7 کارتون که به کودک کمک می کند تا به خود ایمان داشته باشد و ترس ها را کنار بگذارد

برخلاف تصور عمومی ، کارتون ها نه تنها می توانند کودک را سرگرم کنند ، بلکه به او کمک می کنند تا خودش را درک کند و حتی در بعضی موارد جای مراجعه به روانشناس را می گیرد.ما به همراه کانال دیزنی 7 کارتون آموزنده را انتخاب کرده ایم که شخصیت های کارتون ها با مثال خود به کودکان نشان می دهند چگونه با احساسات خود کنار بیایید ،  به خود ایمان داشته باشند ، ترس ها را کنار بگذارند ، و در مسیر رسیدن به هدف تسلیم نشوند.

 

کارتون قهرمانان شهر

City of Heroes


این مجموعه انیمیشن بر اساس فیلم برنده اسکار City of Heroes ، ماجراهای تیمی از ابرقهرمانان نوجوان را دنبال می کند. بچه ها با مثال خودشان نشان می دهند که یادگیری جالب است و دانش کمک می کند تا با هر مشکلی کنار بیایید و حتی شرور را شکست دهید. در همان زمان ، شخصیت اصلی ، اعجوبه هیرو ، سختی های بزرگ شدن را پشت سر می گذارد و با سوء تفاهم از سوی همسالان خود روبرو می شود. در فصل آخرسریال انیمیشن هیرو و دوستانش  ، به عنوان یک تیم برای محافظت از شهر خود در برابر خطر جدید به کار خود ادامه می دهند.

 

کارتون آواز دریا

Song of the Sea

 

کارتون تأثیرگذار "آواز دریا" Song of the Sea که بر اساس اسطوره های ایرلندی ساخته شده ، جوایز بی شماری دریافت کرده و حتی نامزد اسکار شده است. شخصیت اصلی کارتون ،  بن ، رابطه سختی با خانواده خود دارد: او نسبت به پدرش نسبت به خواهرش احساس تنفر و حسادت می کند. وقتی بن تصمیم می گیرد فرار کند همه چیز تغییر می کند ، بدون اینکه شک کند خواهرش او را دنبال خواهد کرد. کودکان با هم سفری فراموش نشدنی را سپری خواهند کرد که به لطف آن عشق ورزیدن ، پذیرفتن ضررها و گرامی داشتن اقوام خود را فرا خواهند گرفت. این کارتون خیره کننده و زیبا و متفکر به ویژه برای خانواده های چند فرزند توصیه می شود.

 

کارتون بالرین

Ballerina 2016

 كارتون بالرين

 

همه ما بعضی اوقات اعتماد به نفس و انگیزه نداریم. "به خودت ایمان داشته باش" موضوع اصلی  کارتون بالریین   Ballerina 2016 در مورد دختری به نام فلیز است که آرزو دارد یک رقاص معروف شود. شخصیت اصلی  بالرین کارتون   باید مسیری سخت را از یتیمی تا بالرین بهترین تئاتر پاریس طی کند. داستان الهام بخش  کارتون ایمان  بینندگان جوان کمک خواهد کرد تا خود را باور کنند و درک کنند که موفقیت بدون سخت کوشی و عزم راسخ به دست نمی آید.

من عاشق کارتونهای باله هستم ، اتفاقاً من روی این کارتونهای صورتی براق مانند "باربی و 12 پرنسس رقصنده" ، "باربی: جادوی پگاسوس" ، "باربی: دریاچه قو" ، "باربی و فندق شکن" بزرگ شدم. 'و غیره مطمئناً من را از طرفداران صورتی  نکرد ، اما عشق به رقص و موسیقی کلاسیک را القا کرد. از جمله   کارتون دختر بالرین   ، من واقعاً انتظار داشتم در این فضای شگفت انگیز و اشاره به شاهکارهای باله غوطه ور شوم.
می خواهم توجه داشته باشم که  انیمیشن بالرین  برای کودکانی که در زندگی هدفی دارند و می خواهند به آن برسند بسیار برانگیزنده است. همچنین ، سازندگان  انیمیشن دختر بالرین   بر یک مرحله مهم در یک مسیر دشوار به یک رویا تأکید می کنند ، به عنوان حالت کمال و دستیابی به همه اهداف با پشتکار ، تلاش و آموزش. همیشه باید به خاطر داشته باشیم که تنها تلاش و ایمان ما در یک رویا ما را به موفقیت می رساند.

و در اینجا سه ​​نکته اصلی وجود دارد که من می خواهم در کارتون "Ballerina" به آنها توجه کنم:

1) گرافیک عالی ، تصویر زیبا (اگرچه من دوست نداشتم که برخی از شخصیت ها شبیه شکل مومی با ویژگی های تیز صورت باشند).

2) یک خط داستانی عالی: مبارزه شخصیت اصلی با یک رقیب نشان داده می شود ، بسیاری از چرخش های غیر منتظره وجود دارد که حتی بزرگسالان نمی توانند آنها را پیش بینی کنند.).

3) انگیزه ای عالی برای کسانی که برای رویاهایشان تلاش می کنند.

 

کارتون پاندای کونگ فو کار

Kung Fu Panda

 

کارتون Kung Fu Panda درباره تبدیل شگفت انگیز یک قهرمان دست و پا چلفت و تنبل به یک جنگجوی شجاع ، کلیشه ها را می شکند و خوش بینی را القا می کند. اگر چنین احمقی خنده دار مانند پاندا پو می تواند به یک استاد واقعی کونگ فو تبدیل شود ، دیگران می توانند خود را تغییر دهند و به هدف خود برسند. و اگرچه مسیر رسیدن به هماهنگی و رویای درونی روندی طولانی و دشوار است ، اما کسانی که از جاده خارج نشوند مطمئناً پاداش خواهند گرفت.

 

کارتون چگونه اژدهای خود را آموزش دهید

How to Train Your Dragon

 

یک داستان خوب که شما باید به کودکان باور داشته باشید که قدرت در عضلات نیست ، به هیچ وجه اسلحه برنده نمی شود ، این کارتون How to Train Your Dragon به معنای واقعی کلمه برای مشاهده و بحث در خانواده است. شخصیت اصلی کارتون ، یک پسر وایکینگ ، که همه او را در روستای زادگاه خود ضعیف می دانستند ، انقلابی واقعی در ذهن ساکنان آن ایجاد می کند و نشان می دهد که چگونه بر ترس غلبه کرده و مسئولیت کسانی را که رام کرده است ، به عهده بگیرد.

 

کارتون پازل

pixar

 

"معما" فرصتی بی نظیر برای سفر به اعماق آگاهی انسان است. کارتون پازل به روشی فانتزی  ، مهمترین موضوعات را مطرح می کند: اینکه چه احساساتی ما را از خود رانده و چرا هر از گاهی احساس غم و غضب کاملاً طبیعی است. مانند همه فیلم های Pixar ، پازل نیز لایه ای است ، بنابراین والدین نیز از دیدن آن لذت خواهند برد. علاوه بر این ، برای همه مفید است که هر از گاهی به درون خود نگاه کنند تا به خواسته ها و احساسات واقعی خود پی ببرند.  

 

کارتون موآنا

کارتون موآنا

 

کارتون Moana 2016  نه تنها با مناظر زیبا و آشنایی بلکه با فرهنگ قبایل پلینزی شما و فرزندتان را به وجد می آورد. دختر شجاع و زودرنج رهبر به نام موآنا ، با مثال خود ، به بینندگان جوان نشان خواهد داد که باید توانایی پذیرفتن مسئولیت ، پیروی از ندای قلب و غلبه بر ترس ها را داشته باشند. این دختر که می خواست قبیله خود را نجات دهد ، به یک سفر دریایی خطرناک می رود. او به همراه نیمه خدای مائوئی از اقیانوس عبور خواهد کرد ، با هیولاها می جنگد و طلسم باستانی را خواهد شکست.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید