چه غذاهایی را با تخم مرغ نخوریم

چه غذاهایی را با تخم مرغ نخوریم
بعضی از مواد غذایی به بهترین وجه به طور جداگانه از تخم مرغ ها خورده می شوند.برای به دست آوردن بیشترین استفاده از محصولات غذایی و آسیب  نرساندن در هضم و جذب ببینیم، در زمان تغذیه روزانه کدام غذا ها را با تخم مرغ نخوریم؟  
 
اگرچه تخم مرغ یکی از اساسی ترین و محبوب ترین غذاهایی است که به طور گسترده برای پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرد، دانشمندان انگلیسی گفته اند کدام غذاها به خوبی با تخم مرغ ترکیب نمی شوند. 
 
همزمان با میوه ها تخم مرغ نخورید، خوردن تخم مرغ با میوه ها، می تواند منجر به علائم ناخوشایند در روده ها ، تا اسهال شود. برای جلوگیری از احساس سنگینی ، بهتر است تخم مرغ را با سایر غذاهای غنی از پروتئین مخلوط نکنید. همچنین برای آرامش دستگاه گوارش ، مصرف تخم مرغ همراه با برنج توصیه نمی شود.
 
برای جلوگیری از مشکل در جذب مواد مغذی ، باید بتوانید محصولات را به طرز شایسته ای ترکیب کنید. اسیدهای چرب مفید، امگا 3 با تخم ها جذب نمی شوند. بنابراین برای به دست آوردن حداکثر مزایا ، نباید از تخم مرغ با روغن زیتون ، آووکادو و ماهی چرب که منبع این مواد مغذی هستند استفاده کنید.
 
به همین دلیل ، تخم مرغ را با سیب زمینی و سیب زمینی شیرین میل نکنید. در صورت خوردن آنها در وعده های غذایی مختلف ، مواد مفید موجود در این محصولات بهتر جذب می شوند. تخم مرغ به خوبی با مقدار کمی سبزیجات ، حبوبات ، غلات کامل ترکیب می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید