تغذیه

از همین امروز خوردن آلبالو و گیلاس را شروع کنید

آلبالو و گیلاس به علت داشتن آنتی‌اکسیدان ، پتاسیم، آهن، ملاتونین و آنتوسیانین‌ها فواید بسیار زیادی برای سلامتی شما دارند، ازجمله کمک به درمان بیخوابی، درد مفاصل و آب کردن چربی‌های شکم. با خوردن گیلاس و آلبالو به مقابله با بیماری ها بروید. (سیارک

-  مناسب برای دیابتی ها

گیلاس شیرین میوه ای مناسب ، برای دیابتی‌ها  می باشد.

- غلبه بر بیخوابی

آلبالو و گیلاس غنی از ملاتونین می باشند .با مصرف این 2 میوه خوشمزه  و کمک در بالا بردن ملاتونین بدن بر بیخوابی غلبه نمایید. توجه داشته باشید که ملاتونین آلبالو ازگیلاس  بالاتر است.

-  کاهش  دهنده چربی‌های شکم

 آلبالو چربی شکم را پایین می‌آورد. 

-  کمک به جلوگیری از آلزایمر

گیلاس به علت منبع غنی از  آنتی‌اکسیدان باعث تقویت‌ حافظه می گردد.(سیارک

- کاهش خطر سکته

 رنگ قرمز آلبالو بخاطر وجود آنتوسیانین‌ها میباشد. آنتوسیانین‌ها PPAR که  تنظیم کننده ژن‌های موجود در متابولیسم چربی و گلوکز می باشد را فعال کرده و  باعث کاهش عوامل خطرزای کلسترول بالا، فشارخون و دیابت می شوند . با کاهش این عوامل خطر زا ، کاهش خطر سکته را بدنبال دارند.

- مقابله با چین و چروک پوست

آلبالو بالاترین سطح آنتی‌اکسیدان را در میان میوه‌ها دارد. آنتی‌اکسیدان‌ موجود در این 2 میوه با مقابله با رادیکال‌های آزاد که باعث پیری می گردند کمک در جوان تر ماندن پوست می نمایند.

- کاهش خطر حملات نقرس

خوردن گیلاس خطر ابتلا به حملات نقرس را  پایین می‌آورد. 

- کاهش درد عضلانی

آب گیلاس ترش  التهاب و درد عضلات را کاهش می دهد.

- تنظیم ضربان قلب

گیلاس به علت داشتن پتاسیم به تنظیم ضربان قلب  و در نتیجه تنظیم فشارخون و کاهش خطر بیماری فشارخون کمک کرده و با داشتن  ماده ای به نام یتواسترول کلسترول بد در خون را کم می نماید.

- مسکنی برای آرتروز

درد و ناراحتی در مفصل‌های متورم راکاهش می دهد. (سیارک

این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

- نظرات

Beatrice 957
I am ineetestrd in your Camera Basics Class but have a few questions. What is the duration of the class? Hours, Days, Weeks? What is the class size? Do you cover specific topics; such as, shooting in cold weather, Snow and Ice?Thank you,Lewis

برای ارسال نظر، لطفا وارد حساب خود شوید یا ثبت نام نمایید.