علائمی که نشان می دهد مشکلات کلیوی آغاز شده است سه نشانه

Acute-Glomerulonephritis.jpg
پزشکان  در مورد سه نشانه اولیه که نشان دهنده بیماری کلیه است صحبت کردند.نارسایی مزمن کلیه (CRF) نقض غیر قابل برگشت فیلتراسیون و عملکردهای دفع کلیه است. CRF سیر پیشروی دارد ، در مراحل اولیه با کسالت عمومی ظاهر می شود. 

 

1- یکی از اصلی ترین علائم فشار کلیه است. این یک شاخص فشار خون دیاستولیک است ، که در نتیجه نارسایی در سیستم کلیه ، مقدار آن از استاندارد خارج می شود. 

 

2- نشانه دوم مشکلات کلیوی خارش پوست  ، خشکی پوست و افتادگی پوست است که به دلیل وجود مقدار زیادی فسفر در بدن ظاهر می شود.

 

3- علامت سوم لرزش مداوم دست ها ، لرزش جزئی عضلات است. علائم غیر مستقیم خستگی و خواب آلودگی مداوم است.

 

CKD از آن جهت موذی است که تشخیص آن در مراحل اولیه تقریباً غیرممکن است. این یک روند طولانی و کند است ، اما با این حال کلیه ها به تدریج توانایی کار کامل خود را از دست می دهند.

همه نمی دانند که با نارسایی کلیوی ، کلسیم اضافی در خون تشکیل می شود که روی دیواره رگ ها قرار گرفته و آنها را باریک می کند. بنابراین ، در بیماران مبتلا به بیماری کلیوی ، مرگ و میر ناشی از اختلالات قلبی عروقی در سن 30-40 سالگی همان است که در افراد بدون بیماری کلیه در 60-80 سالگی وجود دارد.  

پیش از این گزارش شده بود که تشکیل سنگ کلیه را می توان با موادی که در مکمل های غذایی موجود است تحریک کرد. سه نوع اصلی از سنگ کلیه وجود دارد: فسفات ، اگزالات و اورات. ظاهر سنگها می تواند باعث تقویت سدیم گلوتامات شود. علاوه بر این ، عفونت های بیماری زا باعث تشکیل بلورهای نمک در ادرار می شوند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید