سه بیماری که در صورت زنان قابل مشاهده است

سه بیماری که صورت را تحت تأثیر قرار می دهد و مراجعه به یک آرایشگر در این موارد فایده ای ندارد.ما در مورد اگزوفتالموس exophthalmos ،  چین و چروک دور دهان و رشد مو بالای لب بالایی صحبت می کنیم.

 

اگزوفتالموس

 

با وجود اگزوفتالموس ،  بیرون‌زدگی کره چشم  ، اگرچه مواردی که به شدت فراموش می شوند نادر هستند اما متخصص زیبایی نمی تواند به هیچ وجه کمک کند ، زیرا فشار خون بالا ، عفونت ، مشکلات تیروئید و دیگر مسائل پزشکی چنین تأثیری را ایجاد می کند و شما باید با یک متخصص غدد تماس بگیرید. با چنین تشخیصی ، یک زن به طور چشمگیری وزن خود را از دست می دهد و اغلب از اشک ریزش و ضربان قلب شدید شکایت می کند.

 

چین و چروک دور دهان

 

چین و چروک های "دور دهان" یکی از علائم اسکلرودرمی است. متخصص زیبایی ، دوباره کمک نخواهد کرد و علاوه بر این ، صدمه خواهد زد ، زیرا در طی مراحل احتمال ایجاد پاسخ ایمنی وجود دارد ، به همین دلیل مویرگها حتی بیشتر رنج می برند.اسکلرودرما یک بیماری خود ایمنی سیستمیک است. عروق ، مویرگها تحت تأثیر سلولهای ایمنی خود قرار دارند. پوست ، و همچنین بافت زیرپوستی ، به شدت فشرده می شوند ، گویا همگن می شوند ، شبیه به بافت اسکار مداوم. 

 

 رشد مو بالای لب بالایی

 

سبیل در زنان جوان ممکن است نشان دهنده بیماری تخمدان پلی کیستیک باشد. اول از همه ، شما باید با یک متخصص زنان تماس بگیرید و علت این بیماری را شناسایی کنید و سپس نقص زیبایی را برطرف کنید.

 

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید