طالع بینی

خطوط کف دست در باره ازدواج شما چه می گوید

خط ازدواج به فرد اجازه می دهد تا جنبه های مختلف زندگی خود را درازدواج خود ببینید. شکل این خط کمک می کند تا به نوع رابطه ای که در طول زندگی دارید پی ببرید. این خط در مورد روابط مختلف  در زندگی ، تعداد فرزندان، انواع مختلف مشکلاتی که در زندگی بعد ازدواج با آن روبرو خواهید شد، و همچنین اطلاعات مربوط به جنبه های دیگر زندگی متاهلی را به شما می گوید و شما را برای آمادگی با شرایط  جدید آماده می کند.
امروزه در بعضی جوامع  معتقدند که خواندن خطوط ازدواج برای  پیدا کردن این که آیا ازدواج تاثیر مثبت یا منفی بر زندگی آنها خواهد داشت کمک خواهد کرد.


 به خط ازدواج خود نگاه کنید. چگونه آن را  بخوانید؟معنی خط ازدواج کف دست شما چه میتواند باشد ؟خط ازدواج خط کوچکی ست که به صورت افقی زیر انگشت کوچک دست شما کشیده شده است خطی که درست بالای خط قلب قرار گرفته.طول، شکل و زنجیره خطوط اطراف خط ازدواج معانی مختلفی برای زندگی زناشویی خواهد داشت گاهی ممکن است مفهوم خط ازدواج شما نشانه تکرار ازدواج و یا مسائل ناراحت کننده دیگری باشد اما همین ابتدا باید بگوییم که تمامی این تعاریف در حد یک کف بینی ساده است و قدرت انسان در کنترل برخی از اتفاقات بسیار بیشتر از علمی کف بینی است.

باید گفت تعداد و شکل خطی ازدواج در کف دست افراد مختلف متفاوت است بعنوان مثال برخی از افراد چندین خط در این قسمت دارند در حالی که برخی دیگر هیچ خطی به عنوان خط ازدواج کف دستشان ندارند.

خط ازدواج صاف و بلند


این خط نشانه زندگی مشترک طولانی مدت با عشق عمیق است .شما فردی هستید که سنگ می کنید زندگی خانوادگی پر شور و شادی داشته باشید.

اگر خط ازدواج شما نزدیک به خط خورشید و یا عبور کرده از آن باشد علاوه بر زندگی مشترک موفق خوش شانسی بعد از ازدواج به سراغ تان خواهد آمد.

خط ازدواج کوتاه

اگر خط ازدواج شما حتی کوتاه و در اندازه کوچک است پس باید بگوییم که عاشق شدند برای شما بسیار دیر اتفاق می افتد به طور کلی شخصیت شما به سمت دوری از جنس مخالف تمایل نشان می دهند به همین دلیل دیر ازدواج خواهید کرد.

خط ازدواج منحرف به سمت پایین

به تصویر نگاه کنید اگر چنین خطی در جایگاه خط ازدواج کف دست خود دیدی باید بدانید که نشانه خوبی نیست.

انحراف رو به پایین خط ازدواج می گوید که شریک زندگیتان زودتر از شما خواهد مرد.

اگر انحراف این خط به سمت پایین بدون برخورد به خطوط دیگر باشد حوادثی همچون تصادف و یا زلزله علت تنهایی شما به واسطه از دست دادن همسرتان خواهد بود اما اگر انحراف در خط ازدواج متمایل به سمت خط غرب باشد به دلیل مشکلات و اختلافات ایجاد شده در زندگی مشترک همسرتان را از دست خواهی داد. به هر حال انحراف به سمت پایین خط ازدواج یعنی دور شدن از همسر و شریک زندگی یا با طلاق و یا با حوادث.

خط ازدواج منحرف رو به بالا

یکی از بهترین خطوط ازدواج خط این شکلیست خطی که نشان میدهند شما در زندگی مشترک به سمت پیشرفت و موفقیت حرکت خواهید کرد.

فردی که چنین خطی در کف دستش دارد می تواند با مدیریت عاطفی و مالی خوب شریک بسیار خوبی برای زندگی مشترک باشدو از دواج با او خوشبختی و خوش شانسی به همراه دارد.

خط ازدواج چنگالی شکل

باید بگویم وجود چنین خطی با چنگالی به سمت بیرون و یا داخل کف دست نشانه خوبی نیست در هر دو شکل ازدواج به سمت جدایی هدایت خواهد شد. به عقیده ی چینی های باستان وجود چنین خطی در کف دست نشانه آن است که فرد قبل از 55 سالگی موفقیت و شانس شغلی خوبی نخواهد داشت.

وجود دایره ای روی خط ازدواج

دایره کوچکی که در سه حالت می تواند روی خط ازدواج قرار گرفته باشد ابتدا، میان و در انتهای این خط.وجود دایره که چینی ها در این شکل آن را جزیره می نامند در ابتدای خط ازدواج نشانه ی آن است که شما قبل از ازدواج به سختی و به اندازه کمی عاشق می شوید و عشق اصلی شما با همسر آینده تان بعد از آغاز زندگی مشترک ظاهر می شود.

دایره در میان خط ازدواج یعنی عشق شما در جریان یک نوع درگیری ایجاد می شود و شما در مسیر رخداد یا ماجرایی عاشق میشوید.

دایره در انتهای خط ازدواج و قومی مشابه با مورد اول یعنی دایره در ابتدای خط دارند با این تفاوت که در آن مورد شما در ابتدای زندگی مشترک عاشق همسرتان خواهید شد اما در این مورد عشق شما در سالهای آخر زندگی مشترک نسبت به همسرتان بیشتر خواهد بود.

 

خط ازدواج شبکه ای

خطی که با قطع شدن وعبور چند خط از روی هم شکل گرفته واضح است که این خط می تواند عشق و زندگی مشترک ایده آلی را نشان دهد و همین خطوط قطع شده نشانه ی ازدواج پر از مشکل که گاهاً به جدایی ختم می شود است.

 

خط کوتاهی که روی خط ازدواج قرار دارد

قد کوتاه بالای خط ازدواج کف دستتان نشانه از منازعات و لجبازی های که در طول زندگی مشترک خواهیم داشت شخصیت توجه شما به راحتی رابطه ی عاشقانه تان را دچار آسیب می کند.

 

افرادی که خط ازدواج ندارند

این بدان معنا نیست که این افراد هرگز ازدواج نمی کنند بلکه نشانه ای از بی میلی آنها به عشق و زندگی مشترک است.

صاحب چند فرزند می شوید؟


برای دانستن اینکه  در ازدواج صاحب چند فرزند می شوید، باز هم  نگاهی به خط ازدواج  خود بیاندازیدتعداد خطوط عمود برخط ازدواج نشاندهنده تعداد فرزندان می باشد . اگر متوجه یک تقسیم در یکی از خطوط عمود شدید ، به این معنی است که شما دوقلو خواهید داشت. 

آیا در نگاه اول عشق را تجربه می کنید؟


اگر خطوط در امتداد خطوط اازدواج و خط قلب شما یک علامت ستاره را نشان می دهند، به این معنی است که در اولین نگاه عشق را تجربه خواهید کرد.
نشانه رابطه قوی ؟

 خط قلب یکی از طولانی ترین خطوط روی کف دست شما است که در قسمت بالای کف دست شما قرار دارد. به گفته ستاره شناسان چینی، خط قلب نشان می دهد که چگونه شخص در زندگی خود عاشق می شود.نگاهی به خط قلب خودبیندازید. اگر متوجه شدید خطوط کوچکی  از خط قلب شما به سمت بالا و در جهت خط ازدواج دارید ، به این معنی است که شما یک رابطه قوی و سازگارخواهید داشت.(سیارک)

- نظرات

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.