خطوط کف دست در باره ازدواج شما چه می گوید

 

خط ازدواج در طالع بینی به فرد اجازه می دهد تا جنبه های مختلف زندگی خود را درازدواج خود ببینید. شکل این خط کمک می کند تا به نوع رابطه ای که در طول زندگی دارید پی ببرید. این خط در مورد روابط مختلف  در زندگی ، تعداد فرزندان، انواع مختلف مشکلاتی که در زندگی بعد ازدواج با آن روبرو خواهید شد، و همچنین اطلاعات مربوط به جنبه های دیگر زندگی متاهلی را به شما می گوید و شما را برای آمادگی با شرایط  جدید آماده می کند.
امروزه در بعضی جوامع  معتقدند که خواندن خطوط ازدواج برای  پیدا کردن این که آیا ازدواج تاثیر مثبت یا منفی بر زندگی آنها خواهد داشت کمک خواهد کرد.


 به خط ازدواج خود نگاه کنید. چگونه آن را  بخوانید؟معنی خط ازدواج کف دست شما چه میتواند باشد ؟خط ازدواج خط کوچکی ست که به صورت افقی زیر انگشت کوچک دست شما کشیده شده است خطی که درست بالای خط قلب قرار گرفته.طول، شکل و زنجیره خطوط اطراف خط ازدواج معانی مختلفی برای زندگی زناشویی خواهد داشت گاهی ممکن است مفهوم خط ازدواج شما نشانه تکرار ازدواج و یا مسائل ناراحت کننده دیگری باشد اما همین ابتدا باید بگوییم که تمامی این تعاریف در حد یک کف بینی ساده است و قدرت انسان در کنترل برخی از اتفاقات بسیار بیشتر از علمی کف بینی است.

باید گفت تعداد و شکل خطی ازدواج در کف دست افراد مختلف متفاوت است بعنوان مثال برخی از افراد چندین خط در این قسمت دارند در حالی که برخی دیگر هیچ خطی به عنوان خط ازدواج کف دستشان ندارند.

خط ازدواج صاف و بلند


این خط نشانه زندگی مشترک طولانی مدت با عشق عمیق است .شما فردی هستید که سنگ می کنید زندگی خانوادگی پر شور و شادی داشته باشید.

اگر خط ازدواج شما نزدیک به خط خورشید و یا عبور کرده از آن باشد علاوه بر زندگی مشترک موفق خوش شانسی بعد از ازدواج به سراغ تان خواهد آمد.

خط ازدواج کوتاه

اگر خط ازدواج شما حتی کوتاه و در اندازه کوچک است پس باید بگوییم که عاشق شدند برای شما بسیار دیر اتفاق می افتد به طور کلی شخصیت شما به سمت دوری از جنس مخالف تمایل نشان می دهند به همین دلیل دیر ازدواج خواهید کرد.

خط ازدواج منحرف به سمت پایین

به تصویر نگاه کنید اگر چنین خطی در جایگاه خط ازدواج کف دست خود دیدی باید بدانید که نشانه خوبی نیست.

انحراف رو به پایین خط ازدواج می گوید که شریک زندگیتان زودتر از شما خواهد مرد.

اگر انحراف این خط به سمت پایین بدون برخورد به خطوط دیگر باشد حوادثی همچون تصادف و یا زلزله علت تنهایی شما به واسطه از دست دادن همسرتان خواهد بود اما اگر انحراف در خط ازدواج متمایل به سمت خط غرب باشد به دلیل مشکلات و اختلافات ایجاد شده در زندگی مشترک همسرتان را از دست خواهی داد. به هر حال انحراف به سمت پایین خط ازدواج یعنی دور شدن از همسر و شریک زندگی یا با طلاق و یا با حوادث.

خط ازدواج منحرف رو به بالا

یکی از بهترین خطوط ازدواج خط این شکلیست خطی که نشان میدهند شما در زندگی مشترک به سمت پیشرفت و موفقیت حرکت خواهید کرد.

فردی که چنین خطی در کف دستش دارد می تواند با مدیریت عاطفی و مالی خوب شریک بسیار خوبی برای زندگی مشترک باشدو از دواج با او خوشبختی و خوش شانسی به همراه دارد.

خط ازدواج چنگالی شکل

باید بگویم وجود چنین خطی با چنگالی به سمت بیرون و یا داخل کف دست نشانه خوبی نیست در هر دو شکل ازدواج به سمت جدایی هدایت خواهد شد. به عقیده ی چینی های باستان وجود چنین خطی در کف دست نشانه آن است که فرد قبل از 55 سالگی موفقیت و شانس شغلی خوبی نخواهد داشت.

وجود دایره ای روی خط ازدواج

دایره کوچکی که در سه حالت می تواند روی خط ازدواج قرار گرفته باشد ابتدا، میان و در انتهای این خط.وجود دایره که چینی ها در این شکل آن را جزیره می نامند در ابتدای خط ازدواج نشانه ی آن است که شما قبل از ازدواج به سختی و به اندازه کمی عاشق می شوید و عشق اصلی شما با همسر آینده تان بعد از آغاز زندگی مشترک ظاهر می شود.

دایره در میان خط ازدواج یعنی عشق شما در جریان یک نوع درگیری ایجاد می شود و شما در مسیر رخداد یا ماجرایی عاشق میشوید.

دایره در انتهای خط ازدواج و قومی مشابه با مورد اول یعنی دایره در ابتدای خط دارند با این تفاوت که در آن مورد شما در ابتدای زندگی مشترک عاشق همسرتان خواهید شد اما در این مورد عشق شما در سالهای آخر زندگی مشترک نسبت به همسرتان بیشتر خواهد بود.

 

خط ازدواج شبکه ای

خطی که با قطع شدن وعبور چند خط از روی هم شکل گرفته واضح است که این خط می تواند عشق و زندگی مشترک ایده آلی را نشان دهد و همین خطوط قطع شده نشانه ی ازدواج پر از مشکل که گاهاً به جدایی ختم می شود است.

 

خط کوتاهی که روی خط ازدواج قرار دارد

قد کوتاه بالای خط ازدواج کف دستتان نشانه از منازعات و لجبازی های که در طول زندگی مشترک خواهیم داشت شخصیت توجه شما به راحتی رابطه ی عاشقانه تان را دچار آسیب می کند.

 

افرادی که خط ازدواج ندارند

این بدان معنا نیست که این افراد هرگز ازدواج نمی کنند بلکه نشانه ای از بی میلی آنها به عشق و زندگی مشترک است.

 

آیا در نگاه اول عشق را تجربه می کنید؟


اگر خطوط در امتداد خطوط اازدواج و خط قلب شما یک علامت ستاره را نشان می دهند، به این معنی است که در اولین نگاه عشق را تجربه خواهید کرد.
نشانه رابطه قوی ؟

 خط قلب یکی از طولانی ترین خطوط روی کف دست شما است که در قسمت بالای کف دست شما قرار دارد. به گفته ستاره شناسان چینی، خط قلب نشان می دهد که چگونه شخص در زندگی خود عاشق می شود.نگاهی به خط قلب خودبیندازید. اگر متوجه شدید خطوط کوچکی  از خط قلب شما به سمت بالا و در جهت خط ازدواج دارید ، به این معنی است که شما یک رابطه قوی و سازگارخواهید داشت.

صاحب چند فرزند می شوید؟


برای دانستن اینکه  در ازدواج صاحب چند فرزند می شوید، باز هم  نگاهی به خط ازدواج  خود بیاندازید. تعداد خطوط عمود برخط ازدواج نشاندهنده پتانسیل بچه دار شدن در آینده می باشد .

