شرایطی که نوشیدن یک لیوان آب با معده خالی می تواند منجر به سرطان شود

لیوان آب
شناخته شده است که نوشیدن یک لیوان آب با معده خالی بسیار مفید است. برخی آب سرد ، دیگران آب گرم و برخی دیگر خیلی گرم می نوشند. 
آب سرد (15-20 درجه) غشای مخاطی را تحریک کرده و نیرو می بخشد. گرم (20-27) - دستگاه گوارش را تحریک می کند و به عادی سازی هضم کمک می کند. متوسط ​​گرم (35-40) - متابولیسم را تحریک می کند ، مخاط را حل می کند ، به جوان سازی و پاکسازی بدن کمک می کند.
 
آب ناشتا تعادل سیستم لنفاوی را حفظ کرده و بدن را در برابر میکروارگانیسم های مضر کمتر حساس می کند و همچنین به جلوگیری از سنگ ، عفونت مثانه و سوزش معده کمک می کند.پزشکان هشدار می دهند که حتی در چنین مسئله ساده و مفیدی می توان به تله افتاد. قطعاً نباید آب یخ یا آب جوش بنوشید - آسیب به بدن تقریباً اجتناب ناپذیر است. 
 
آب بیش از حد گرم می تواند باعث آسیب به مری شود ، که می تواند منجر به شروع فرآیند سرطان شود. شناخته شده است که در کشورهایی که  چای بسیار داغ می نوشند (تقریباً آب جوش) ، میزان سرطان مری و معده بالا است.
 
آبی که خیلی سرد باشد گلودرد شما را دردناک تر می کند و منجر به سرماخوردگی می شود. اگر بیش از حد آب بنوشید ، فشار بیشتری بر قلب و رگ های خونی ایجاد می کند.
 
پیش از این ، پزشکان در مورد اهمیت آب برای ترک سیگار صحبت کرده بودند. به گفته آنها ، آب  مواد سمی حاصل از سیگار کشیدن را از بدن دفع می کند.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید