آیا وسیله ای که در عکس می بینیم برای شکنجه است

کک و مک


این عکس می تواند افکار کاملاً متفاوتی ایجاد کند. به عنوان مثال ، مردان ممکن است فکر کنند که این نوعی آزمایش است یا فقط یک قاب از یک فیلم ترسناک است. اما زنانی که بیشتر با لوازم آرایشی سخت افزاری آشنایی دارند ، تصور می کنند که لوازم آرایشی در گذشته به این شکل بوده است. و آنها تقریباً به هدف اصابت کرده اند! به این ترتیب که این دستگاه ویژه ای برای از بین بردن کک و مک در دهه سی قرن گذشته به نظر می رسید. در طی این روش ، چشم ها و سوراخ های بینی با دقت بسته می شد و بیمار مجبور بود از طریق یک لوله مخصوص نفس بکشد!

ماسک یخ

ماسک یخ

شاید بتوان این را اولین نمونه اولیه استفاده از تکه های یخ نامید. / عکس

 

شرکت Max Factor امروز یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در تولید محصولات آرایشی است - این شرکت در سال 1909 تاسیس شد. بنابراین ، جای تعجب نیست که در تاریخ آنها پیشرفتهای جالبی با هدف جذابتر کردن زنان وجود داشته باشد. بنابراین ، به عنوان مثال ، در سال 1931 ، این شرکت نوع خاصی از روش جوان سازی را ارائه داد: استفاده از ماسک یخ.


فر دائمی مو

فر دائمی مو


در قرن بیستم ، فر دائمی مو در بین زنان محبوبیت زیادی پیدا کرده بود. در اوایل این وسیله تا حدی ترسناک بود. مدل موهای بلند در آرایشگاه های آلمانی در اواخر دهه بیست به گونه ای فر می شد که گویی آزمایش علمی روی مغز انجام می دهند. اگرچه مشتری بسیار آرام به نظر می رسد.

 

رختکن های قابل حمل

رختکن های قابل حمل


حتی با وجود فناوری های مدرن ، در هر ساحل اتاق رختکن به اندازه کافی بدون هیچ صفی  وجود نداردتا  همه در تعطیلات راحت باشند. حتی عجیب به نظر می رسد ، زیرا در دهه سی قرن گذشته ، آمریکایی ها به راه حلی برای این مشکل رسیدند. بنابراین ، در سال 1938 ، در سواحل ایالات متحده ، می توان زنانی را مشاهده کرد که لباس خود را در ساحل در رختکن های مخصوص قابل حمل تغییر می دهند. ظاهراً کنترل این موارد کاملاً آسان بود و حتی برای سهولت حمل و نقل نیز می توانست آنها را جمع کند. اینکه چرا چنین اختراع عملی محبوبیت پیدا نکرد ، یک معما باقی مانده است.

 

ماسک شنا
ماسک شنا

صد سال پیش ، مردم چنین ماسک هایی را در سواحل استفاده می کردند.  / عکس
 
در نگاه اول به این ماسک ، ممکن است دو ارتباط ایجاد شود: یا فیلمبرداری فیلم ترسناک بعدی ، یا چیزی مربوط به جراحی پلاستیک است. اما در واقع ، همه چیز بسیار جالب تر است: این ماسک توسط زنان هنگام شنا در آب های آزاد استفاده می شد. چنین ابزاری در دهه بیست قرن گذشته لوازم جانبی بسیار محبوب زنان بود و همه به این دلیل است که در آن زمان کرم های ضد آفتاب اختراع نشده بودند و بنابراین دختران و خانم ها به دنبال محافظت از پوست لطیف صورت از اثرات مضر اشعه ماورا بنفش بودند.
 

دستگاهی اتوماتیک برنزه شدن

برنزه شدن

دستگاهی اتوماتیک که نه بنزین بلکه برای برنزه شدن پر می شود. / عکس

 

در سال های پس از جنگ ، یکی از روندهای محبوب زیبایی ، که اتفاقاً امروزه نیز همچنان مطرح است ، برنزه شدن پوست بدن یک زن بود. بنابراین ، زنان مد از هر طریق ممکن سعی کردند این روند را دنبال کنند ، و تولیدکنندگان لوازم آرایش  و بهداشتی - این خواسته را برآورده کنند. بنابراین ، در سال 1949 ، ماشین های ویژه ای برای اعمال برنزه شدن ظاهر شدند. درست است که شکل ظاهری آنها بیشتر یادآور یک پمپ بنزین آن زمان بود ، بنابراین یک فرد متوسط ​​که از نظر آگاهی از روند زیبایی سالهای گذشته بی تجربه است ، ممکن است بلافاصله متوجه نشود که دقیقاً در عکس چه اتفاقی می افتد.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید