26 خرداد 1398

چیز عجیب و غریب در مورد آرشیو عکس نیویورک تایمز این است که چند قطعه آن به......
عکس

پیاده روی کبوتران با عابران پیاده عکس

عکس از کبوتران در وقت ناهار با کنار آمدن با عابران پیاده در کنار خیابان ششم در نزدیکی تالار رادیو سیتی پیاده روی می کنند. سپتامبر 2010. عکاس روث Fremson / نیویورک تایمز

24 خرداد 1398

زمان بی رحم است و اثر بی نظیری روی همه چیز باقی می گذارد
عکس

زمان بی رحم است و اثر بی نظیری روی همه چیز باقی می گذارد

زمان برای همه چیز قدرتمند و بی رحم  است و اثر بی نظیری روی همه چیز باقی می گذارد، مثل یک پله گرانیت چند تنی یا یک تنه درخت. به طور معمول، تغییرات به آرامی اتفاق می افتد، زیرا ما متوجه آنها نمی شویم. اما بعضی از مردم می توانند چنین تغییراتی را ببینند و عکس های خود را به اشتراک بگذارند.

22 خرداد 1398

عکس کمتر دیده شده از ناصرالدین شاه با دندان پزشک دربار
عکس

عکس کمتر دیده شده از ناصرالدین شاه با دندان پزشک دربار

عکس کمتر دیده شده از ناصرالدین شاه با دندان پزشک دربار. دندان سازی و دندان پزشکی به صورت مدرن در عهد ناصری با استخدام اولین دندانپزشک غربی به نام دکتر برتراند باتیست انگاریوس هیبنت در تاریخ ۲۰ سپتامبر۱۸۷۲م آغاز شد.

20 خرداد 1398

عکس های خود را برای ما ارسال کنید.ممکن است آنها را در انتخاب های بعدی خود...
عکس

وقتی پول دادی اما انتظارت برآورده نشده! عکس

ما در sayarak.com امیدوار بودیم که شما با چنین خدمات عجیب و غریب مواجه نشوید، اما در صورت مواجه شدن با چنین موارد تحمل ناپذیری، عکس های خود را برای ما ارسال کنید.ممکن است آنها را در انتخاب های بعدی خود قرار دهیم.

16 خرداد 1398

11 خرداد 1398

عکس از گنبد نمکی جاشک زیباترین کوه نمک خاورمیانه در استان بوشهر
عکس

گنبد نمکی جاشک عکس

گنبد نمکی جاشک دارای جاذبه هایی برای گردشگری و گردشگران است .از ویژگی های منحصر به فرد آن آبشارهای شور، غار شور، غار های نمکی ، یخچال های شور و دره گل کلم می باشد.

5 خرداد 1398

در این پست عکس های شگفت انگیز از داخل اجسام با شما به اشتراک می گذاریم
عکس

آیا داخل اجسام عادی را دیده اید 16 عکس

معمولا به اجسامی که در اطراف ما هستند عادت کرده ایم و انتظار نداریم آنها زیبایی خاصی را درون خود پنهان کرده باشند. اما افرادی که از دوران کودکی کنجکاو بوده اند، از داخل این اجسام عادی عکس تهیه کرده اند و شگفتی هایی را به ما نشان می دهند که تاکنون از چشم ما پنهان بوده است.

3 خرداد 1398

عکس زیر متعلق به چنار کهنسال امام زاده صالح است
عکس

عکس قدیمی از چنار کهنسال امام‌ زاده صالح

عکس زیر متعلق به چنار کهنسال امام‌زاده صالح است که در جریان سیل سال ۱۳۶۶ تجریش آسیب فراوان دید و در دهه ۱۳۸۰ با وجودی که هنوز بخشی از آن سبز بود، قطع شد!این امامزاده از قطب های گردشگری در تهران به شمار می آید.

1 خرداد 1398

یکی از جاذبه‌های گردشگری در استان البرز باغ فاتح است
عکس

باغ فاتح در کرج + عکس

یکی از جاذبه‌های گردشگری در استان البرز باغ فاتح است و در منطقه ای به نام جهانشهر کرج واقع شده است.این منطقه در گذشته به علت سرسبزی و درختان زیاد به «باغشهر» معروف بوده است.

21 اردیبهشت 1398

امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.
عکس

درخت شگفت انگیز

اسم این درخت رو نمی دونم چیه، اما تو شهر های شمال ایران زیاد دیدم. فوق العاده زیباست با گل های فراوان .امروز 21 اردیبهشت 98، فریدون کنار این عکس ها رو گرفتم.

18 اردیبهشت 1398

نشنال جئوگرافیک بزرگترین مجله علمی محبوب در زمینه طبیعت، جغرافیا، مسافرت و علم..
عکس

بهترین عکس انتخابی نشنال جئوگرافیک سال 2019

نشنال جئوگرافیک بزرگترین مجله علمی محبوب در زمینه طبیعت، جغرافیا، مسافرت و علم است که بیش از 100 میلیون مشترک دارد. در گزارش Natgeo خود در نمایش tagram به افتخار یک رویداد بزرگ، National Geographic اقدام به برگزاری مسابقه برای بهترین عکس، که در آن همه افراد علاقه مند کرد.

16 اردیبهشت 1398

در کوه های آلپ یک نوع خاص از بز کوهی وجود دارد که ibex نامیده می شود.
عکس

چرا بز کوهی از دیواره سد ها صعود می کند

بز های به سرعت در حال حرکت در امتداد دیوار شیب دار سدها هستند و توریست ها و گردشگران  به طور مداوم عکاسی می کنند. پدیده ای که باعث رونق گردشگری، جذب توریست و عکاسی در این منطقه شده است.

13 اردیبهشت 1398

دنیا از نگاه پرنده در مورد بهترین عکس های ارسال شده به رقابت عکاسی هوایی 2018
عکس

مسابقه عکاسی 2018، دنیا از نگاه پرنده، 15 عکس

مسابقه عکاسی SkyPixel 2018 برای چندین سال برگزار شده است و عکس هایی که به این مسابقه فرستاده می شود واقعا شگفت انگیز است. پس از همه، آنها یک فرصت منحصر به فرد است برای دیدن آنچه که در این جهان از چشم پرنده به نظر می رسد و شما می بینید که عکاسی واقعا جذاب است!

10 اردیبهشت 1398

هر یک از این جواهرات داستان جداگانه ای دارد
عکس

جواهرات ملکه انگلیس

ملکه الیزابت علاوه بر عنوان، می تواند جواهرات بی نهایت زیبا و قیمتی خود را به ارث بگذارد، بعضی از این جواهرات به او به ارث رسیده اند، بعضی دیگر سفارشی برای  او ساخته شده اند و بعضی توسط اشخاصی هدیه شده اند.

7 اردیبهشت 1398

28 فروردین 1398

بازسازی عکس های خنده دار کودکی که جلو دوربین ژست خنده دار گرفته اید
عکس

بازسازی عکس های خنده دار کودکی 23 عکس

عکس هایی که معمولا برای نشان دادن به هر کسی نبوده، اما در واقع این یک راه عالی برای خندیدن و تجدید خاطره است. بله، دوران کودکی هرگز بر نخواهد گشت و این هنر عکاس و عکاسی است که می تواند گذشته را برای ما ذخیره کند . 

26 فروردین 1398

40 عکس از طراحی های فوق العاده این هنرمند
عکس

طراحی شگفت انگیز هنرمند آمریکایی روی کدو تنبل

هنرمند آمریکایی مریلین ساندرلند، مجسمه های کدو تنبل خود را با استفاده ی هنری از برگ ها، گل ها و انواع توت ها، مجسمه های ماهی فوق العاده، پرندگان و پروانه ها ، سبزیجات معمولی که در یک باغ دیده می شود به یک شاهکار شگفت انگیز تبدیل کرده است.

19 فروردین 1398

sayarak.com شما را به دیدن 12 عکس واقعی بدون فتوشاپ دعوت می کند
عکس

باور کنید فتوشاپ نیست 13 عکس

13عکس که ظاهرا از فتوشاپ استفاده شده اما خیر، این عکس ها واقعی هستنداغلب، با نگاهی به یک عکس در اینترنت با نوعی پدیده بیش از حد روشن، رنگی و غیر معمول برخورد می کنیم، با خود فکر می کنیم: "اوه، این واقعی نیست." اما برخی از این تصاویر بسیار واقعی هستند.

18 فروردین 1398

این هنرمندان عادت دارند روی صفحه نمایش نقره ای یا روی جلد مجلات براق دیده شوند.
عکس

عکس افراد مشهور در زندگی روزمره

این افراد عادت دارند روی صفحه نمایش نقره ای یا روی جلد مجلات براق دیده شوند. سلبریتی ها میلیون ها طرفدار در سراسر جهان دارند. حال عکس این افراد مشهور را در زندگی روزمره ببینید.

13 فروردین 1398

این بزرگترین کدو تنبل در آمریکای شمالی است. وزن آن 1،147 کیلوگرم است.
عکس

کدو تنبل به وزن یک تن 10 عکس

تصاویر عجیب و غریب از دهقانی که هویج 10 کیلویی برداشت کرده، کدو تنبل با وزن بیشتر از یک تن و مومیایی هایی که برای سفر گذرنامه می گیرند!

7 فروردین 1398

27 اسفند 1397

عکس پشت صحنه تهیه گزارش و استفاده از فرد زنده به عنوان چارپایه
عکس

عکس انتخابی روز 27 اسفند 97

عکس پشت صحنه تهیه گزارش و استفاده از فرد زنده به عنوان چارپایه،بالاخره فیلمبرداری از یک زاویه بالا نیاز به فداکاری دارد.

21 اسفند 1397

sayarak.com برای شما 10 فریم عکس را انتخاب کرد، که فقط می توانست در یک لحظه
عکس

10 عکس از شکار لحظه

 ما مطمئن هستیم که شما نیز عکس هایی دارید که به دلیل لحظه ای بودن در آلبوم خانوادگی شاهکار عکاسی شما به نظر می رسند، درست است؟