20 عکس خنده دار از تلاش ناموفق باغبان های تازه کار


عکس خنده دار

مردم آنچه را که موفق به رشد آنها شده اند در 20 عکس خنده دار به اشتراک می گذارند


به عنوان یک باغبان سبزیجات که مدتهاست می توانم با این موضوع ارتباط برقرار کنم. اگر محصول خوبی داشته باشم به دلیل مهارت ، سخت کوشی ، دست سبز و غیره است! اگر شکست بخورم به دلیل آب و هوا ، حشرات ، بیماری و غیره است. هرگز تقصیر من نیست!

از هرکسی که غذای خودش را پرورش می دهد سوال کنید به شما می گوید ارزشش را دارد. میوه ها و سبزیجات تازه و خانگی نه تنها بهترین طعم و مزه را دارند و هم غنی تر از میوه هایی هستند که در یک فروشگاه مواد غذایی به فروش میرسند و هم مغذی ترند ، بلکه غرور و رضایت حاصل از برداشت میوه های کار شما نیز بسیار ساده ای  نیست.

 

با این حال ، رسیدن به آن می تواند چالش برانگیز باشد. مخصوصاً اگر تازه کار هستید. به هر حال ، شما به مقدار زیادی نیاز دارید تا در مورد محصول بیاموزید ، طبیعت مدام پیش پای شماسنگ می اندازد و موجودات کوچک مزاحم دائما در تلاش برای سرقت محصول شما هستند.

بنابراین وقتی باغبانی تازه کار در اولین برداشت  محصول خود شکست می خورد ، اغلب تنها کاری که برای او باقی می ماند این است که عکس های ناموفق و خنده دار از شکست پروژه  باغبانی را در اینترنت بگذارد ، بخندد و سال آینده دوباره امتحان کند.به 20 عکس خنده دار از تلاش های ناموفق نگاه کنید و کمی بخندید:)

 

عکس خنده دار

محصول سیب زمینی من

عکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دار

این هویج ها را باید صادر کنم

عکس خنده دار

بفرمایید لیمو

عکس خنده دار

موز برای مقیاس است

عکس خنده دارعکس خنده دار

کاش حیاط خانه ای داشتم تا بتوانم سبزیجات بکارم ، اما تمام آنچه که من دارم فلفل پاپریکای مجارستانی در گلدان است. این یک مشت فلفل به من داده ، من شکایت نمی کنم ، اما آنها تند هستند و من نمی توانم همه آنها را بخورم ، بنابراین نمی دانم با آنها چه کنم. هر ایده مورد قبول است؟

عکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دارعکس خنده دار

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • طاهره مصطفوی :

    فلفل قرمز مجارستانی به صورت خام یا پخته خورده نمی شود. آنها را خشک کرده و سپس پودر کنید تا به عنوان ادویه استفاده شود. قبل از پودر کردن ، رگها و هر دانه ای را بردارید. و هنگام پخت و پز ، از آن در آخر پخت استفاده کنید در غیر این صورت طعم تمام غذای شما را از بین می برد. به طور سنتی ، ما در آفتاب آن را خشک می کنیم ، این به گرمای تابستان در منطقه شما برمی گردد. می توانید با یک دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات یا فر اجاق گرم نیز امتحان کنید.

    1399/6/17 16:06

بیشتر بخوانید