کرونا و بلایی که بر سر ریه می آورد

ریه

پزشک وضعیت ریه های بیماران مبتلا به ویروس کرونا را توصیف کرد. به گفته وی ، ریه ها بسیار متورم هستند و چندین برابر وزن دارند.دو شُش با یکدیگر در مجموع ۱٫۳ کیلوگرم سنگینی دارند و البته شش راست سنگین تر است. 


پزشک گفت: مرگ بیماران مبتلا به ویروس کرونا به عنوان یک نتیجه ، در نتیجه ترومبوآمبولی - انسداد شریان ریوی اتفاق می افتد.

- پنج دقیقه و فرد می تواند بمیرد. آنها با درد می میرند. پزشک گفت: مردم به راحتی نمی توانند نفس بکشند. وی گفت: "بیماران دچار تورم گسترده" می شوند. 

- امروز کالبد شکافی انجام شد - یک فرد کاملاً سالم. جگر ، قلب - همه چیز مرتب است. اما وزن هر ریه یک و نیم کیلوگرم است! " هنگام کالبد شکافی با ویروس کرونا ، آسیب شناسان نه تنها آسیب به ریه را می بینند: ویروس ، مغز ، روده ها ، کلیه ها و سایر اندام ها را از بین می برد.

پزشک را متذکر می شود که: تصویر مورفولوژیک ، اول از همه ، آسیب به ریه ها است ، اما همچنین به اندام ها و بافت های خارج از آنها ، به ویژه روده ، مغز ، غدد فوق کلیوی ، کلیه ها ، غدد لنفاوی ، میوکارد و طحال ، آسیب مکرر وارد می شود.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • OOOВалок_Харлам 134 :

    سوت زدن ریه ها: چرا خس خس سینه رخ می دهد با سرماخوردگی، گاهی خس خس سینه ظاهر می شود که خیلی ها را می ترساند. افرادی که از بیماری هایی مانند آسم و برونشیت مزمن هستند مطمئن هستند که این حداقل یک عارضه جدی است. به گفته پزشکان، خس خس سینه معمولاً تظاهر باریک شدن راه های هوایی است. می تواند حاد یا مزمن باشد. علل باریک شدن راه های هوایی التهاب عفونی یا آلرژیک جسم خارجی تومور COPD (بیماری مزمن انسدادی ریه) نارسایی قلبی. اگر در مورد ظاهر سریع (حاد) خس خس صحبت می کنیم، ممکن است دلایل مختلفی نیز داشته باشد. عفونت باریک شدن معمولاً به دلیل تورم یا خلط است دلیل آلرژی در این مورد، برونکواسپاسم و ادم آلرژیک رخ می دهد. انسداد، یعنی انسداد لومن همچنین چیزی به عنوان "آسم قلبی"، ادم قلبی برونش ها وجود دارد. این وضعیت به دلیل نارسایی قلبی به دلیل رکود خون در رگ های ریوی ایجاد می شود. در هر صورت، این وضعیت نیاز به نظارت پزشکی دارد.

    1400/9/16 17:08

بیشتر بخوانید