سه بیماری که در صورت زنان قابل مشاهده است

سه بیماری که صورت را تحت تأثیر قرار می دهد و مراجعه به یک آرایشگر در این موارد فایده ای ندارد.ما در مورد اگزوفتالموس exophthalmos ،  چین و چروک دور دهان و رشد مو بالای لب بالایی صحبت می کنیم.

 

اگزوفتالموس

 

با وجود اگزوفتالموس ،  بیرون‌زدگی کره چشم  ، اگرچه مواردی که به شدت فراموش می شوند نادر هستند اما متخصص زیبایی نمی تواند به هیچ وجه کمک کند ، زیرا فشار خون بالا ، عفونت ، مشکلات تیروئید و دیگر مسائل پزشکی چنین تأثیری را ایجاد می کند و شما باید با یک متخصص غدد تماس بگیرید. با چنین تشخیصی ، یک زن به طور چشمگیری وزن خود را از دست می دهد و اغلب از اشک ریزش و ضربان قلب شدید شکایت می کند.

 

چین و چروک دور دهان

 

چین و چروک های "دور دهان" یکی از علائم اسکلرودرمی است. متخصص زیبایی ، دوباره کمک نخواهد کرد و علاوه بر این ، صدمه خواهد زد ، زیرا در طی مراحل احتمال ایجاد پاسخ ایمنی وجود دارد ، به همین دلیل مویرگها حتی بیشتر رنج می برند.اسکلرودرما یک بیماری خود ایمنی سیستمیک است. عروق ، مویرگها تحت تأثیر سلولهای ایمنی خود قرار دارند. پوست ، و همچنین بافت زیرپوستی ، به شدت فشرده می شوند ، گویا همگن می شوند ، شبیه به بافت اسکار مداوم. 

 

 رشد مو بالای لب بالایی

 

سبیل در زنان جوان ممکن است نشان دهنده بیماری تخمدان پلی کیستیک باشد. اول از همه ، شما باید با یک متخصص زنان تماس بگیرید و علت این بیماری را شناسایی کنید و سپس نقص زیبایی را برطرف کنید.

 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام
  • Tasmine 759 :

    آکنه معمولا در انحصار نوجوانان است. با "بالا رفتن سن"، سال ها آنها را فراموش می کنیم، اما لحظه ای فرا می رسد که آکنه و جوش ها برمی گردند. معمولا بعد از 20 سال پوست به حالت عادی برمی گردد و جوش به مهمان نادری تبدیل می شود. از آنجایی که ما در مورد زنان صحبت می کنیم، بسیاری از افراد در دوره های خاصی از چرخه این مشکل را تجربه می کنند. سبک زندگی، تغذیه و وراثت نقش مهمی دارند. با این حال، برخی از زنان در مقطعی دوباره دچار آکنه می‌شوند و هیچ کاری نمی‌توان برای آن انجام داد - حداقل با لوازم آرایشی استاندارد و اصلاح رژیم غذایی. به گفته پزشکان انگلیسی، این ممکن است به دلیل بیماری تخمدان پلی کیستیک باشد، زمانی که سطوح هورمونی مختل می شود، که می تواند آکنه را تحریک کند. بنابراین اگر خانمی در سنین بلوغ متوجه شد که پوستش شبیه پوست یک نوجوان شده است، بهتر است به پزشک مراجعه کرده و معاینه شود. تخمدان پلی کیستیک تکثیر کیست های کوچک متعدد در سطح تخمدان است. آموزنده ترین برای تعیین تشخیص، آزمایش خون برای سطح هورمون است.

    1400/9/17 18:11

بیشتر بخوانید