7 نکته که باید در بازی Assassin's Creed Origins رعایت کرد

شرکت یوبی سافت قسمت هفتم از بازی Assassin را تحت عنوان  Assassin's Creed Origins منتشر کرده است . بازی همانطور که از اسمش مشخص است به ریشه فرقه Assassin ها و کشمکش های آنها با فرقه Templar ها می پردازد . شما در نقش یک سرباز مصری به نام بایک باید به عنوان فرستاده فرعون با رومی ها و ملکه کلوئپترا دیدار کنید و در طول انجام دادن ماموریت ها تبدیل به اولین Assassin در طول تاریخ می شوید .  بازی  به المان های اصلی بازی وفادار بوده و سیستم کلی بازی همانند سری قبلی یعنی  Assassin's Creed Syindicate می باشد . در این مقاله سعی می کنیم به هفت نکنه اشاره کنیم که با انجام دادن آنها چند قدم جلو می افتید و بازی را بهتر می توانید انجام دهید . پس با ما همراه باشید .

 

1- هرچه سریع تر نقاط Fast Travel را آزاد کنید :

در هر قسمت از نقشه نقاطی وجود دارند که اگر آنها را آزاد کنید می توانید از آن پس تنها با پر شدن یک صفحه loading به آن نقطه سفر کنید . این کار نه تنها باعث می شود شما در وقت خود صرفه جویی کنید بلکه به شما 100واحد xp هم می دهد که به بالا رفتن سطحتان کمک می کند .

 

2- فروختن تمام آیتم های غیر ضروری :

 در طول سفرتان و انجام ماموریت ها شما مقدار زیادی آیتم های به درد نخور جمع می کنید که تنها کاری که می کنند این است که Inventory شما را اشغال می کند . بهتر است بعد از انجام ماموریت ها در اسرع وقت به مغازه ها بروید و تمام آیتم های غیر ضروری را یک جا بفروشید .

 

3- سطح سلاح های خود را ارتقا ببخشید :

بهترین کار این است که یک مغازه آهنگری بروید و ابتدا سلاح های کمیاب (Rare)  خود را ارتقا بدهید . شاید فکر کنید که ارتقا سلاح های افسانه (Legendary) بهتر است ولی ارتقا آن سلاح نیازمند طلای بسیاری است . پس بهتر است در ابتدا سلاح های کمیاب را ارتقا بدهید .(سیارک

 

4- آزاد کردن قابلیت Dawn and Dusk :

این قابلیت به شما اجازه می دهد تا خیلی سریع شب را روز و روز را شب کنید . وقتی شما می خواهید به یک کمپ حمله کنید و حوصله ندارید تا شب صبر کنید با استفاده از این قابلیت شما می توانید خیلی سریع ساعت بازی را به شب تغییر دهید و یا حتی بعضی شخصیت ها هستند که فقط در ساعات خاصی از روز قابل دسترسی هستند و شما می توانید در آن ساعت خاص با آنها حرف بزنید .

 

5- رد کردن قسمت های سینمایی (Cinematic) :

بعد از اینکه شما در مقابل شخصیت خاصی قرار گرفتید بازی به صورت خودکار قسمت سینمایی را فعال می کند تا با داستان آن شخصیت آشنا شوید و بدانید که می خواهد چه ماموریتی به شما بدهد . تنها کافی است به منو بروید و گزینه Skip Animus را بزنید تا از حالت سینمایی خارج شوید . تمام جزئیات ماموریت ها در قسمت Quests وجود دارد و شما می توانید با خواندن آن قسمت از چگونگی ماموریت آگاه شوید .

 

6- قابلیت Bow Bearer و Weapon Bearer :

با استفاده از این قابلیت شما می توانید که در یک لحظه سلاح خود را تعویض کنید و از سلاح نزدیک زن به سلاح دور زن روی بیاورید . به عنوان مثال شما در حال کشتن یک نگهبان که بر روی برج است با کمان خود هستید و در همان موقعیت ناگهان یک سرباز به شما حمله می کند . با استفاده از قابلیت Weapon Bearer شما سریعا سلاح نزدیک زن خود را با کمان عوض می کنید و با او مقابله می کنید .

 

7- راندن خودکار اسب (Mount) :

هر از گاهی ماموریت هایی به پست شما می خورد که مجبور هستید مسافت زیادی را برای رسیدن به آن با اسب طی کنید و در آن منطقه هیچ گزینه Fast Travel هم وجود ندارد . شما می توانید با فعال کردن این قابلیت خیلی راحت اسب خود را تنظیم کنید که به صورت خودکار به سمت مقصد حرکت کند و شما نیز آبی بخورید یا خستگی در کنید .(سیارک

شما با استفاده از این نکات می توانید همانند بازیکن های حرفه ای به انجام بازی بپردازید و تا جای ممکن در وقت خود نیز صرفه ای جویی کنید .ترجمه  itrans.ir 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام