17 تیر 1398

14 تیر 1398

10 تیر 1398

19 اردیبهشت 1398

فاصله با شکم تخت و کمر باریک فقط 30 دقیقه تمرین برای یک ماه است!
تناسب اندام

چگونه کمر باریک داشته باشیم

خوشبختانه برای رسیدن به تناسب اندام، تمرینات مؤثری وجود دارد . تمریناتی که به  صاف شدن شکم و داشتن کمر باریک کمک می کند. حرکاتی که از عضلات شکمی استفاده می کنند.این حرکات را به راحتی هر کسی می تواند انجام دهد و نیازی به تجهیزات خاص یا حتی رفتن به ورزشگاه ندارد.

11 اردیبهشت 1398

بسیاری از مردم اهمیت انجام حرکات کششی را  فراموش می کنند.
تناسب اندام

حرکات کششی برای کاهش درد پشت، گردن و کمر

این حرکات کششی برای جلوگیری از کمر درد و ضعیف شدن ماهیچه ها، مخصوص کسانی است که ساعتهای طولانی را در دفتر خود در مقابل کامپیوتر صرف می کنند. حرکات کششی توصیه می شود هر روز انجام شود ، و برای انجام این حرکات حتی لازم نیست در سالن ورزشی ثبت نام کنید.

13 اسفند 1397

محصولاتی بسیار خوشمزه وجود دارد که مفید هستند و هم اشتها را سرکوب می کند.
تناسب اندام

غذاهایی که اشتها را کم می کنند

محصولاتی بسیار خوشمزه وجود دارد که هم سودمند است و هم اشتها را سرکوب می کند. نگاهی به لیست ما بیندازید و اگر قصد از دست دادن وزن و رسیدن به تناسب اندام ایده ال را مد نظر دارید، به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

12 بهمن 1397

11 بهمن 1397

رژیم غذایی آمریکایی یکی از مشهورترین رژیم لاغری ها در جهان است.
تناسب اندام

رژیم لاغری هالیوودی

رژیم غذایی آمریکایی به علت رژیم لاغری سریع بودن ، گاهی اوقات رژیم لاغری هالیوودی هم نامیده می شود، زیرا بسیاری از ستارگان فیلم و نمایش با استفاده از آن بسیار موفق بوده اند.

27 دی 1397

همه دنبال لاغر کردن ،لاغری و تناسب اندام هستند
تناسب اندام

رژیم غذایی مخصوص افراد لاغر

همان گونه که یک سری (درصد زیادی) از چاقی رنج می برند افرادی هم هستند که از لاغری مفرط رنج می برند.در این پست رژیم غذایی 7 روزه برای شما عزیزان آورده ایم.

14 دی 1397

8 غذا که می توانید در شب بخورید بدون اینکه به تناسب اندام شما آسیبی برساند.
تناسب اندام

شام چی بخوریم تا لاغر بمانیم

این تقریبا آرزوی هر زنی است که می خواهد به خوردن ادامه دهد اما لاغر بماند!! تقریبا برای هر زنی رخ می دهد که آرزوی اندامی باریک را دارد، اما در عین حال، گاهی اوقات قادر به نخوردن غذای مورد علاقه اش در شب نیست و لاغری و لاغر ماندن برایش به معضلی تبدیل شده است.

6 آذر 1397

مکمل های طبیعی قدرتمندی وجود دارند که می توانند به شما در تناسب اندام کمک کنند
تناسب اندام

مکمل برای شکم شش تکه، 5 مکمل

توسعه سیکس پک abs یا شکم شش تکه به معنای کاهش درصد چربی بدن خود می باشد. رژیم غذایی Abs، نوشته شده توسط David Zinczenko، می گوید: هر فرد دارای عضلات شکمی در زیر پوست خود است.

1 آذر 1397

اگر شما می خواهید یک زندگی طولانی داشته باشید
تناسب اندام

روزانه چند دقیقه ورزش کنیم؟

این سوال برای همه ما پیش آمده که برای سلامتی، روزانه چند دقیقه ورزش کنیم ؟ می دانید که مهم است که همیشه در حال تحرک باشید، بدون توجه به اینکه سن شما چقدر است. ورزش بدن و مغزشما را سالم نگه می دارد.اما چرا شما نیاز به حرکت دارید؟ و بهترین راه برای انجام آن چیست؟