15 عکس که شما را به فکر فرو می برد

عکس های عجیب و غریب

 

یک مکان در اینترنت وجود دارد که بدون شک مضحک ترین مکان برای ویدئو هایی است که تا کنون گرفته شده است. این به اصطلاح reddit ، WTF است. مأموریت این انجمن انتشار عکس ها و ویدئو هایی است که باعث می شود مردم بگویند "چه جهنمی". برخی از تصاویر طوفانی از احساسات را بر می انگیزد و  برخی روحیه مناسبی را در مخاطب ایجاد می کند. برعکس ، دیگران کاملاً مضحک و غیرقابل درک به نظر می رسند. در زیر گزیده ای از محبوب ترین عکس های عجیب و غریب ارائه شده در این پلت فرم را مشاهده می کنید.مردم همیشه جذب چیزهای عجیب و غیرقابل توضیح می شوند. 

 

عکس های عجیب و غریب

 

فضانوردان خوشحال در جاذبه صفر به دوربین عکاسی نگاه می کنند. چیز خاصی نیست. هیچ یک از آنها مشکوک نیستند که شاتل به طور جبران ناپذیری آسیب دیده است. چند روز دیگر منفجر می شود و همه می میرند.این شاتل فضایی  در ژانویه 2003 به فضا پرتاب شد. همه چیز طبق برنامه خوب پیش رفت. پس از دو هفته پرواز موفق ، لازم بود فرود بیاید. چند دقیقه قبل از فرود ، ابزارها مقادیر غیر عادی سنسورهای دما را در بال چپ شاتل ثبت کردند. ارتباط با خدمه قطع شد. هیچ کس نتوانست جلوی این فاجعه را بگیرد. این فاجعه با حروف قرمز در تاریخ فضانوردی جهان ثبت شده است.

 

خرس

خانه ای در آلاسکا برای اجاره - نمایی زیبا از خرس ، که احتمالاً آمده است تا سلام کند.


عکسها حاوی هیچ چیز ممنوعه نیستند. آنها فقط واقعاً عجیب هستند از یک خرس قطبی در حال تماشای پنجره تا دهانه ای به عمق 100 متر در حیاط خلوت.

 آتش سوزی

به نظر می رسد آتش سوزی قبرستان اوج یک فیلم ترسناک است.

 

مردم بسیار کنجکاو هستند. این ویژگی ضروری تفکر بشر است. از این گذشته ، اگر نوزادان کنجکاوی نداشتند ، به سختی قادر به یادگیری چیزی بودند. انگیزه شناخت و درک ، نیروی محرک توسعه ما به عنوان یک فرد و حتی موفقیت ما به عنوان یک گونه در کل است.

 

چاه کارستی

یک چاه کارستی در حیاط خلوت باز شده است و 100 متر به درون یک چاه قرون وسطایی منتهی می شود.

 

صدها مطالعه نشان می دهد که کودکان خردسال به چیزهای جدید جذب می شوند. به عنوان مثال ، یک مطالعه کلاسیک در سال 1964 نشان داد که نوزادان بین 2 تا 6 ماهگی هرچه بیشتر به الگوی بصری پیچیده علاقه بیشتری نشان می دهند. مطالعه دیگری که در سال 1983 منتشر شد نشان داد که نوزادان وقتی به اسباب بازی های آشنا عادت کردند ، اسباب بازی های جدید را ترجیح می دهند - سناریویی که احتمالاً مربیان مهد کودک با آن آشنا هستند.

کارخانه

فیات در سال 1929 یک پیست آزمایشی در پشت بام کارخانه داشت.

 

دلقک

این دلقک  توسط یک قفل ساز در لوله فاضلاب پیدا شد و به این ترتیب به دریچه گیر کرده بود.

 

همچنین چیزی وجود دارد که روانشناسان آن را کنجکاوی معرفتی می نامند. این در مورد جستجوی دانش و حذف عدم قطعیت است. کنجکاوی معرفتی بعدا در زندگی ظاهر می شود.

 

گوشی

شرط می بندم هنوز کار می کند ...

تمساح

کی میبره؟

 

آگوستین فوئنتس ، استاد مردم شناسی در دانشگاه پرینستون ، معتقد است که این شکل از کنجکاوی مسیر اساسی توسعه انسان را مشخص کرده است. او راه را برای ما فراهم کرد تا تقریباً در هر گوشه ای از جهان مستقر شویم و به ما اجازه داد تا فناوری های مختلف را اختراع و توسعه دهیم. این یک سفر سخت از چرخ های دستی تا گوشی های هوشمند بوده است.

 

بودا

در سی تی اسکن مجسمه بودای 1000 ساله ، یک راهب مومیایی شده که در داخل آن مخفی شده است ، نشان داده می شود.

 

قطار

قطار ، پس از توقف ناموفق ، به بالای مجسمه نهنگ غول پیکر ختم می شود!

 

فوئنتس می گوید: "مردم از عادت استفاده از امکانات طبیعی فراتر رفته اند و به تصور و اختراع امکانات کاملاً جدیدی برخاسته از این نوع کنجکاوی می پردازند."

مانکن

"من پیمانکار هستم.  یک خانه متروکه برای بازسازی خریداری شد.  در زیرزمین ، در حمام بود. "

 

کارخانه
"من در امتداد جاده های پشت پنسیلوانیا به سمت محل چادر رانندگی می کردم و کوهی از ز و فنجان های چای را در وسط جنگل پیدا کردم!؟"

 

اما کنجکاوی بهایی دارد. فقط به نوزادانی فکر کنید که در خزیدن عالی هستند. با وجود این واقعیت که آنها حرکت می کنند ، آنها هنوز تصمیم می گیرند سعی کنند راه بروند. البته وقتی ایستاده اند ، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دارند. اما این نقطه عطف هزینه دارد. در مطالعه ای روی کودکان دوازده ماهه تا دو و نیم ساله که راه رفتن را آموخته بودند مشخص شد که این کودکان هفده بار در ساعت زمین می خورند. با این حال ، این مانع آنها نمی شود.

موز

در الجزایر ، این چیزهای عجیب در همه جا وجود دارد - در پارک های عمومی و زمین های بازی.

 

وزغ

در محل کار ، شکایتی در مورد برخی قورباغه ها در توالت وجود داشت.

 

من فکر می کنم در این انتخاب ، هر عکس که داستان خاصی در پشت خود دارد ، برچسب قیمت نیز دارد. اگر برای مدت طولانی به صفحه تلفن هوشمند خود خیره شده اید و فراموش کرده اید که در اتوبوس هستید ، می توانید یک توقف را رد کنید. یا ممکن است رئیس شما وارد شود و ببیند که شما ترجیح می دهید مرور اینترنت را به جای کار بر روی گزارش ترجیح دهید. البته ، مگر اینکه از راه دور کار کنید. به هر حال ، مراقب باشید ، به شما اخطار داده شد!

 

سلفی


امروزه شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در زندگی بسیاری از مردم ایفا می کنند. آنقدر که همه چیز را تحت الشعاع قرار می دهند ، از جمله عقل سلیم ابتدایی. مردم برای یک سلفی عالی آماده چه چیزی هستند؟ بله ، برای همه چیز! آنها حتی آماده اند به معنای واقعی کلمه بمیرند. مثل این دوست دخترهای بامزه در عکس. با گرفتن عکس های سلفی ، همه آنها بی خیال به نظر می رسند ... اما از پشت می توانید نور روشن قطاری را ببینید که بطور غیرقابل تحملی با بخار کامل به آنها نزدیک می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید