بازی

بهترین بازی ها که در سال 2018 عرضه خواهند شد بخش اول

سال 2017 برای هواداران بازی های ویدئویی سال بسیار خوب و لذت بخشی بود و بازی های بسیار خوبی بر روی کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، سوییچ و نیز بر روی کامپیوتر های شخصی روانه بازار شد.

این در حالی است که سال 2018 نیز از این قاعده مستثنی نیست و بازی های فوق العاده ای قرار است در سال جاری منتشر شوند. از جمله این بازی ها که از اهمیت بیشتری نسبت به سایرین برخوردارند به این موارد می توان اشاره کرد: Red Dead Redemption 2، Super Smash Bros، Kingdom Hearts III، Crackdown 3 (سرکوب 3)، God of War (خدای جنگ)، Octopath Traveller و بازی های بسیار دیگر.

از میان خیل بازی هایی که قرار است در سال جاری منتشر شوند، آن هایی که از اهمیت بیشتری نسبت به سایرین برخوردار هستند انتخاب شده و در این مقاله قصد داریم توضیحات بیشتری در خصوص جزئیات هر یک در اختیار تان قرار دهیم. با سیارک همراه باشید.

 

بازی A Way Out

«راهی برای خروج» بازی دیگری است که جوزف فیرز نویسندگی و کارگردانی آن را به عهده گرفته است؛ او یکی از تأثیر گذار ترین کسانی است که در ساخت بازی فوق العاده «Brothers: A Tale of Two Sons (برادران: داستان دو پسر)» نقش مهمی ایفا کرد. برای کسانی که تجربه انجام این بازی بی نظیر را نداشته اند می توان این توضیح را عنوان کرد که در آن بازی می شد کنترل دو شخصیت اصلی بازی را به عهده گرفت؛ شخصیت هایی که هم زمان و به طور مستقل از یکدیگر کنترل می شدند.

نتیجه این خلاقیت فوق العاده در گیم پلی بازی به وجود آمدن چالش های بسیار زیادی برای بازی کنان بود؛ بازی کنانی که می بایست به معما ها و رمز و راز های بازی پی برده و به هدف شان دست یابند. علاوه بر این داستان بازی نیز فوق العاده گیرا و جذاب بود.

همانند بازی «برادران»، «راهی برای خروج» نیز بیش از هر چیز دیگری متمرکز بر روایت داستانی است که دو شخصیت اصلی بازی تجربه می کنند و باز هم کنترل هر دو شخصیت بازی به صورت هم زمان در اختیار بازی کنان خواهد بود. البته تفاوتی که در خصوص این بازی جدید وجود دارد این است که دو شخصیت بازی زندانیانی هستند که قصد فرار کردن دارند و پس از این که به هدف شان دست پیدا می کنند، مجبور خواهند شد سال های باقی مانده از عمر خود را به فرار کردن و مخفی نگاه داشتن خود بگذرانند.

برای این که دو شخصیت بازی بتوانند به طور موفقیت آمیزی مأموریت خود را به انجام برسانند، باید با یکدیگر همکاری مؤثر و مفیدی داشته باشند؛ برای نمونه در قسمتی از بازی یکی از شخصیت ها باید حواس محافظ و نگهبان زندان را پرت کند تا دیگری قادر باشد به وسیله ای که برای فرار مورد نیاز شان است دست یابد (و همکاری های این چنینی دیگر). استودیوی بازی سازی هیز لایت (Hazelight) تا کنون در خصوص بازی عنوان کرده است که شخصیت های مختلفی در بازی حضور خواهند داشت که راه حل هایی که برای مشکلات شان باید یافت شود، مطمئنا متفاوت از یکدیگر و برای هر یک منحصر به فرد است، اما اطلاعات بیشتری در این خصوص عنوان نشده است.

این مسئله دو بازی کنی که با یکدیگر در حال پیش بردن داستان بازی هستند را (دو بازی کنی که در کنار یکدیگر رو به روی کنسول شان نشسته اند و یا این که از طریق اینترنت با یکدیگر بازی می کنند) تشویق می کند که ارتباط مؤثر تری با یکدیگر برقرار کرده تا از پس حل کردن مشکلات متفاوت بازی بر آیند. اگر بازی را از لحاظ گیم پلی مورد بررسی قرار دهیم، باید عنوان کرد که بازی فوق العاده خلاقانه ای خواهد بود، اما داستان بازی نیز به همان اندازه برای همگان جالب است که هنوز اطلاعات دقیق تری در خصوص آن عنوان نشده است.

 

بازی Crackdown 3 (سرکوب 3)

«سرکوب 3» برای نخستین بار در نمایشگاه E3 سال 2014 بود که در معرض نمایش همگان قرار گرفته و از آن پرده برداری شد. در آن زمان قرار بر آن شد که بازی در سال 2016 به طور رسمی عرضه و روانه بازار شود، اما تاریخ عرضه بازی با تاخیر مواجه شد و تاریخ انتشار بازی تا نوامبر 2017 به تعویق افتاد. پس از آن بازی در نمایشگاه E3 2017 بود که تریلر های جدیدی از بازی به نمایش درآمد؛ تریلر هایی که همگان را شیفته این قسمت جدید از سری بازی سرکوب کرد، اما خبر ناراحت کننده برای طرفداران این سری بازی این بود که باز هم تاریخ عرضه آن به تعویق افتاد و در حال حاضر قرار است در تاریخ نامشخصی در فصل بهار سال جاری روانه بازار شود.

«سرکوب 3» به عنوان بهترین بازی انحصاری کنسول ایکس باکس وان به شمار می رود که قرار است در سال جاری به طور رسمی عرضه و روانه بازار شود (اگر دوباره به تعویق نیفتد)؛ بازی اوپن وردی که قابلیت تخریب محیط اطراف در بازی به طور قابل ملاحظه ای بالا است و قرار است این قسمت از سری بازی، پیشرفت چشم گیری از همه لحاظ نسبت به دو قسمت پیشین داشته باشد.

البته بنا به اطلاعات منتشر شده توسط سازندگان بازی، تفاوت هایی میان بخش های تک نفره و چند نفره بازی وجود خواهد داشت. قابلیت تخریب محیط اطراف در بخش چند نفره بازی به طور گسترده ای بستگی به سروری که بازی کن در آن قرار گرفته و تکنولوژی های جدید به کار گرفته شده در این گونه سرور ها است.

این در حالی است که میزان تخریب در بخش تک نفره بازی به مراتب کمتر خواهد بود و شاید بتوان از این حیث بازی را با عنوان دیگری شبیه به «Just Cause» قیاس کرد. روایت داستان این بازی اکشن اوپن ورد نیز بیشتر حول محور از بین بردن سندیکا های (اتحادیه، ائتلاف) موجود در محیط بازی است؛ داستانی که قسمت های پیشین نیز روایت گر اش بودند.

اطلاعاتی که تا کنون به دست رسیده اند حاکی از آن است که قابلیت های ابر انسانی بسیاری برای افزایش قدرت و سرعت شخصیت ها وجود خواهند داشت. علاوه بر این تعداد زیادی از اسلحه های متنوع و وسایل نقلیه گوناگون نیز برای بازی کنان در نظر گرفته شده است. تا حدودی می توان بازی سرکوب را با عناوینی چون GTA (سرقت بزرگ اتومبیل) و یا Saints Row (صف فرشتگان) مقایسه کرد، اما نکته ای که سرکوب را متمایز از این دو عنوان بزرگ اوپن ورد می کند این است که بازی کنان در آن احساس یک ابر انسان واقعی را خواهند داشت.

 

بازی  Become Human

بازی دیترویت: انسان شدن بازی دیگری است که نقطه قوت اصلی آن داستان بسیار گیرا و جذاب آن است. کارگردان اصلی بازی دیوید کیج است و استودیوی بازی سازی کوانتیک دریم (Quantic Dream) ساخت و تهیه آن را به عهده گرفته است. استودیویی که ساخت و عرضه بازی های فوق العاده ای چون Heavy Rain (باران شدید) و فارنهایت را در کارنامه خود دارد.

بنا به اطلاعات به دست رسیده چیزی حدود دو سال زمان برده است تا دیوید کیج نوشتن داستان اصلی بازی را به پایان برساند و همان گونه که از نام بازی بر می آید، لوکیشن اصلی بازی حالتی آینده گونه از شهر دیترویت خواهد بود. داستان بازی روایت گر زندگی و تلاش های سه شخصیت متفاوت است (شخصیت ها انسان نیست اند و بیشتر ربات گونه بوده و ظاهر انسان دارند).

کارا نام یکی از شخصیت ها است که احساسات انسانی پیدا کرده و از کارخانه ای که در آن ساخته شده بوده است فرار می کند. این در حالی است که شخصیتی به نام کونور، به گونه ای طراحی شده است که افراد سرکشی چون کارا را یافته و به محل اصلی شان باز گرداند. در نهایت آخرین قهرمان داستان بازی مارکوس نام دارد که برای آزادی جنگیده و زندگی خود را وقف نجات دادن سایر کسانی می کند که در کارخانه ساخته می شوند.

همان گونه که در داستان بازی باران شدید نیز شاهد آن بودیم، در این بازی نیز تصمیماتی که بازی کن می گیرد بر مشخص کننده مرگ یا زندگی سایر شخصیت های بازی خواهد بود و داستان بازی بسته به این تصمیمات است که پیش خواهد رفت و تغییر خواهد کرد. آن دسته از بازی کنانی که دوست دارند تصمیمات شان تأثیر اصلی بر روند داستان بازی را داشته باشد، باید چشم به راه عرضه دیترویت: انسان شدن باشند.

 

بازی Dragon Ball FighterZ

نگاه داشتن سبک ویژه و هیجان منحصر به فرد قسمت های پیشین سری بازی های توپ اژدها برای سازندگان بازی چالشی دشوار بوده است. اما این گونه به نظر می رسد که قسمت جدید این سری بازی مبارزه ای متفاوت از سایر قسمت ها باشد و آن را گسترش داده و ابعاد جدیدی از توانایی های سازندگان را به رخ بازی کنان بکشاند.

استودیوی سازنده بازی آرک سیستمز است (استودیویی که عناوینی چون Guilty Gear Xrd و BlazeBlue را در کارنامه خود دارد) و بنا به اطلاعات به دست رسیده نه تنها قرار است که بازی به قسمت های پیشین وفادار مانده و سبک و سیاق به خصوص آن ها را نگاه دارد، بلکه قرار است با نوآوری های خود بدل به یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بازی های سبک مبارزه ای سال 2018 شود.

در این بازی قرار است از بیشتر شخصیت های محوری قسمت های پیشین بهره گرفته شود و بیشتر این شخصیت ها در قسمت جدید حضور خواهند داشت و نکته ای که این بازی مبارزه ای را منحصر به فرد می کند نبرد های نفس گیر سه در مقابل سه است که بسته به موقعیت و مکانی که درگیری در آن رخ می دهد، هر یک از شخصیت ها قابلیت های خود را تا محدوده معینی گسترش تواند داد.

نکته دیگری که در خصوص این بازی وجود دارد استفاده از دوربین دو بعدی (2D) در آن است که به نظر می رسد ایده بسیار خوب و خلاقانه ای برای ساخت بازی بوده و آن را جذاب تر خواهد کرد. هر یک از شخصیت های حاضر در بازی قدرت های ویژه و منحصر به فردی دارد که به هنگام استفاده از هر یک صفحه نمایشگر دیگر چیزی جز نور یا آتش یا هر چیز دیگر حاصل از قدرت شخصیت بازی را نشان نخواهد داد

و از آن سرشار خواهد شد، علاوه بر این قابلیت به خصوصی وجود دارد که بازی کنان می توانند به واسطه آن از برخورد ضربات حریف با خود جلوگیری کنند و این گونه است که گفته شده هیچ فریم حرکتی ای در بازی بی هدف طراحی نشده است. در قسمت جدید بازی توپ اژدها، جزئیات بسیار زیادی رعایت شده اند و از این حیث پیشرفت چشم گیری در مقایسه با نسخه های پیشین داشته است.

توپ اژدهای زی (به انگلیسی Dragon Ball Z) در حقیقت نام یک انیمیشن تلوزیونی است و بازی اقتباسی است از آن و در این نسخه از بازی سعی شده تا حد امکان صحنه های حماسی انیمیشن به خوبی به نمایش در آیند. البته این تمامی اطلاعاتی که در خصوص این قسمت جدید از توپ اژدها داریم نمی باشد و شخصیت های دیگری هستند که در بازی حضور دارند

و هنوز نام و اطلاعات دقیق تری در خصوص شان داده نشده است و نیز این گونه به نظر می رسد که این قسمت از بازی روند داستانی فوق العاده جذابی دارد و هنوز در خصوص آن هم اطلاعات چندانی در دست نیست. با تمام این تفاسیر، آن چه تا کنون در خصوص این قسمت از بازی دیده و شنیده ایم، حاکی از آن است که باید چشم به راه بازی فوق العاده ای بود.

 

بازی Far Cry 5

وقتی موقعیت و مکان هایی را مورد بررسی قرار می دهیم که قسمت های پیشین سری بازی های فریاد دوردست در آن رخ می داده است و بازی در آن ها جریان داشت و موقعیت و مکان روستایی قاره آمریکایی را در کنار آن می گذاریم که در قسمت پنجم این بازی مورد استفاده قرار گرفته است، باید عنوان کرد که مکان تازه انتخاب بسیار خلاقانه ای از سوی سازندگان بازی در استودیوی بازی سازی یوبی سافت بوده است

و این بازی تیر اندازی اول شخص را وارد دنیایی تازه و جذاب کرده است. تمامی نقاط مختلف بازی پر است از مزرعه هایی که در جای جای نقشه قرار گرفته اند و نیز جنگل های انبوهی که مکان زندگی گونه های جانوری متفاوت است و منطقه خیالی بازی که با نام شهرستان هوپ واقع در مونتانا شناخته می شود کاملا این قابلیت را دارد تا گیم پلی و سبک بازی منحصر به فرد بازی فریاد دوردست را به نمایش بکشاند.

علاوه بر این نکته، مسئله دیگری نیز وجود دارد که در تمامی قسمت های بازی فریاد دوردست وجود داشته و آن را متمایز از سایر بازی ها می کرده است: وجود شخصیت های بد و شروری که در هیچ بازی دیگری وجود نداشته و منحصر به همین بازی اند. در این قسمت از بازی، این نقش شخصیت شرور به عهده رهبر گروه مذهبی خواهان آخرالزمانی است که نام «دروازه بهشت» بر خود نهاده اند.

این گونه به نظر می رسد که جوزف سید (رهبر گروه حاضر در قسمت پنجم) به اندازه شخصیت شرور بی دین یا پگن «مین» در قسمت چهارم حسابگر خواهد بود و به اندازه شخصیت شرور «واس» در قسمت سوم بازی متعصب و خرافاتی.

مطلبی که باعث شده است هواداران این سری بازی محبوب امید زیادی به موفقیت قسمت پنجم آن داشته باشند این است که اطلاعات به دست رسیده و منشر شده توسط سازندگان بازی حاکی از آن است که قرار است تمامی قابلیت های موفق نسخه های پیشین، همانند قابلیت بازی دو یا چند نفره و یا استفاده از حیوانات برای پیش بردن روند داستانی بازی و کمک گرفتن از آن ها استفاده شود.

با استفاده از اسلحه ها و وسایل نقلیه منحصر به فرد و جدیدی که برای این قسمت در نظر گرفته شده است و حیواناتی که تشنه به خون دشمنان شخصیت اصلی بازی هستند، می توان راه های خلاقانه و جالبی برای از پای در آوردن گروه خلافکاری «دروازه بهشت» یافت.

 

بازی Ghost of Tsushima

استودیوی بازی سازی ساکر پانچ (Sucker Punch) سازنده سری بازی محبوب Infamous (بدنام) است و با ساخت این بازی ابر قهرمانی نشان داد تا چه اندازه قادر است دنیایی بزرگ و جذاب در بازی های خود خلق کرده و فرصت های بی شماری برای گسترش گیم پلی در اختیار بازی کنان قرار دهد. عنوان بازی بعدی این استودیو، روح سوشیما نام دارد و این گونه به نظر می رسد که سازندگان بازی قصد دارند تمامی تجربه ای که در طی سالیان فعالیت خود به دست آورده اند را به عنوان اهرمی برای ساخت بازی ای متفاوت و منحصر به فرد استفاده کنند.

روح سوشیما، روایت گر وقایعی است که در سال 1274 در جزیره سوشیمای ژاپن رخ می دهد و بازی کن در نقش آخرین سامورایی زنده مانده باید مقابل امپراطوری بی رحم و خشن مغول از خود و مردم اش دفاع کند.

نکته ای که بیش از هر چیز دیگری بازی روح سوشیما را جالب توجه می کند به کارگیری این ایده است که برای کسب موفقیت در بازی، باید تمامی روش ها و شیوه های متفاوتی که سامورایی های واقعی در نبرد به کار می بستند را کنار گذاشته و به جای آن تمرکز خود را بر مخفی کاری و نبرد و گریز (نبرد پارتیزانی) بگذارید.

به عبارت دیگر می توان عنوان کرد که روح سوشیما بیش از هر چیز دیگری روایت گر تولد یک نینجا است و ایده خلق یک بازی اوپن ورد مخفی کاری، ایده ای است جاه طلبانه و بسیار هیجان انگیز؛ به خصوص برای کسانی که به بازی هایی چون Metal Gear Solid V علاقه مند هستند.

البته ناگفته نماند که سونی و ساکر پانچ که ساخت و عرضه بازی را به عهده دارند، هنوز خبر رسمی ای مبنی بر انتشار بازی در سال 2018 نداده اند، با این حال، اخبار ضد و نقیضی که به دست رسیده حاکی از آن است که روند ساخت بازی از سال 2014 آغاز گشته است و انتظار می رود نهایتا تا اواخر سال 2018 منتشر شده و روانه بازار گردد، چرا که سه سال زمان برای ساخت یک بازی، مدت زمان قابل توجهی است.

این مقاله ادامه دارد...

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.


او در فیلم افسانه ای بر باد رفته، با ویوین لی و کلارک گیبل، بازی کرد.

جشن تولد 103 سالگی آخرین بازیگر باقیمانده فیلم به یاد ماندنی بر باد رفته

او در فیلم افسانه ای بر باد رفته، با ویوین لی و کلارک گیبل، بازی کرد.

طبق شایعات، معشوقه سابق جورج کلونی، مدعی است که جورج کلونی پدر فرزندش است.

جورج کلونی در مرکز رسوایی قرار گرفت

طبق شایعات، معشوقه سابق جورج کلونی، مدعی است که جورج کلونی پدر فرزندش است.

مهتاب کرامتی بازیگر سینمای ایران به عنوام مهمان ویژه در این رویداد حضور دارد.

مهتاب کرامتی در رویداد PRIVE جورجیو آرمانی 12 عکس

مهتاب کرامتی بازیگر سینمای ایران به عنوام مهمان ویژه در این رویداد حضور دارد.

برد پیت به سادگی زمان کافی برای بچه ها ندارد

بازیگر 55 ساله پایان کار خود را اعلام کرد

برد پیت به سادگی زمان کافی برای بچه ها ندارد

مربی شخصی کیم کارداشیان که به این سلبریتی آموزش می دهد، گفت:

مربی بدنسازی کیم کارداشیان اسرار او را به اشتراک گذاشت

مربی شخصی کیم کارداشیان که به این سلبریتی آموزش می دهد، گفت:

در غیاب شاهد دادگاه ماساچوست به  تبرئه کوین اسپیسی رای داد.

کوین اسپیسی تبرئه شد

در غیاب شاهد دادگاه ماساچوست به  تبرئه کوین اسپیسی رای داد.

اپکس لجندز بتل رویال بسیار سریع و هیجان انگیز است

آموزش حرفه ای Apex Legends

اپکس لجندز بتل رویال بسیار سریع و هیجان انگیز است

اینجا یه معمای ریاضی داریم که به نظر خیلی ساده میاد

معمای ریاضی، عمرا بتونی حلش کنی

اینجا یه معمای ریاضی داریم که به نظر خیلی ساده میاد

هرگز به ذکاوت خود مغرور نشوید .

هرگز به ذکاوت خود مغرور نباشید

هرگز به ذکاوت خود مغرور نشوید .

پست معمای ریاضی، تست هوش، تست ریاضی، معما بازی

معمای انیشتین 2

پست معمای ریاضی، تست هوش، تست ریاضی، معما بازی

بازی در درگیری ها و نبرد ها دچار تغییراتی شده و بهتر شده است

20 بهترین بازی در 2018 بخش دوم

بازی در درگیری ها و نبرد ها دچار تغییراتی شده و بهتر شده است

بخش هنگفتی از سرمایه خود را برای خرید یک خودرو لوکس و فوق العاده کنار

گرانترین خودروی 2018 ده خودرو

بخش هنگفتی از سرمایه خود را برای خرید یک خودرو لوکس و فوق العاده کنار

چند روزی بیشتر از برگزاری نمایشگاه خودرو 2018 پاریس نمی گذرد

نمایشگاه خودرو پاریس 2018 بخش اول

چند روزی بیشتر از برگزاری نمایشگاه خودرو 2018 پاریس نمی گذرد

 11 خودرو به نمایش درآمده در این نمایشگاه خودرو

نمایشگاه خودروی پاریس 2018 بخش دوم

11 خودرو به نمایش درآمده در این نمایشگاه خودرو

در ادامه این مقاله با  13 خودرو در این نمایشگاه خودرو آشنا می شویم

نمایشگاه خودروی پاریس 2018 بخش سوم

در ادامه این مقاله با 13 خودرو در این نمایشگاه خودرو آشنا می شویم

افراد سرشناسی که در سال 2018 از بین ما رفتند

افراد سرشناسی که در سال 2018 از بین ما رفتند

افراد سرشناسی که در سال 2018 از بین ما رفتند

 تغییر بزرگ دیگری که در این قسمت از بازی شاهد آن بودیم، دگرگونی گیم پلی بازی در خصوص درگیری های آن بود

نمایش دموی قابل بازی Assassin's Creed Odyssey در گیمز کام 2018

تغییر بزرگ دیگری که در این قسمت از بازی شاهد آن بودیم، دگرگونی گیم پلی بازی در خصوص درگیری های آن ب...

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در سال 2018 میلادی بیشتر از 2.4 میلیارد نفر است

با تمام این تفاسیر می توان گفت نقاط قوت بازی بسیار هستند

20 بهترین بازی در 2018 بخش سوم

با تمام این تفاسیر می توان گفت نقاط قوت بازی بسیار هستند

فیلم  ترسناک راهبه 2018 در 60 کشوربه نمایش درآمده است

فروش بالای فیلم ترسناک راهبه

فیلم ترسناک راهبه 2018 در 60 کشوربه نمایش درآمده است

رونمایی سونی از بازی جدید اش «Ghost of Tsushima (روحِ سوشیما)»

تاریخ انتشار بازی روح سوشیما Ghost of Tsushima

رونمایی سونی از بازی جدید اش «Ghost of Tsushima (روحِ سوشیما)»

از زمان معرفی و عرضه شدن کنسول جدید سونی، پلی استیشن 4، نزدیک به چهار سال می گذرد.

بهترین بازیهای پلی استیشن 10 مورد

از زمان معرفی و عرضه شدن کنسول جدید سونی، پلی استیشن 4، نزدیک به چهار سال می گذرد.

این هفته همه چیز به کام سونی و پلی استیشن است

چارت پرفروش ترین بازیهای این هفته در بریتانیا

این هفته همه چیز به کام سونی و پلی استیشن است

زیباترین طراح و مدل ایرانی در جهان+عکس

زیباترین طراح و مدل ایرانی در جهان+عکس

زیباترین طراح و مدل ایرانی در جهان+عکس

پایان نسل فعلی کنسول های بازی نزدیک است.

مشخصات PS5 پلی استیشن 5

پایان نسل فعلی کنسول های بازی نزدیک است.

سونی اعلام کرد تا 12 ماه آینده خبری از نسل جدید پلی استیشن 5 نخواهد بود.

PS5 پلی استیشن 5 تا یکسال آینده

سونی اعلام کرد تا 12 ماه آینده خبری از نسل جدید پلی استیشن 5 نخواهد بود.

در جریان نمایشگاه CES 2019 شرکت سونی یک بلندگوی جدید معرفی کرده است.

بلندگوی جدید سونی با قابلیت شارژ زیاد و جای نوشابه

در جریان نمایشگاه CES 2019 شرکت سونی یک بلندگوی جدید معرفی کرده است.

آیا شما هم همانند اکثر انسان ها فکر می‌کنید راه رسیدن به خوشبختی داشتن شغلی بهتر، خانه ای بزرگتر و یا یک همسر ایده آل است؟

رازهای رسیدن به خوشبختی هشت مورد بخش اول

آیا شما هم همانند اکثر انسان ها فکر می‌کنید راه رسیدن به خوشبختی داشتن شغلی بهتر، خانه ای بزرگتر و ی...

 بر اساس بیانیه اخیر بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی، رویداد اعطای گیفت کارت رایگان 15 دلاری به کاربران فروشگاه پلی استیشن استور آغاز شده است.

هدیه 15 دلاری فروشگاه پلی استیشن را از دست ندهید!

بر اساس بیانیه اخیر بخش سرگرمی های تعاملی شرکت سونی، رویداد اعطای گیفت کارت رایگان 15 دلاری به کارب...

پس از مدت ها انتظار، بالاخره استودیوی بازی سازی راک استار، تریلری از بازی جدید خود، «Read Dead Redemption 2» به نمایش گذاشت

اطلاعات جدید در باره Red Dead Redemption 2

پس از مدت ها انتظار، بالاخره استودیوی بازی سازی راک استار، تریلری از بازی جدید خود، «Read Dead Redem...

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مارس 2018 پلی استیشن پلاس را با کاربران و بازیکنان خود به اشتراک گذاشت.

بازی های رایگان ماه مارس 2018 پلی استیشن پلاس معرفی شد

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مارس 2018 پلی استیشن پلاس را با...

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2018 پلی استیشن پلاس را اعلام کرد.

بازی های رایگان ماه فوریه 2018 پلی استیشن پلاس را از دست ندهید!

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2018 پلی استیشن پلاس را ا...

در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه فیلم گرفتن از بازی در پلی استیشن 4 آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی تجارب خود را با گیمرهای دیگر به اشتراک بگذارید.

چگونه در پلی استیشن 4 از بازی ها فیلم بگیریم و با دیگران به اشتراک بگذاریم؟

در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه فیلم گرفتن از بازی در پلی استیشن 4 آشنا کنیم تا بتوانید به راحت...

بر اساس جدیدترین گزارش استودیوی پرآوازه «گوریلا گیمز»، میزان فروش بازی Horizon Zero Dawn در سراسر جهان از مرز 7.6 میلیون نسخه عبور کرد.

بازی Horizon Zero Dawn بیش از 7.6 میلیون نسخه فروش داشته است

بر اساس جدیدترین گزارش استودیوی پرآوازه «گوریلا گیمز»، میزان فروش بازی Horizon Zero Dawn در سراسر جه...

 پس از گذشت چند روز از آغاز ماه فوریه، شرکت ژاپنی سونی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 فروشگاه پلی استیشن استور را به اشتراک گذاشت.

پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 فروشگاه پلی استیشن

پس از گذشت چند روز از آغاز ماه فوریه، شرکت ژاپنی سونی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه ژانویه 2018 فر...

