیادی کیلوگرم می رسد ، نمی توانیم چنین شخصی را تحسین نکنیم.امروز ما در مورد امبر رشدی ، که قبلاً در پنج سالگی 72 کیلوگرم وزن داشت ، به شما خواهیم گفت.


و این اشتباه تایپی نیست - بله ، 72 کیلوگرم !!! و هم سال های او 4 برابر وزن کمتری داشتند.علاوه بر این ، تمام چربی و چاقی در قسمت پایین بدن جمع شده است ، بنابراین کودک با سختی زیادی حرکت می کرد. سالها گذشت ، اما مشکل از بین نرفت ، علاوه بر این ، اشکال بیشتری به خود گرفت. دختر حتی نمی توانست خودش را بشوید ، چه رسد به اینکه غذا بپزد یا از ماشین استفاده کند.


امبر رشدی مجبور شد تحصیل را رها کند ، او همچنین  کار نمی کرد ، او مجبور بود با پدر و مادرش زندگی کند.در سن 24 سالگی ، وزن او فاجعه بار 298 کیلوگرم بود . به دلیل کمرویی ، از ترس تمسخر تقریباً در خیابان ظاهر نمی شد.

 

 

کاهش وزن
و در خانه بهتر نبود ، افسردگی شروع شد.  او 5 بار در روز در بخشهای زیادی غذا می خورد ، و والدینش فعلاً در این کار دخالت نمی کردند.اما آنها فهمیدند که باید به یک دکتر مراجعه کنند ، که یک حکم ناامید کننده صادر کرد. امبر دریافت که چیزی باید تغییر کند. او به برنامه ی رژیم غذایی برای دختران 300 کیلوگرم رفت.

 

پزشکان گفتند که باید بای پس انجام شود ، یعنی کاهش معده تا دختر بتواند اشتهای خود را کنترل کند. پس از آن ، اولین نتیجه ظاهر شد - کاهش وزن 8 کیلوگرم.به تدریج ، رشدی شروع به ورزش کرد ، که به او کمک کرد 40 کیلوگرم دیگر کاهش وزن داشته باشد. او به کار خودش ادامه داد و در طی یک سال 143 کیلوگرم وزن کم کرد. درست است ، این یک عارضه جانبی به همراه داشت - پوست او آویزان شد.


سپس کارشناسان به او پیشنهاد کردند پوست اضافی را از بین ببرد تا جذاب تر به نظر برسد.

این عمل موفقیت آمیز بود ، که به او اجازه داد کاهش وزن خود را ادامه دهد. او به سرعت وزن خود را به دو رقمی کاهش داد. تمام آمریکا کاهش وزن او را دنبال کردند و اکنون نتیجه واضح است.

کاهش وزن

دختر از مسیری عظیم و دشوار عبور کرده است. بنابراین ، در همان آغاز ، او یک پرواز داشت. وی برای قرار گرفتن در هواپیما ، بلیط دو صندلی مجاور را خریداری کرد.

اما حتی فرود نیز با مشکلات عظیم همراه شد - صندلی چرخدار او خراب شد. اکنون بدترین وضعیت به پایان رسیده است ، اما دختر مجبور است هر روز رژیم خود را کنترل کند.

کاهش وزن

اعتیاد به غذا مانند بقیه اعتیاد ها در هر لحظه می تواند شروع شود. برای جلوگیری از این اتفاق ، رشدی به روانشناس مراجعه می کند ، زیرا به بیماری افسردگی  دچار شده بود.

دختر

حالا او عالی به نظر می رسد ، اما در اینجا متوقف نمی شود. پنج سال پیش ، امبر یک دوست پسر داشت.

 

دختر

دختر

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید