هر روز آب و عسل بخوریم

هنگامی که نوشیدن روزانه آب و عسل را آغاز می کنید، این آن چیزی است که اتفاق می افتد.آب برای شما خوب است، همه ی ما این را می دانیم. همیشه می شنویم که چقدر نوشیدن بیشتر و بیشتر اب ضروری است.بعد از همه اینها، آب یک عنصر حیاتی برای بدن ماست، بگذارید فراموش نکنیم که 80 درصد از حجم بدن ما از آب است،که وقتی به آن فکر می کنیم خیلی عجبب و غریب است.آب اساسآ تمام عملکردهای روزانه بدن ما از جابجایی مواد مغذی و اکسیژن تا کمک به هضم غذا در بدن کمک می کند. اما آیا چیزی هست که آب را برای بدن ما بسیار مفیدتر کند؟ فقط عسل اضافه کنید!. بله عسل! می دانم به چه فکر می کنید.

عسل پر از قند است.آیا خیلی شیرین است؟چگونه عسل می تواند سالم باشد؟
نترسید دوستان، عسل درواقع بسیار برای شما مفید است. نوشیدن یک لیوان آب و عسل گرم روزانه می تواند سلامتی شما را افزایش دهد و از شما در مقابل بیماری های حمایت کند. بله درست شنیدید! این آن چیزی که نوشیدن روزانه ی عسل برای شما انجام می دهد...
گازهای بدن شما را کاهش می دهد. من می دانم، بله گفتم *eww*. اما به شکل جدی، اگر از نفخ یا احساس پر از گاز بودن رنج می برید، نوشیدن منظم یک لیوان اب و عسل به خنثی کردن گاز در سیستم ایمنی شما کمک خواهد کرد. در زمان کوتاهی شما احساس سبکتر شدن خواهید داشت.
سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند.
عسل دارای خواصی است که قدرت سیستم ایمنی بدن را افزایش می دهد.در هنگام خرید مواظب باشید، عسل ارگانیک بخرید تا از حداکثر مزایای آن در کشتار باکتری ها بهره مند شوید.عسل سرشار از آنزیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی است که شما در مقابل هر گونه باکتری مضر حفظ می کند.
سموم بدن شما را دفع می کند
آب و عسل گرم یکی از بهترین ترکیبات برای دفع مواد زائی از سیستم بدن شماست. از سموم خداحافظی کنید و به سم زدایی سلام کنید!. آه یک نکته ی ریز افزودن لیمو به این ترکیب خاصیت این محلول را از طریق افزایش ادرار بیشتر هم می کند فقط خواستم این را بگویم!.
پوست شما شفاف تر خواهد شد.
بله عسل یک آنتی اکسیدان طبیعی است که که مواد زائد را دفع می کند و خواص ضدباکتریایی آن به شفافیت و تمیزی پوست کمک می کند.این اینفوگرافی یک بررسی خوب به شما می دهید که چرا و چگوه می توانید با استفاده از عسل پوست بهتری داشته باشید، همه برای یک لایه بردار عالی با عسل آماده هستید؟
باعث کاهش وزن شما می شود
احتمالا اولین فکر شما درباره شکر بود. بله در عسل شکر وجود دارد اما با شکر سفید کاملآ متفاوت است، این شکر طبیعی است.این شکر طبیعی به ارضای هوش شیرینی روزمره شما برای رفتارهای شیطانی مثل خوردن شیرینی، شکلات، کیک و شکلات و کوکا کمک می کند.در حقیقت اگر شما آب عسل را با شیرینی های خود مبادله کنید، 64 درصد در میزان کالری صرفه جویی کرده اید.
گلودرد شما بهبود می یابد.
دلیل خوبی وجود دارد که چرا اب و عسل گرم مناسب زمستان است، می تواند به تسکین گلو درد کمک کند و شما را در ماههای سرد سال گرم نگه دارد.عسل یک درمان طبیعی برای عفونتهای تنفسی و سرفه است، بنابراین دفعه بعد که سرمای زمستان اذیتتان کرد، به دنبال عسل باشید(البته خام و ارگانیکش!).
سطح قند خون شما تنظیم خواهد شد
همانطور که بحثش را کردیم، عسل حاوی مقدار مناسبی قند است، که همان شکر سفید نیست ترکیبی از گلوکر و فروکتوز که به تنظیم سطح قند خودن بدن کمک می کندو همچنین سطح کلسترول پایین تر بد نیست!
از ریسک بیماری های قلبی در شما جلوگیری می شود
خیلی خوب است نه؟ فلانوئیدها و آنتی اکسیدانها در عسل به جلوگیری و کاهش ریسک حمله قلبی کمک می کنند.تحقیقات نشان داده اند عسل فرایند اکسیداسیون کلسترول بد در خون انسان را آهسته می کند که کلسترول بد می تواند اثرات مضری بر روی قلب که منجر به حملات و حتی سکته مغزی شود، داشته باشد.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید