عصر اطلاعات و تکنولوژی استفاده از مسواک

وقتی 5 ساله بودم، هر وقت که دندان هایم را مسواک میزدم با یک ستاره طلایی بر نمودار دست ساز مورد تشویق قرار می گرفتم. این کاملا خوب کار می کرد، در حالیکه من خمیر دندان ناشی از تانتروم  را حدود 20 سال نداشتم. تکنولوژی مسواک به طور چشمگیری از آن پس پیشرفت کرده است. یک چوب ساده با چند موی گسترده برای عصر اطلاعات خوب نمی باشد. اکنون، نمودار ستاره در گوشی هوشمند شما است و هر دفعه مسواک زدن از طریق بلوتوث ثبت می شود.


اورال بی پرو 6000 فِراری مسواک ها است. اورال بی پرو با سر قلم مویی، حالت سفری و یک تایمر LED بیسیم است که وقتی شما برای 2 دقیقه مسواک میزنید با صورتی خندان به شما تبریک می گوید.
بومپف تبلیغاتی می گوید که مسواک "توان محاسباتی بیشتری از سیستم راهنمای 12 آپولو دارد". دسته بزرگ دارای یک داشبورد آبی است تا نشان دهد که چه وقت آن متصل می شود و چراغ های عقب در هنگامی که زمان حرکت به منطقه دیگری از دهان است فلش سبز می زنند. اگر شما خیلی زیاد فشار دهید، چراغ ها به حالت قرمز در می آیند، حرکت سر مویی کند می شود و چهره ناراحت در روی تایمر شما را سرزنش می کند. همانند سایر مسواک های الکترونیکی خوب، وز وز قوی و سر نوسانی Pro 6000 برای تمیزکاری عالی ساخته شده است. تنظیمات "سفید کننده" چرخش رضایت بخشی می دهد در حالیکه که سر قلم مویی نرم "حساس" دندان هایم را طوری می سازد که احساس می کنم توسط فرشتگانی که در آیکلاد زندگی می کنند براق شده اند.
برای اتصال مسواک به یک تلفن به بلوتوث نسخه 4.0 نیازمندیم، که قوانین آن توسط من رد شده است. من مدل بهتری را از عموی بزرگم قرض گرفته ام و ثبت عادات مسواک کردن روزانه ام را با برنامه اورال-بی آغاز کرده ام. اکنون من میتوانم ببینم که چه قدر در یک هفته من مسواک می زنم و چه قدر نزدیک است تا رکورد مسواک زدنم را بشکنم.
بیشتر چهره های انیمیشنی و شعارهای محرکی شبیه " خیلی خوب! شما عالی هستید" به طرز عجیبی محبت گرمی به چیزی که من به اشتباه بر این باور بودم که یک رویداد پیش پا افتاده است اضافه می کنند. ویژگی های اضافی برنامه شبیه یک لیست از مشوق هایی است که باید مطالعه شوند و برای آنهایی است که در زمان رعایت بهداشت دهان، نیاز به سوقلمه کردن دارند. شما می توانید به مدت یک هفته غنائم و دستاوردهایی را برای به خاطرسپاری مسواک زدن زبانتان در هر روز به دست آورید، یا در زمان اختصاصی مسواک زدن برای مناطق مشکل دار ایجاد کنید. همچنین حقایق و اخبار جهان را برای شما فراهم می کند، که منجر به این شد که من در حالی که غرق خواندن آنها بودم نقطه ای از فلوراید بر موبایل عمویم ریخت.
با این حال، مسائل فنی به جای پوچی همه آنها، نقاط مسواک زدن را از دست می دهد. ارتباط بین تلفن و مسواک نسبتا ناپایدار است و به طور تصادفی قطع می شود. عملکرد بلوتوث بدین معنی است که به کارگیری آن، 24 ساعت خسته کننده طول می کشد تا شارژ شود و تجربه نشان داده است که آن توانش را به مراتب سریع تر از تبلیغات 10 روزه از دست می دهد.
یکبار، توان مسواک در 1:56 قطع می شود و من فقط یک امتیاز سه ستاره بدون هیچ گونه چهره خندانی دریافت کرده ام. من مجبورم اشک های 5 ساله ام را سرکوب کنم و در مقابل قدرت دستان قدیمی تسلیم شوم. من احتمالا می خواهم از مسواک برای تمیز کردن استفاده کنم، حتی قصد آپلود کردن اطلاعات مسواک زدنم را در فیس بوک به این زودی ندارم. و من نمیتوانم درد غرور را در هر زمانی که صورت خندان ظاهر می شود، انکار کنم- شاید عصر نمودارهای ستاره بزرگترها نیز در زمان ما ایجاد شود. (سیارک)

 این پست را چگونه می‌بینید؟ برای شما مفید بود؟ لطفا با نوشتن کامنت در زیر ما را مطلع کنید. 

ترجمه توسط itrans.ir

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید