سه علامت جدید عفونت ویروس کرونا

ویروس

همانطور که توسط دانشمندان انگلیسی برای گروه مشاوره علمی در موارد اضطراری (SAGE) گزارش شده است ، سه علامت جدید برای عفونت ویروس کرونا وجود دارد. اینها درد عضلانی ، خستگی و تاول در پا ها است.


این علائم ، همانطور که دانشمندان اشاره کرده اند ، بسته به سن و سلامت عمومی افراد آلوده ، می توانند به روش های مختلفی خود را نشان دهند.

وزارت بهداشت انگلستان ، به منظور عدم اضافه بار در مراکز آزمایش ، تصمیم گرفت علائم جدیدی به لیست شاخص های COVID-19 اضافه نکند. در حال حاضر ، علائم رسمی ویروس کرونا در کشور تب بالا ، سرفه و از دست دادن بویایی است.

 

بیمارانی که قبلاً به بیماری کرونا COVID-19 مبتلا شده بودند ، در مورد تظاهرات عجیب بیماری و علائمی که پس از ترخیص باقی مانده صحبت کردند. بنابراین ، برخی دچار افت حافظه ، مشکلات قلبی ، جوش ، احساس سوزش در پا ، صورت و بدن بی حس می شوند ، موها می ریزند و بی خوابی ایجاد می شود.

 متخصص مغز و اعصاب گفت ، بیمارانی که ویروس کرونا داشته اند اغلب ازریزش مو (ریزش شدید مو) شکایت دارند. به گفته وی ،از هر سه فرد پس از COVID-19 یک نفر از مشکل طاسی شکایت می کند. اغلب ما در مورد آلوپسی تلوژنوز منتشره حاد صحبت می کنیم.متخصص مغز و اعصاب گفت: - این كاملاً واكنشی نسبت به ویروس ها یا داروهای جدی است كه برای درمان کرونا استفاده می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید