در صورت داشتن آرتروز چکار می توانم انجام دهم

به پزشک مراجعه کنید. بسیاری از افراد از گیاهان و یا داروهایی که شما می توانید بدون نسخه برای درد خریداری کنید، استفاده می کنند. شما باید به پزشک خود بگویید که آیا می توانید این کار را انجام دهید. فقط یک پزشک می تواند بگوید که آیا شما آرتروز یا بیماری مرتبط دارید و چه کاری در مورد آن انجام دهید. این مهم است که صبر نکنید.

شما نیاز خواهید داشت که به پزشک بگویید که چه احساسی دارید و کجای بدنتان درد می کند. پزشک بر روی شما آزمایش انجام خواهد داد و ممکن است از استخوان ها یا مفاصلتان (تصویر) اشعه ایکس بگیرد. اشعه ایکس آسیب نمی رساند و خطرناک نیست. شما همچنین ممکن است مجبور شوید که مقدار کمی خون برای آزمایش بدهید که به پزشک کمک خواهد کرد تا در مورد نوع آرتروزی که شما دارید تصمیم بگیرد.(سیارک

پزشک چگونه کمک خواهد کرد؟
پس از اینکه پزشک نوع آرتروزی که شما دارید را فهمید، او با شما در مورد بهترین روش درمان آن صحبت خواهد کرد. پزشک شاید به شما نسخه ای برای دارویی که به درد، سفتی و التهاب کمک خواهد کرد، بدهد. بیمه درمانی یا کمک عمومی ممکن است به شما برای پرداخت هزینه دارو، ویزیت پزشک، آزمایش ها و اشعه ایکس کمک کنند.

من چگونه باید از داروی آرتروز استفاده کنم؟
قبل از اینکه شما مطب پزشک را ترک کنید، مطمئن شوید و در مورد بهترین روش مصرف دارو طبق نسخه پزشک سوال کنید. برای مثال، شما ممکن است نیاز به خورد ن برخی داروها با شیر داشته باشید یا ممکن است نیاز به خوردن چیزی درست قبل یا بعد از مصرف داروها برای اینکه مطمئن شوید آنها باعث ناراحتی معده شما نمی شوند، داشته باشید.(سیارک
شما همچنین باید بپرسید که چه وقت دارو را مصرف کنید یا پماد را بر روی نقطه ای که اذیتتان می کند بمالید. پمادها ممکن است پوست و مفاصل شما را خوبتر کنند. هرچند، گاهی اوقات، آنها می توانند پوست شما را بسوزانند یا یک جوش را زیادتر کنند. اگر این اتفاق افتاد، با پزشک تماس بگیرید.

اگر هنوز درد داشتم چه کار کنم؟
گاهی اوقات شما ممکن است هنوز پس از مصرف دارویتان درد داشته باشید. اینجا چند کار برای امتحان کردن وجود دارد:
- دوش آب گرم.
- انجام چند ورزش کششی ملایم.
- استفاده از کیسه یخ در محل درد.
- استراحت دادن مفصل دردناک.(سیارک)

اگر شما هنوز پس از استفاده درست از دارو و انجام یک یا چند کار بالا درد داشتید، با پزشکتان تماس بگیرد. شاید نوع دیگری از دارو برای شما بهتر عمل کند. برخی افراد نیز می توانند از جراحی، مانند تعویض مفصل استفاده کنند.

آرتروز چیست؟

انواع آرتروز چیست؟

آیا من آرتروز دارم؟

در صورت داشتن آرتروز چکار می توانم انجام بدهم؟

 - پزشک چگونه کمک خواهد کرد؟

- چگونه من باید از داروی آرتروز استفاده کنم؟

- چکار کنم اگر هنوز درد داشته باشم؟

 - چکار کنم اگر هنوز درد داشته باشم؟

 - چگونه با داشتن آرتروز احساس بهتری داشته باشیم

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. (سیارک

ترجمه توسط itrans.ir 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید