شیاطین مختلف که در نمایندگان علائم زودیاک پنهان شده اند

زودیاک

اینها صورت فلکی هستند که در امتداد دایره البروج قرار دارند. به یاد بیاورید که این مداری است که خورشید در طول سال بر روی آن حرکت می کند.علاوه بر این ، صورت های فلکی زودیاک ستاره های درخشان بسیاری دارند. به لطف آنها مناطقی از آسمان و مرزهای آنها مشخص شد.

معنی زودیاک چیست

زودیاک از یونانی ترجمه شده به معنی حیوان است.همانطور که می دانید حتی در دوران باستان نیز مناطقی از ستاره ها شناسایی می شد. در شکل خود ، آنها شبیه چهره های خاصی بودند. آنها اغلب با تصاویر حیوانات همراه بودند. بنابراین ، بیشتر صورت های فلکی به نام آنها نامگذاری شده اند. علیرغم این واقعیت که صورتهای فلکی زودیاک از مکانهای دیدنی باستانی بودند ، آنها نمایانگر یک سیستم کامل هستند. در همین حال ، مردم یاد گرفته اند که آنها را در زندگی روزمره خود اعمال کنند.

 

زودیاک

 

از آنجا که سیارات طبق علائم زودیاک حرکت می کنند ، زمین در مرکز آن واقع شده است. در نتیجه ، معلوم می شود که دوره عبور خورشید در امتداد دایره زودیاک یک سال است.علائم زودیاک یک نقطه شروع دارند. رسم است که از نقطه اعتدال بهاری و نقطه تلاقی دایره البروج و خط استوا شروع می شود. علاوه بر این ، زودیاک منشأ گرفته از نقطه اول را معمولاً گرمسیری می نامند. یعنی با انقلاب مربوط است. و دیگری ، تقریباً همزمان با صورت فلکی با علامت زودیاک ، جانبی نامیده می شود.به عبارت دیگر ، دایره گرمسیری مستقیماً به فصل بستگی دارد. زیرا خورشید هر ماه در زمان های مختلف از آن عبور می کند. همانطور که می دانید این چرخه تقریباً هر 4 سال تکرار می شود.

 

در حقیقت ، نشانه های زودیاک یا نمادهای حیوانات در نجوم در یونان باستان ظاهر شد. البته همه افسانه ها و افسانه های خاص خود را دارند. که آنها را حتی بیشتر از اشیا مرموز و افسانه می کند.مردم مدتهاست که اعتقاد به طالع بینی را دارند. اما چه کسی آنها را مسئول این امر می داند؟ احتمالاً مشاهدات نجومی تنها نتایج علمی نیستند. شاید پیش بینی براساس علائم زودیاک واقعاً به سرنوشت یک شخص کمک کند.به هر حال ، بیشتر مردم معتقدند که علامت خاصی تا حد زیادی سرنوشت آنها را رقم می زند. علاوه بر این ، آنها معتقدند که متولد شدن تحت یک زودیاک جداگانه شخصیت یک شخص را شکل می دهد.


شکی نیست که صورتهای فلکی زودیاک یک مرز جدا کننده و راهنمای فضای بهشتی هستند.از این گذشته ، علاقه ایجاد شده توسط آنها نقش بسزایی دارد. می توان گفت ، علمی-نجومی یا طالع بینی مهم نیست.

 

شیاطین مختلف که در نمایندگان علائم زودیاک پنهان شده اند

زودیاک
برج حمل

دیو اصلی برج حمل دیو افراط و تفریط است. این افراد در کار ، استراحت ، تفریح ​​و سرگرمی - نه همزمان ، بلکه در مراحل مختلف زندگی - حد و مرزی ندارند. آنها فقط نمی دانند که چگونه در مواقع لزوم متوقف شوند. از طرف دیگر ، تمایل به گرفتن همه چیز و یک باره می تواند انگیزه باورنکردنی به برج حمل ایجاد کند.

ثور

ثور از تنها ماندن بسیار ترسیده است. آنها خیلی می ترسند روزی فرا برسد که همه اطرافیان از آنها روی برگردانند. به همین دلیل ،  معمولاً به جای اینکه به دنبال بهترین افراد باشند ، فقط با هر کسی دوست می شوند , گاهی اوقات به آنها کمک می کند تا با اضطراب کنار بیایند ، اما این نادر است.

جوزا

شیطان اصلی جوزا عشق به آزادی است. هنگامی که تحت کنترل هستند و وقتی که به طریقی محدود می شوند ، متنفرند. این دیو به اقدامات قاطع آنها احتیاج دارد. جوزا اغلب کسانی را که به آنها اهمیت می دهند رد می کنند.

سرطان

سرطان ها عاشق شایعات و شایعه پراکنی هستند. اگرچه بعید است که در این مورد اطلاع پیدا کنید و بعید است از آن جلوگیری کنید. این افراد حتی با خود اعتراف نمی کنند که دوست دارند در مورد شایعات بحث کنند. شما باید بسیار مراقب آنها باشید. از طرف دیگر ، اگر برای آنها عزیز باشید ، هرگز رازهای شما را به کسی نمی گویند.

اسد

اسد ها از اینکه بهترین هستند دیوانه شده اند. این یک کار با ارزش است ، اما گاهی اوقات خیلی فراتر می روند. در این حالت ، اسد ها  همه چیز را در جهان فراموش می کند ، فقط به کار ، تجارت ، موفقیت و پول تمرکز می کند.

سنبله

شیطان اصلی سنبله کمال گرایی است ، که در درون آنها نشسته است و همیشه به دنبال نقص در کارهای انجام شده ، در چیزهای اطراف آنها ، در افراد است. سنبله ها وقتی همه چیز طبق برنامه و دقیقاً همانطور که پیش بینی کرده اند اتفاق می افتد آن را دوست دارند. به دلیل این خود درونی ، آنها اغلب از چیز ها ناامید می شوند.

میزان

یک نقص کوچک در میزان وجود دارد - این یک دیو است به نام "خوب ، خوب". میزان معمولاً وقتی اتفاق بدی در زندگی رخ می دهد ، وقتی مشکلات و مشکلات زیادی وجود دارد ، این مسئله را به خود می گویند. این افراد خوشبین هستند ، اما غالباً شکست می خورند زیرا حاضر نیستند بپذیرند مشکلی وجود دارد که باید سریعاً رفع شود.

عقرب 

دیو اصلی عقرب ها انتقام جویی است. بسیاری می گویند این افراد حسود هستند ، اما حسادت آنها غالباً از حد معمول فراتر نمی رود ، که نمی توان در مورد کینه توزی آنها گفت. عقرب ها حتی گاهی اوقات شما را با این که چقدر گلایه های گذشته را به یاد می آورند می ترسانند.

قوس

 دیو درونی قوس  ، تمایل به دستکاری است. برج قوس  دوست دارد و می داند که چگونه و در سطوح مختلف روابط را دستکاری کند . آنها چنان ماهرانه این کار را انجام می دهند که پشه بینی را تضعیف می کند. هیچ کس در مورد این مهارت پنهانی کمانگیر شک نمی کند.

 جدی

برج جدی بی اعتمادی. این همان چیزی است که آنها را از یافتن سریع عشق ، دوستی باز می دارد. آنها می ترسند که فریب خورده یا مورد خیانت واقع شوند. بله ، آنها برای وقت و انرژی خود ارزش قائل هستند ، اما اغلب آنها هزینه آن را با تنهایی پرداخت می کنند.

دلو

دیو حسادت که درون این افراد نشسته است به کسانی که آنها را دوست دارند آزادی نمی دهد. بسیاری ازدلو ها دمدمی مزاجی هستند. آنها به هر روز و هر دقیقه احتیاج دارند تا مطمئن شوند کسانی که آنها را دوست دارند و به آنها احترام می گذارند شخص دیگری در اطراف خود ندارند که با آنها رفتار یکسان داشته باشد. دلو ها می خواهند استثنایی باشند.

حوت

تنبلی دشمن اصلی و دیو درونی حوت ها است. آنها می توانند با آن کنار بیایند ، اما همیشه این کار را نمی کنند. به همین دلیل حوت ها می توانند قول ها و مهلت های قانونی را نقض کنند و غیر قابل اعتماد  شوند.

 

3 علامت زودیاک که نمی توانند خود را کنترل کنند

زودیاک

برج حمل

حتی سعی نکنید برج حمل را متقاعد کنید.  قطعاً بی بند و باری ترین نشانه از زودیاک است که جای تعجب ندارد: سیاره حاکم برج حمل مریخ ، خدای جنگ است.برج حمل اغلب اوقات کنترل خود را از دست می دهد ، و نشان دهنده شخصیت او است. در عین حال ، آرامش برای او دشوار است ، او نمی داند چگونه مذاکره کند و اشتباهات خود را بپذیرد.

برج اسد

با تماشای او ، ممکن است به اشتباه فکر کنید که او کاملاً پرخاشگر نیست و بی دلیل مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بله ، برج اسد در مشاجرات دیگران دخالت نمی کند و در بیشتر موارد به اتفاقاتی که در اطراف اتفاق می افتد اهمیتی نمی دهد ، در حالی که او ... بر تخت سلطنت است و احساس می کند پادشاه جنگل است.اما اگر کسی سعی کند (البته ناخودآگاه) تخت او را به لرزه درآورد ، جنگ تضمین شده است. در چنین مواردی ، برج اسد انتقام جویانه و بی نهایت نفرت انگیز است. اگر فقط از مسیر او عبور کنید ، حتی نمی توانید مقیاس فاجعه را تصور کنید.

برج قوس

وقتی یک قوس به هدف شلیک می کند ، واقعاً دوست ندارد  هدف را از دست بدهد. اگر کسی تلاش کند او را متوقف کند ، متولد این علامت بسیار پرخاشگر می شود. قوس در مورد خودش نظر بسیار بالایی دارد و کلمه "سازش" برای او آشنا نیست.قوس یک نشانه آتش است ، به این معنی که او دارای خلق و خوی قوی است ، او پرشور است و به خصوص با درایت نیست. اگر سعی کنید سر راه او قرار بگیرید ، او تمام انرژی منفی خود را به سمت شما رها خواهد کرد. این ، به عبارت ملایم ، ناخوشایند است.

 

قدرتمندترین نشانه های زودیاک 

زودیاک

برج حمل

یکی از قدرتمندترین نشانه های زودیاک است. او سرشار از انرژی ، نشاط و سرشتی بسیار فعال و سرحال است. ترس برای نمایندگان این نشانه ناشناخته است ، بنابراین آنها همیشه آماده چالش های جدید هستند. از طرف دیگر ، آنها اغلب بیش از حد تکانشی رفتار می کنند ، به همین دلیل است که هر برج حمل حداقل یک دشمن در زندگی دارد.آنها از ابراز عقیده نمی ترسند و به همین دلیل متقاعد کردن آنها بسیار دشوار است.بهترین ویژگی های آنها رهبری ، انرژی و نترس بودن است.


عقرب

نمایندگان این علامت شخصیت بسیار قوی دارند. این امر به ویژه در سطح عاطفی صادق است ، زیرا طبیعت پرشور آنها باعث توقف آنها نمی شود و آنها را مجبور می کند تا تقریباً بدون وقفه برای رسیدن به اهدافشان کار کنند.عقرب ها معمولاً بسیار انتقادی ، کمی مغرور هستند و روابط با آنها اغلب مملو از مشکلات مختلف است. آنها دارای شخصیت قوی و خلق و خوی طوفانی و همچنین ارادت به شریک زندگی خود هستند.بهترین ویژگی های آنها عزم ، پشتکار و توانایی دستیابی به اهدافشان است.


اسد ، شیر

اسد ، شیر غالب است؛ او یک رهبر متولد شده و بر این اساس یک رهبر است. او از هیچ چیز نمی ترسد و به راحتی برنامه ها و استراتژی هایی می سازد که به او کمک می کند تا به اهداف خود برسد. با این وجود ، این قدرت گاهی اوقات باعث می شود بیش از حد جسورانه (تا حماقت) رفتار کنند ، مغرور و سرسخت رفتار کنند.بهترین کیفیت آنها کاریزما است که به آنها امکان می دهد دیگران را هدایت کنند و با عزم برای موفقیت به آنها انرژی می بخشد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
 • ناشناس :

  زن عقرب مهم نیست که در مورد مردان یا زنان این علامت صحبت می کنیم، اما در چنین رتبه بندی آنها همیشه پیشرو هستند. این افراد هرگز تسلیم نمی شوند و به هدف خود می رسند و خانم ها اغلب از جنبه های تاریک شخصیت خود استفاده می کنند. عصبانیت شوید؟ مشکلی نیست از ناخن های بلند و تیز خود استفاده کنید؟ همچنین مشکلی نیست. اما اگر او نیاز داشته باشد، لبخند بسیار شیرینی به چشمان شما خواهد زد.

  1400/11/12 23:42
 • ناشناس :

  زن اسد ، شیر مهم نیست مرد او چه فکری می کند، او در اینجا اصلی ترین است. ملکه، شاهنشاه و زیبا، او هرگز جای خود را به هیچ کس نمی دهد. و اگر کسی بخواهد او را از آنجا بیرون کند، بلافاصله گلوی او را می گیرد. وقتی شیر زن با نماینده ای از نشانه خود جفت می شود، که او نیز دوست ندارد به کسی تسلیم شود، صحنه بسیار دراماتیکی ظاهر می شود.

  1400/11/12 23:44
 • ناشناس :

  زن ثور اگر مردی بخواهد در خانه خود یک ظالم کوچک داشته باشد، قطعا زنان برج ثور بهترین انتخاب هستند. از همان ابتدا، او حتی نمی فهمد که چه بلایی سرش آمده است، زیرا او بسیار خوشمزه آشپزی می کند، ظاهر خوبی دارد و در رختخواب عالی است. تمام ویژگی های شخصیت او زودتر از بعد از عروسی آشکار می شود - او همچنین بسیار باهوش است.

  1400/11/12 23:45
 • ناشناس :

  زن جوزا به طور کلی، جوزا شخصیت آسانی ندارد. حداقل یکی - و مرد دومی نیز وجود دارد. و حالا شوهر بدبخت جوزا . میل وسواس گونه برای چشم دوختن به مردان دیگر.

  1400/11/12 23:48
 • ناشناس :

  زن برج جدی زن برج جدی تقریباً شبیه عقرب است. او با گزیدن بی‌پایان و آرزوی تبدیل شدن به یک میلیونر موفق، اشک‌های محبوبش را درمی آورد.

  1400/11/12 23:51

بیشتر بخوانید