علائم سرطان روده کوچک

درد شکم
اکنون پزشکان بیشتر در مورد سرطان روده بزرگ صحبت می کنند ، زیرا در سال های اخیر سرطان روده بزرگ بیشتر و بیشتر تشخیص داده شده است. سرطان روده کوچک کمتر شایع است ، اما این بدان معنی نیست که خطرناک نیست. ما آموخته ایم که چه علائمی ممکن است نشان دهنده این بیماری باشد. 

علائم سرطان روده کوچک

نحوه شک به یک بیماری توسط علائم
روده کوچک یک لوله ماهیچه ای است که معده و روده بزرگ را به هم وصل می کند. در بزرگسالان بسیار طولانی است - 6-8 متر ، و بارها در حفره شکم پیچ می خورد. عملکرد اصلی آن جذب مواد مغذی است. روده کوچک به اثنی عشر ، تهی‌روده(ژژنوم) و ایلئوم تقسیم می شود. تهی‌روده(ژژنوم) قسمتی است که به معده وصل می شود و ایلئوم به روده بزرگ منتقل می شود. 

دانشمندان موسسه ملی سرطان ایالات متحده (موسسه ملی سرطان) ، خاطرنشان كردند كه علائم سرطان روده كوچك می تواند بسیار شبیه سرطان روده بزرگ باشد. این علائم از قبیل:

خون در مدفوع؛
اسهال مکرر؛
نفخ و درد شکم؛
کاهش وزن غیر قابل توضیح
همانطور که کارشناسان گفتند ، یکی از علائم بارز سرطان روده کوچک درد شکم است که همراه با حالت تهوع شدید و حتی استفراغ است. اگر این شرایط به صورت دوره ای رخ دهد ، باید با پزشک مشورت کنید. این علائم نه تنها می تواند نشانه سرطان باشد بلکه بیماریهای دیگری نیز به همراه دارد. همچنین ، نباید از درد کششی با احساس وود "توده در معده" چشم پوشی کرد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید