چرا عکاس سوئیسی جنس کراور نینجای نامرئی خوانده می شود

عکس خیابانی

جنس کراور ، عکاس سوئیسی ، از خیابان های شهر الهام گرفته و به طور غیرقابل توصیفی از افراد عادی عکس می گیرد. او دوست دارد نامرئی بماند و زندگی شهری را با عکس هایش مستند کند. مهارت عکاس به او این امکان را می دهد تا احساسات صمیمانه غیرقابل مشاهده ، موقعیت های غیر منتظره را ضبط کند. هنر یک عکس واقعاً تمیز و حقیقت زندگی روزمره ما برای همیشه در عکس های صادقانه جنس کراور منجمد شده است.

 

عکاسی خیابانی
عکاس : جنس کراور

Jens Krauer فعالیت قابل توجهی دارد اما در خیابان او فوراً با جمعیت درآمیخته و نامرئی می شود. در اینجا زنی است که در حال گفتگو است ، با یک دوست با تلفن صحبت می کند. دستانش تقریباً به دوربین ضربه می زند ، در حالی که اصلاً متوجه عکاس نشده است!

 

پاندا

 

عکاسی در مناطق دور افتاده شهر دشوار است.

توانایی جنس کراور در عکاسی از یک جمعیت بسیار شگفت آور است. کراور نام مستعار نینجای نامرئی را به دست آورده است. جالب ترین چیز این است که او حتی سعی نمی کند اقدامات و تجهیزات خود را پنهان کند. لذت تماشای کار کراور باعث لذت و خوشحالی است: با لطف یک گربه ، او در امتداد دریای انسان حرکت می کند ، بدون توجه باقی می ماند و هر آنچه را  با دوربین او می افتد مستند می کند.

 

زن ساهپوست
عکس از عکاس سوئیسی Jens Krauer

کراور: بعضی اوقات آنطور که به نظر می رسد آسان نیست. به خصوص اگر منطقه خیلی شلوغ یا حومه شهر باشد. از این گذشته ، . ساکنان محلی تمایل ندارند به غریبه ها توجه کنند. به چهره های جدید اعتماد نمی کنند. این مهم است که عکاسی را از موقعیت مستندات بررسی کنید ، و نه از نظر مشاهده.

 

زن
Caption

عکاس Jens Krauer می افزاید: مستند سازی عشق است ، و مشاهده کنترل است. هنگامی که شرایط کار دشوار می شود ، کراور فرمول مسئله را تغییر می دهد.عکاس به مردم نزدیک می شود ، با آنها ارتباط برقرار می کند ، در مورد خودش ، در مورد کار خود ، در مورد اهدافش صحبت می کند. معمولاً صداقت او با اعتماد بها و پاداش می گیرد. در این مورد ، به گفته عکاس - این مهمترین چیز است.
کار من مهارت های بازیگری و روانشناسی است. مطمئناً ، چنین مخلوطی نه تنها به تجربه و مقدار مشخصی از بی باکی نیاز دارد ، بلکه درک عمیقی از مفهوم خیابان نیز می خواهد. - بنابراین عکاس در مورد سبک کار خود در ژانر عکاسی خیابانی می گوید.

 

عکس دختر
Caption

Jens Krauer به عنوان یک خلوص کاری به کار خود نزدیک می شود ، بدون اینکه چیزی را تزیین کند و یا پنهان کند ، لحظه های زندگی را همانطور که هست می گیرد. مهمترین چیز این است که بتوانیم در دنیای اطراف حل شوید  و مستند صحنه خیابان را به موقع عکاسی کنید.

عکاس خیابانی معتقد است که این قاب نباید مشارکت فعال خود را در آنچه اتفاق می افتد خراب کند ، تنها از این طریق عکس کاملاً پاک و صادق خواهد ماند. هر تعاملی باعث برگشت ناپذیری خلوص تصویر خواهد شد. من تمایل دارم که به موقعیت های مختلف متفاوت برخورد کنم. اگر ناگهان متوجه چیز جالبی یا شخص جالب شوم ، فوراً کل استراتژی کارم را سازگار می کنم و تغییر می دهم. 

 

مرد
عکس از عکاس جنس کراور

در عکاسی جنس کراور ، هنر با زندگی آمیخته است ، آنها بهم پیوسته می شود. این همه با کودکی در زادگاهش زوریخ آغاز شد. منظره شهری در برابر فرهنگ هیپ هاپ زمان الهام بخش Jens Krauer است. وقتی که کارش در دفتر تمام شد ، به معنای واقعی کلمه آزاد شد. اکنون احساس رضایت فوق العاده از کاری که انجام می دهد و او را خشنود می کند، به او قدرت میدهد، دارد در عکاسی در خیابان که Jens Krauer خودش را کاملاً کشف کرد.

 

مرد چاق
جمعیت شهری فرصت های خوبی را برای عکاسی فراهم می کند

Jens Krauer در حال حاضر حرفه ای شده است. کراور به عنوان مربی و پادکست Fujifilm-X شروع به کار کرد. اکنون ژانرهای کاملاً متفاوت مطیع مهارت او به عنوان یک عکاس هستند ، اما عکاسی خیابانی همچنان شور واقعی دارد. فقط خیابان ، ریتم وصف ناپذیر آن  ، نوعی چالش ، جنس را به خود جلب می کند ، مانند آهنربایی جذب می شود.

 

کودکان
کار جنس به وی اجازه داد تا به نیمی از جهان سفر کند.

کراور معتقد است که این خیابان بود که به او همه چیز را آموخت. سادگی و خلوص ، یک دوربین ، لنز ، کفش راحتی ، ادراک باز - این تنها چیزی است که لازم است. فقط خیابان قادر به مباحث اصلی مورد نیاز کار برای جنس بود. او عاشق تماشای چگونگی تغییر زمان است ، خیابان های شهرهای اطراف تغییر می یابد. یک عکس این فرصت را دارد که لحظات منحصر به فرد را به خاطر بسپارد ، اطلاعات را منتقل کند.

 

روزنامه فروش


من به عنوان یک عکاس احساس می کنم چقدر عالی است! فقط تصور کنید: شما عکسی گرفتید که کلاسیک شده است. بنابراین ، شما را ابدی کرده است. اکنون عکاس مشغول کار روی یک پروژه بلند مدت است. او قسمت قدیمی زوریخ را برمی دارد. این شهر به سرعت در حال تغییر است و جنس می خواهد وقت خود را برای عکاسی از زندگی ، سبک ، خرده فرهنگ به عنوان امروز برای حفظ روحیه شهر فراهم کند.

این نیاز به مهارت و تجربه زندگی دارد. مکان های خطرناک زیادی در شهرها وجود دارد. این امر به شهامت و مراقبت زیادی نیاز دارد. معمولاً ، Jens Krauer قبل از کار با دقت آماده می شود: او نقشه های منطقه را مطالعه می کند ، اطلاعات را بیت بیت جمع می کند تا دقیقاً تمام جزئیات را بداند.

زن سیاهپوش

البته این اتفاق می افتد که مشکلی پیش می آید. به نوعی ، Jens Krauer مجبور شد در باشگاه دوچرخه سواران یک باشگاه مشهور حضور داشته باشد. اوضاع آماده بود تا از کنترل خارج شود ، اما عکاس با شناخت عالی از منطقه و آشنایی عمومی از دوچرخه سواران پرخاشگر کمک گرفت. این امر به کاهش میزان استرس و سطح وضعیت در ارتباطات عادی کمک کرده است.

 

عکس خیابانی
Caption

هنگامی که Jens Krauer به استانبول سفر کرد ، او قبلاً به خوبی ویژگی های خرده فرهنگ شهری و ویژگی های آن را مورد مطالعه قرار داده بود. به طرز معجزه‌آسایی ، این عکاس در هنگام فیلمبرداری از قسمت تجاری این شهر موفق شد از مشکلات جلوگیری کند ، زیرا به اشتباه به او تهمت جاسوسی زدند.

وقتی اوضاع خطرناک می شود ، کراور صادقانه می گوید چه کسی است و چه می کند. او توضیح می دهد که هدف وی مشاهده است بلکه اسناد و مدارک نیست ، این به افراد کمک می کند تا در تنظیم مثبت ، از نگرش منفی خودداری کنند. جنس همیشه کارت ویزیت را با خودش می برد. اگر اوضاعی پیش بیاید که به آن احتیاج داشته باشد ، وی سایت خود را به مردم نشان می دهد ، قول می دهد که یک عکس فوری ارسال کند. با این کار ، وی به دنبال این است که نشان دهد انگیزه های وی باز ، مثبت و در حال انجام کار درست ، کاملاً قانونی و جدی است.

 

عکاسی خیابانی
عکاس می داند که چگونه در هر جمعیتی نامرئی بماند.

جنس معتقد است كه كار او بسیار مهم و بسیار لذت بخش است ، عکاسی به او كمك كرد تا جهان را ببیند. از نیویورک تا بخارست. در راه ، او دوستان بسیاری پیدا کرد و در فلسفه زندگی خود با افراد همفکر زیادی ملاقات کرد ، جایی که پول همه چیز اصلی نیست. مهمترین چیز در زندگی ، درک متقابل است.

 

عکاس قاطعانه معتقد است که مهمترین چیز در حرفه او تجهیزات فوق العاده و تصاویر فوق العاده عالی نیست بلکه بالاترین سطح بیان ، خلاقیت است. این همان چیزی است که جنس کراور قصد دارد. عکاسی مجموعه ای از عکس های با کیفیت نیست ، در هر لحظه از روند خلاق لذت بخش است. کاش همه اینگونه زندگی کنند. پس از همه ، برای خوشبختی نیازی به پول زیادی ندارید. هنر به معنای کامل کلمه غنی است.

مقاله را دوست داشتید؟ با گذاشتن نظر از ما پشتیبانی کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید