تست شخصیت در تصویر چه می بینید؟


از خودتان بپرسید شخصیت واقعی من چیست؟ بیشتر افراد یک خود واقعی  دارند که خیلی وقت‌ها پنهان مانده است. فقط گاهی احساس می‌کنند که گویا  خودشان را نمی‌شناسند، ظاهرا کسی دیگری هم درون آنها زندگی می کند.

با انجام این تست روانشناسی قرار است  نه حالات روحی بلکه شخصیت واقعی شما را که در درون‌تان پنهان است،  آشکارشود.

شخصیت واقعی
به تصویر بالا نگاه کنید تا اولین تصویری که توجه شما را جلب می‌کند راز شخصیت درون و شخصیت واقعی شما را برای‌تان آشکار کند.

جواب در پایین

 

 

درخت


اگر در اولین نگاه درخت را دیده اید، انسانی بسیار صادق و منطقی هستید. برای خودتان و نگرش مثبتی که به خودتان دارید، ارزش زیادی قائل هستید. همین ویژگی باعث می‌شود تا بیشتر افراد برای کمک به سراغ شما بیایند چون می‌دانند راه حل های خوبی دارید. ذاتا رهبر و مدیریت را ناخودآگاه خوب بلد هستید.

آن قدر در کارتان غرق می‌شوید که خیلی‌ها به شما می‌گویند مثل بلدوزر جلو می‌روید و رزهای اطراف جاده و رایحه های خوش آن را متوجه نمی‌شوید.

افرادی که در اولین نگاه درخت را دیده اند بهتر است در زندگی روزمره کمی انعطاف پذیر باشند و گاهی به خودشان استراحتی بدهید.(سیارک)

شیر


چنانچه در نگاه اول متوجه حضور شیر شده اید، دقیقا می‌دانید در زندگی چه می‌خواهید. شما آدم تاثیرگذاری هستید. غریزه موفقیت آن چنان در شما قوی است که برای رسیدن به هدف با سرعت شما را به پیش می‌برد. با شخصیت قوی، دوستان جدیدی را جذب خود می‌کنید. دست یابی به آرزوهایتان برای شما ساده است.

از اشتباهاتتان خوب درس گرفته اید، و خوب می‌دانید چه گونه انرژی را روی هدف اصلی متمرکز کنید.

گوریل


در صورتی که گوریل را در نگاه اول دیده اید ذهن تحلیل گری دارید، همیشه در حال جست و جوی عمق و معنای هر چیزی هستید. به جزییات زیاد توجه دارید به همین دلیل همیشه چند قدم جلوتر از دیگران هستید. آن قدر عاقل هستید که بیشتر مردم در باره شما این طور فکر می‌کنند : یک متفکر عمیق.

سخت می‌توانند شما را قانع کنند. در واقع این شما هستید که همیشه عقاید خود را مطرح می‌کنید که گاهی شما را لجوج نشان می‌دهد.(سیارک)

ماهی ها


یک مثبت اندیش همیشگی که معتقد است آدم خوشحال؛ خوشبخت هم هست. کسانی که از شما انتقاد می‌کنند معتقدند شما آرمان گرا و رویاپرداز هستید. کمی هم درست می‌گویند به هر حال لازم است گاهی با دقت بیشتری روش های خود را انتخاب کنند و فرصت های خوب را از دست ندهید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید