عکس از زیبایی طبیعی چشم مدل های دختر و پسر

عبدالله آیدیمیر عکاس ترک است که در استانبول زندگی و کار می کند. او چندین سال به عکاسی عابران تصادفی با ظاهری غیرمعمول در دوربین خود پرداخت. عبدالله توجه ویژه ای به چشم ها نشان می دهد و آنها را آینه واقعی روح می داند.
 
جای تعجب نیست که اغلب کودکان در لنز دوربین او گرفتار می شوند. آنها درخشان ترین تصاویر را تولید می کنند. این عکاس سعی کرد بدون هیچ تغییری از کودکان(دختر و پسر) عکس پرتره بگیرد و فقط بر زیبایی طبیعی چشم مدل های جوان تأکید کند. بنابراین ، در بسیاری از عکس ها ، کودکان معمولاً نامرتب به نظر می رسند ، اما این حتی باعث شایستگی بیشتر آنها می شود.
 
دختر
آیدمیر مطمئن است که کل جهان در چشم کودکان دیده می شود. در این سن است که فرد به بهترین وجه قادر است احساسات خود را از طریق نگاه منتقل کند. برای اینکه تصاویر هرچه بیشتر واضح و جالب باشند ، عکاس عکسهای صحنه ای نمی گرفت. و علاقه ای به کار در استودیو نداشت. علاوه بر این ، با زندگی در یکی از زیباترین شهرهای جهان ، خیابان های زیبای استانبول همیشه در دسترس او است.
 
عبدالله با ایجاد یک سری از این پرتره ها فقط نمی خواست نشان دهد که چشمان تا چه اندازه می توانند بیان کنند. این نوعی ادای احترام به میهن آنهاست. بنابراین عکاس تصمیم گرفت تا در مورد نسل در حال ظهور ترکیه به همه جهان اعلام کند.
 
دختر
 
دختر
 
دختر
 
پسر
 
دختر
 
دختر
 
دختر
 
632_789_fixedwidth (8).jpg
 
دختر
 
632_789_fixedwidth (6).jpg
 
پسر
 
دختر
 
دختر
 
پسر
 
دختر
 
پسر

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • کاوه طاهری :

    خیلی قشنگن

    1399/7/26 1:14

بیشتر بخوانید