 

خط فرزند در کف دست

خط فرزند در کف دست


یکی از سوالات متداول تازه متاهلین این است: چگونه می توان با کمک کف دست متوجه شد که در آینده صاحب چند فرزندمی شویم؟ و البته ، اغلب این موضوع زنان را نگران می کند. جالب اینجاست که در گذشته ، زمانی که روشهای پیشگیری از بارداری هنوز به اندازه امروزه رواج نداشت ، این خطوط در واقع تعداد دقیق بچه هایی را که یک فرد داشت نشان می داد. اما در دنیای مدرن ما حق انتخاب داریم ، بنابراین دقیق تر است اگر بگوییم که با دست می توانید پتانسیل ، احتمال ادامه مسابقه و افسوس ، تعداد دقیق فرزندان موجود را مشاهده کنید. اگرچه در بسیاری از فال کف دست تعداد بچه ، اطلاعات مربوط به کودکان کاملاً درست است. اما بیایید آن را مشخص کنیم.

 

کف بینی خط فرزند

خط فرزند در کف دست


اول ، در نظر بگیرید که خط بچه ها در کجاست. بنابراین ، در سنت کلاسیک ، مرسوم است که مسائل مربوط به فرزندآوری را در امتداد شاخه های عمودی از خط عشق یا ازدواج بررسی کنیم. بسته به نوع خط عشق مانند سکته مغزی یا سکته مغزی ، می توان قضاوت کرد که این کودک از کدام شریک خاص متولد شده است. بنابراین ، س "ال "کدام خط روی دست مسئول کودکان است؟" می توان آن را نادرست نامید ، زیرا همیشه یک خط نیست.

خط فرزند روی دست

اگر چپ دست هستید ، خط فرزند در کف بینی در دست سمت راست است و ، برای راست دست ها عکس این قضیه صادق است.

چگونه می توان این را در زندگی پی برد؟ بیایید به یک مثال نگاه کنیم: ببینیم خط فرزندان در دست زنی که یک بار زایمان کرده است اما از همسر سابقش کجاست. او اکنون با شخص دیگری ازدواج کرده است. فرض کنیم او راست دست است. سپس در دست راست او باید حداقل دو خط عشق را مشاهده کنید - آنها وابستگی های احساسی قوی را نشان می دهند - شوهر اول و دوم. و خط مسئول زایمان در این دست یکی خواهد بود و از خطی که علامت اولین ازدواج است به سمت بالا حرکت می کند. اگر به دست چپ این زن نگاه کنیم ، می توانیم در آنجا مثلاً دو خط  در یک خط محبت پیدا کنیم - این بدان معناست که او می توانست دو فرزند از همسر سابق خود به دنیا بیاورد ، اما به دلایلی چنین نشد.

آیا خط فرزند زن و مرد یکسان است

خط فرزند در کف دست


به طور طبیعی ، تولد کودک در کف دست مادر و پدر منعکس می شود. اما در اینجا باید به این نکته توجه کرد: خط فرزندان روی دست زنان معمولاً همیشه هنگام به دنیا آوردن فرزند ظاهر می شود ، زیرا ارتباط عاطفی با مادر قوی ترین است. در مورد مردان ، ممکن است متفاوت باشد. بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر پدر تشخیص دهد که کودک از او نیست ، از این زن جدا شده و در سرنوشت او سهمی نداشته باشد ، ممکن است این خط در طول زمان ناپدید شود یا حتی اصلاً ظاهر نشود. این امر به این دلیل اتفاق می افتد که مرد وابستگی را احساس نمی کند ، کودک را از "خود" احساس نمی کند. اگر زن و شوهر طلاق گرفتند ، اما همسر سابق به طور فعال به همسر و نوزاد سابق کمک می کند ، به طور دوره ای با او ملاقات می کند ، او را دوست دارد- پس خط قابل مشاهده خواهد بود.

 

اگر خط فرزند وجود نداشته باشد

خط فرزند در کف دست

 

این به ندرت اتفاق می افتد ، اما با این وجود - هنوز هم اتفاق می افتد. توجه داشته باشید که باید بین یک فرصت احتمالی که شخص به سادگی از آن استفاده نمی کند ، و مشکلات سلامتی واقعی که مانع از بارداری می شوند تمایز قائل شوید. اگر یک زن یا مرد به دلیل نوعی آسیب شناسی مادرزادی نمی توانند بچه دار شوند ، خطوط "کودکانه" در هر دو دست وجود نخواهد داشت. اگر هیچ شکایتی در مورد سلامتی وجود ندارد ، اما شخص عمداً شیوه زندگی را انتخاب کرده است ، همانطور که امروزه می توان آن را بدون فرزند نامید - هیچ خطی در دست غالب وجود نخواهد داشت ، اما ممکن است در سمت چپ وجود داشته باشد (برای راست- handers) ، یعنی نشان می دهد که پتانسیل وجود دارد.

 

اگر فردی دیدگاه خود را با گذشت زمان تغییر دهد و بخواهد فرزند داشته باشد ، خطوط دست پیشرو همراه با تولد کودک ظاهر می شود. درمان ناباروری را نیز می توان به همین شیوه در نظر گرفت.به هر حال ، بچه های فرزندخوانده و نوزادانی که با کمک IVF متولد می شوند ، در کف دست شما و همچنین کسانی که به طور طبیعی متولد شده اند ، نمایش داده می شوند ، به شرطی که والدین احساس وابستگی عاطفی به آنها داشته باشند و آنها را از خود بدانند.

 

فال کف دست تعداد بچه

خط فرزند در کف دست

تعداد فرزندان و جنسیت آنها
در کف بینی ، تعداد کودکان بسیار ساده تعیین می شود: چند خط عمودی در دست  وجود دارد - شخص چند کودک دارد و چند نفر از آنها در کف دست هستند ، که غالب نیستند - بسیاری هنوز می توانند داشته باشند . همه ما از پتانسیل ذاتی استفاده نمی کنیم. بنابراین ، یک زن راست دست با سه خط بچه در دست چپ خود ممکن است فقط یک فرزند به دنیا بیاورد اگر فکر کند که این کافی است. سپس فقط یک ویژگی در کف راست ظاهر می شود.
کف بینی تعداد فرزند
گاهی اوقات تعیین تعداد فرزندان در خطوط دست مرد دشوار است ، زیرا ، همانطور که در بالا گفتیم ، همه نمایندگان جنس قوی تر وابستگی عاطفی قوی به فرزندان خود ندارند. بنابراین ، فقط خطوط به وضوح ترسیم می شوند و کودکانی را که مرد با آنها در تعامل است ، در سرنوشت آنها شرکت می کند ، مشخص می کند ، آنها واقعاً آنها را دوست دارد.

 

کف بینی جنسیت فرزند

خط فرزند در کف دست

اختلافات مختلفی در مورد جنسیت نوزاد وجود دارد. به طور سنتی ، اعتقاد بر این است که خط  پر رنگ تر"کودک" بیشتر به معنای پسر است ، ضعیف تر - دختر. طبق نسخه دیگر ، شما باید طول و ضخامت خط را ارزیابی کنید. پسر بزرگتر یا بلندتر ، دختر لاغرتر یا کوتاهتر است. با این حال ، نخبگان مدرن استدلال می کنند که همیشه اینطور نیست: گاهی اوقات خط واضح تر فقط نماد دلبستگی قوی تر شخص به یکی از فرزندان است ، که می بینید ، این نیز اتفاق می افتد. شما احتمالاً داستانهایی را شنیده اید که در بین چندین کودک یکی به دلایلی "مورد علاقه" تلقی می شود. اما همه کارشناسان به وضوح در یک مورد توافق دارند: اگر نمادی به شکل حرف لاتین V در خط ازدواج ظاهر شود ، دوقلوها یا دوقلوها در این ازدواج  متولد می شوند.

 

بنابراین ، ما فهمیدیم که چگونه بفهمیم چند کودک در کف بینی وجود خواهد داشت. حالا بیایید در مورد سن تقریبی که فرد  صاحب فرزند می شود صحبت کنیم. در اینجا همه چیز نیز نسبتاً ساده است: هرچه ویژگی کودک به خط قلب نزدیکتر باشد ، سن شما در پدر یا مادر شدن زودتر خواهد بود. برای سهولت محاسبه ، وسط لبه کف دست را به عنوان سن 30 سالگی تعیین کنید و بر این اساس ، ببینید آیا علائم "کودک" روی دست شما زیر یا بالای آن است.

 

علائم خاص در فال کف دست تعداد بچه

البته تعداد زیادی علامت مختلف وجود دارد. برای توصیف همه آنها ، باید یک دایره المعارف کامل از کف بینی را ترسیم کنید. بنابراین ، ما فقط در مورد اساسی ترین علائم صحبت خواهیم کرد ، که برای یک مبتدی کافی خواهد بود.

 
بنابراین ، همانطور که گفتیم ، علامت V شکل ظاهر دوقلوها یا دوقلوها را پیش بینی می کند.
وجود جزایر روی خط فرزند در کف دست  سلامت ضعیف کودک را نشان می دهد. مجموعه تقاطع های افقی در این خط به شیوه ای مشابه رفتار می شود.
عبور از خط "کودک" - احتمال زیاد تصادف ، آسیب جدی ، جراحی. در برخی شرایط (با تأیید علائم اضافی) - حتی مرگ.


خط فرزندان که از مرز ازدواج عبور می کنند (هنگامی که خط فرزند نه تنها بالا ، بلکه پایین نیز ادامه می یابد) - نشان می دهد که با فرزند خانواده بسیار محترمانه و مهربان رفتار می شود.


راه های دیگر برای یادگیری خط فرزند در کف دست 

خط فرزند در کف دست

کدام خط کف دست نشان دهنده تعداد فرزندان است

 

و در نهایت ، اجازه دهید در مورد خطوطی که تعداد بچه ها را نشان می دهد صحبت کنیم ، به جز مواردی که در بالا مورد بحث قرار گرفت. به نظر می رسد که این فقط پیامدهای صعودی خط ازدواج نیست که به ما فرزندان را نشان می دهد. تکنیکی وجود دارد که بر اساس آن تعداد کودکان با خطوط عمودی در انگشت وسط و انگشت کوچک مورد بررسی قرار می گیرند. برخی خط کف دست نشان دهنده تعداد فرزندان را با خط مریخ یا با خطوط کوچکی روی خط زهره (ونوس) تعیین می کنند.

خط فرزند در کف دست

همچنین نسخه ای وجود دارد که در ابتدای خط قلب می تواند تعداد بچه ها را مشخص کند: اگر علامت های علامت گذاری روی آن وجود دارد ، انگار به صورت افقی دراز کشیده است ، با شماره یک آنها می توان تعداد فرزندان را قضاوت کرد. در مدرسه کف شناسی هند ، خط کف دست نشان دهنده تعداد فرزندان توسط دستبندهایی روی مچ راهنمایی می شوند .... البته هر نظریه ای طرفداران و مخالفان خود را دارد. شخصی هنگام کار همه روشهای ذکر شده را به طرز ماهرانه ای ترکیب می کند ، کسی یکی یا چند مورد از آنها را انتخاب می کند ، و این حق شخصی همه است. اما با این وجود ، نسخه ای که در این مقاله در مورد آن صحبت کردیم رایج تر در نظر گرفته می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • کامران :

  اگر خط روشن و طولانی باشد ، این نشان دهنده تولد یک پسر است. اگر باردار هستید ، اما هنوز سونوگرافی انجام نداده اید ، علم خواندن خطوط روی دست شما به کمک شما می آید. اگر خط روی دست نازک و کوتاه در کف دست شما باشد ، این نشان دهنده تولد یک دختر است. اغلب خط می تواند نازک شود ، اما طول آن برای یک پسر طولانی تر است . وقتی خط تیره روی دست حرف V را تشکیل می دهند ، این نشانگر تولد دوقلوها در یک خانواده است. و در عین حال ، می توان نتیجه گرفت-آیا آنها دوقلوهای همجنس هستند یا دو جنس مخالف. به عنوان مثال ، هنگام فالگیری برای فرزندان از طرف شریکی که در یک زن و شوهر هستند ، غیر معمول نیست که یکی خطوط بیشتری داشته باشد. این نشانگر پتانسیل بیشتر برای فرزند آوری است،. همچنین ، با فاصله بین خطوط ، می توان فاصله زمانی را که پس از آن بچه ها متولد می شوند قضاوت کرد. و هرچه فاصله بین آنها کمتر باشد ، تفاوت سالها بین برادران و خواهران به ترتیب کمتر خواهد بود.

  1400/5/9 6:47
  • سمانه :

   اگر علامت معکوس دوقلوها را مشاهده کردید ، نوزادی به دنیا می آورید که در آینده دوقلو یا سه قلو خواهد داشت. همه این علائم و موقعیت های اساسی نه تنها به پیش بینی تعداد نوزادان شما بلکه به سرنوشت آنها کمک می کند.

   1400/5/9 7:31
 • سمانه :

  فال کف دست تعداد بچه انلاین وضوح و عمق خطوط به شما کمک می کند تا پاسخ بسیاری از سوالات را پیدا کنید. از خطوط روی دست ، به راحتی می توان فهمید که نوزادان در چه فاصله ای برای زن متولد می شوند - اگر خط تیره نزدیک به قاعده انگشت کوچک باشد ، اولین مورد خواهد بود. همچنین ، با فاصله بین خطوط ، می توان فاصله زمانی را که پس از آن بچه ها متولد می شوند قضاوت کرد. و هرچه فاصله بین آنها کمتر باشد ، تفاوت سن بین برادران و خواهران به ترتیب کمتر خواهد بود.

  1400/5/9 6:54
 • سمانه :

  افرادی که هنوز ازدواج نکرده اند می خواهند بدانند این رویداد کی فرا می رسد. با دانستن نحوه تشخیص معنای برچسب ها ، می توانید حداقل سن ورود به ازدواج را محاسبه کنید: برای اطلاع ، منطقه بین خط قلب و قاعده انگشت کوچک را به 3 قسمت مساوی تقسیم کنید. هر قسمت برابر 25 سال عمر خواهد بود. در مرحله بعد ، مشخص کنید که علامت ازدواج در کدام قسمت قرار دارد ، اگر در 1 ، عروسی تا 25 سال ، در منطقه 2 - تا 50 ، در 3 - تا 75 سال انجام می شود. علائم ازدواج در سمت چپ و راست را می توان به روش های مختلف تفسیر کرد. اگر چندین خط در سمت چپ وجود داشته باشد ، و یکی در سمت راست قابل مشاهده باشد ، به این معنی است که چند ازدواج وجود دارد .

  1400/5/9 6:56
 • سمانه :

  شما می توانید جنسیت کودک را با کمک کف دست تشخیص دهید. مفهومی از خط ازدواج وجود دارد که زمان شروع زندگی زناشویی را تعیین می کند. تعداد فرزندان آینده نیز با استفاده از این خط تعیین می شود. در لبه کف دست در کنار انگشت کوچک و خط قلب واقع شده است. تعداد چنین نوارهایی تعیین کننده پتانسیل فرزند آوری زن یا مرد است. خط تیره از این خط نشان دهنده تعداد کودکان است. زنانی که دوبار ازدواج می کنند و از شوهران مختلف فرزندی به دنیا می آورند دارای خطوط متناظر هستند. نوارهای ظریف نشان دهنده ختم احتمالی بارداری است.

  1400/5/9 7:08
 • سمانه :

  بنابراین ، مطابق با طالع بینی شرقی خط فرزند در کف دست ، تعداد بچه هایی که برای شما متولد می شوند برابر با تعداد نوارهای عمودی واضح است که از فالانکس بسیار میانی انگشت کوچک عبور می کنند. و بنابراین ، بسیاری از آنها توصیه می کنند نه با انگشت کوچک ، مانند معمول در اروپا ، بلکه با انگشت وسط حدس بزنید. هنگام محاسبه نوزادان بر روی دست یک مرد ، برخی از تمرین کنندگان نتایج تعداد نوزادان او را در نظر می گیرند و در عین حال واقعاً می خواهند به دنیا بیاورند. به عنوان مثال ، اگر مردی 4 خط داشته باشد ، این بدان معنا نیست که او واقعاً تعداد زیادی نوزاد دارد ، بلکه پتانسیل تعداد زیادی بچه را دارد.

  1400/5/9 7:10
 • سمانه :

  خط فرزند در کف دست در هند از تعداد جزایر - حلقه ها و بیضی ها - را که روی حلقه خانواده واقع در پایین انگشت شست شما قرار دارند ، در نظر می گیرند. و فالگیری در این مورد فقط با در نظر گرفتن علائم واضح در دست غالب انجام می شود.(دستی که بیشترین کار را انجام می دهد) در تعدادی از شیوه های دیگر ، توصیه می شود با دست مخالف حدس بزنید ، به عنوان مثال ، برای راست دستها چپ ، برای چپ دستها راست است.

  1400/5/9 7:13
 • سمانه :

  طالع بینی خطوط کف دست علائم اضافی روی دست به کشف جزئیات ازدواج آینده کمک می کند: خطوطی که از خط زندگی در کنار زهره عبور می کنند ، نشان دهنده رویدادهای مثبت و لحظات مهم است. آنها اغلب به تولد افراد جدید اشاره می کنند. طالع بینی به راحتی با این علائم تولد پسر یا دختر را تعیین می کنند. آنها از نشانه گذاری عددی ویژه استفاده می کنند. عبور از خط قلب نشان دهنده محبت شدید به فرزندان است. تعداد خط تیره تعداد فرزندان آینده را تعیین می کند. در فالانکس انگشت وسطی کف دست ، نوارهایی وجود دارد که نشان می دهد فرزندان احتمالی هستند. یک نوار شفاف در نزدیکی خط قلب نشان دهنده ازدواج بین سنین 18 تا 22 سال است. خطی در مرکزخط تیر نشان می دهد که یک فرد در سن 25-27 سالگی ازدواج می کند. محل نزدیک انگشت کوچک نشان دهنده سن 30-40 سال است. کیفیت رابطه آینده با طول و وضوح نوار تعیین می شود. پیوند بین زن و شوهر اگر خط عمیق باشد قوی خواهد بود. گاهی اوقات نوارهایی وجود دارد که در ابتدا واضح هستند و تا انتها محو می شوند. این نشان می دهد که وابستگی به شریک زندگی شما با گذشت زمان کاهش می یابد.

  1400/5/9 7:22
 • سمانه :

  خط فرزند در کف بینی اگر شما در حال شروع به تسلط بر علم خواندن خطوط در کف دست خود هستید ، روش زیر از طریق فالگیری با دست به کمک شما می آید. به گفته آنها ، می توانید برخی از ویژگی های نوزاد آینده و جنسیت او را تعیین کنید - نکته اصلی این است که تعدادی از عوامل را در نظر بگیرید. همچنین می توانید سایر روش های فال کف دست تعداد بچه را در نظر بگیرید - اگر خطوط روی دست قابل مشاهده نباشد ، از آن استفاده می شود. در این مورد ، ارزش سوزن و نخ را دارد - نوک نخ را در دست راست خود بگیرید و سپس سوزن را پایین بیاورید. در مرحله بعد ، کف دست چپ خود را زیر آن قرار دهید و انگشت شست خود را کمی بیرون بیاورید - سوزن را در فاصله بین انگشت شست خود و همه انگشتان دیگر قرار دهید. سوزن را چند بار پایین بیاورید و بالا بیاورید تا به این شکاف برسد ، سپس چنین آونگی را به سمت انگشت وسط حرکت دهید. اگر سوزن در یک دایره حرکت کند ، یک دختر وجود دارد ، و اگر از یک طرف به طرف دیگر حرکت کند ، منتظر یک پسر باشید. و در اینجا ماهیت بسیار متغیر حرکت آونگ در دوقلوها وجود دارد. و در نهایت ، شایان ذکر است - خطوط روی دست شما می تواند در طول زندگی شما بسیار تغییر کند. اینها می تواند ویژگی های فردی یک فرد باشد - به عبارت دیگر ، سرنوشت ، عوامل خارجی و تصمیمات او. اما اصلی ترین چیزی که برای یک انسان موفق در زندگی اراده و تصمیمات خود ما است ، در همه جنبه های دیگر قدرتهای بالاتر فقط اشاره ای می کنند.

  1400/5/9 7:28

بیشتر بخوانید