شرکت سونی به تازگی با ایجاد تغییرات جزئی در هدست طلایی خود، از مدل ارتقا یافته هدست جدید کنسول پلی استیشن 4 رونمایی کرد.

هدست جدید کنسول پلی استیشن 4 معرفی شد

شرکت سونی به تازگی با ایجاد تغییرات جزئی در هدست طلایی خود، از مدل ارتقا یافته هدست جدید کنسول پلی ا...

 بنا به گزارش مالی چهار ماهه اخیر شرکت سونی، فروش پلی استیشن 4 از زمان عرضه تا به امروز به بیش از 76.5 میلیون دستگاه رسیده است.

فروش پلی استیشن 4 از مرز 76.5 میلیون دستگاه گذشت!

بنا به گزارش مالی چهار ماهه اخیر شرکت سونی، فروش پلی استیشن 4 از زمان عرضه تا به امروز به بیش از 76...

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی تریلر جدید بازی God of War را در بلاگ رسمی خود به اشتراک گذاشت که در آن شاهد اعلام تاریخ دقیق انتشار بازی هستیم.

تماشا کنید؛ تریلر جدید «خدای جنگ» و تاریخ انتشار بازی

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به تازگی تریلر جدید بازی God of War را در بلاگ رسمی خود به اشتراک گذاشت ...

موسسه آماری NPD به تازگی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه دسامبر 2017 و پرفروش ترین بازی های سال 2017 ایالات متحده آمریکا را منتشر کرد.

پرفروش ترین بازی های ماه دسامبر 2017 اعلام شد

موسسه آماری NPD به تازگی فهرست پرفروش ترین بازی های ماه دسامبر 2017 و پرفروش ترین بازی های سال 2017 ...

در حقیقت هر گیمری تجربه خوبی از انجام این بازی به دست می آورد

شاهکارهای دنیای گیمینگ بخش چهارم

در حقیقت هر گیمری تجربه خوبی از انجام این بازی به دست می آورد

در این مطلب می‌خواهیم شما را با 5 بازی سگا برای اندروید که از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردارند، آشنا کنیم. همراه ما باشید.

معرفی 5 بازی برتر سگا برای اندروید

در این مطلب می‌خواهیم شما را با 5 بازی سگا برای اندروید که از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردا...

با به پایان رسیدن سال 2017، لیستی از بهترین بازی های گوگل پلی منتشر شد. در این مطلب شما را با محبوب‌ترین بازی‌های اندرویدی آشنا می‌کنیم.

معرفی بهترین بازی های گوگل پلی در سال میلادی که گذشت

با به پایان رسیدن سال 2017، لیستی از بهترین بازی های گوگل پلی منتشر شد. در این مطلب شما را با محبوب‌...

 در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین بازی های سال 2017 برای کنسول های پلی استیشن، نینتندو سوییچ و ایکس باکس بپردازیم.

بهترین بازی های سال 2017 برای کنسول های ایکس باکس، پلی استیشن و نینتندو سوییچ

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین بازی های سال 2017 برای کنسول های پلی استیشن، نینتندو سوییچ و...

معرفی جدیدترین بازی های اندروید

10 بازی جدید و زیبای این هفته دنیای اندروید

معرفی جدیدترین بازی های اندروید

 پس از انتشار لیست پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های سال 2017 فروشگاه استیم، اخیرا با اتمام رای گیری کاربران، نتایج و برندگان Steam Awards 2017 اعلام شد.

برندگان Steam Awards 2017 اعلام شد

پس از انتشار لیست پرفروش ترین و محبوب ترین بازی های سال 2017 فروشگاه استیم، اخیرا با اتمام رای گیری...

رسانه کلیک - با آغاز سال نو میلادی، شرکت مشهور «والو» به صورت رسمی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های سال 2017 فروشگاه استیم را منتشر کرد.

پرفروش ترین بازی های سال 2017 فروشگاه استیم

رسانه کلیک - با آغاز سال نو میلادی، شرکت مشهور «والو» به صورت رسمی فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ...

بازی The Dwarves

بازی The Dwarves

بازی The Dwarves