نوشیدنی محبوب که از زوال عقل جلوگیری می کند

قهوه

طی چند سال گذشته ، قهوه "نوشیدنی توانبخشی شده است". متخصص تغذیه گفت : تولید کنندگان در تلاشند تا حد ممکن این محصول را تهیه کنند.

 

- از جمله خواص مثبت قهوه ، چه فوری و چه کاستاری ، می توان تأثیر تونیک ، وجود آنتی اکسیدان ها را در آن برجسته کرد. قهوه به پوست کمک می کند تا جوانتر و محکم و ماندگارتر شود. یک واقعیت جالب - نوشیدنی از رشد زوال عقل محافظت می کند .

 

اما افراد مبتلا به بیماری های عصبی ، اختلالات روانی ، افزایش پرخاشگری و مشکلات گوارشی نباید قهوه بنوشند ، زیرا دیواره های مخاطی را تحریک می کند .همچنین باید به خاطر داشته باشید که کافئین مایعات را از بدن خارج می کند و این منجر به کم آبی بدن می شود. اگر به دلایل پزشکی نوشیدن قهوه ممنوع باشد ، می توان آن را با کاسنی جایگزین کرد.

قهوه طبیعی برای افراد مبتلا به بیماری های كبدی مفید است. این نوشیدنی از انتقال هپاتیت به سیروز و سیروز به سرطان جلوگیری می کند.

 

به گفته پزشکان ، نوشیدن بیش از حد (حداکثر 5 فنجان در روز) منجر به پوکی استخوان ها می شود و خطر شکستگی را افزایش می دهد. قهوه بدن را اسیدی می کند و بدن برای بازگرداندن تعادل pH ، شروع به گرفتن کلسیم از استخوان ها می کند.هر روز حدود 2.25 میلیارد فنجان قهوه در سراسر جهان مصرف می شود. از نظر مصرف ، پس از آب به عنوان دومین نوشیدنی بزرگ جهان رتبه بندی می شود.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید