میوه هایی که میگرن را بدتر می کنند 9 میوه

میوه
برخی میوه ها می توانند وضعیت را در افراد مستعد میگرن بدتر کنند.بسیاری از ما میوه ها و توت های آبدار را دوست داریم. با این حال ، برای افراد مستعد میگرن ، دانشمندان از برزیل توصیه می کنند هنگام استفاده از آنها مراقب ​​باشند. آنها 9 میوه را برای آزمایش تأثیر در شروع سردرد حاد میگرن انتخاب کردند.

 

این آزمایش توسط چهار دانشمند برزیلی متخصص تغذیه و مغز و اعصاب انجام شد. تحقیقات آنها بر اساس رابطه بین برخی از غذاها و بروز میگرن ، بررسی دلایل ایجاد این روند است.

 

پیش از این ، تأثیر بوهای مختلف بر ظاهر بیماری در نظر گرفته شده بود. در نتیجه ، یکی از این آثار منعکس کننده میگرن مانند بنزین ، عطر ، رنگ و حتی سفید کننده است.

 

دانشمندان می گویند شواهد بسیار محکمی وجود دارد که نشان می دهد غذاها می توانند در شروع و ایجاد میگرن تأثیر بگذارند ، که از التهاب عروق مننژ ، اتساع عروق و متابولیسم گلوکز در مغز جلوگیری می کند.

 

در این مطالعه حدود 4000 نفر مبتلا به میگرن و حدود 1100 نفر مبتلا به سردرد تنشی شرکت داشتند. یک واقعیت جالب این است که پس از 8-90 دقیقه پس از مصرف میوه های مورد بررسی ، تقریباً 1600 (40.3٪) نفر دچار حمله میگرن شدند.

 

اولین و اصلی ترین میوه  ، هندوانه بود که تقریباً 30٪ سردرد را تحریک می کند. بعلاوه ، به ترتیب نزولی ، Passion fruit ، پرتقال ، آناناس ، انگور ، موز ، خیار ، مالپیجیا و پاپایا قرار دارند.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید