23 خرداد 1398

آیا برخی از محصولات می توانند ظاهر شدن اولین چین و چروک را به تاخیر بیندازند؟
رژیم غذایی

رژیم غذایی ضد چین و چروک

به همین علت، مواد اصلی طراحی شده برای مبارزه با پیری زودرس مواد آنتی اکسیدانی هستند. با این وجود، آیا مبارزه با چین و چروک تنها با لوازم آرایشی ممکن است؟ آنتی اکسیدان ها نیز باید به عنوان بخشی از غذا وارد بدن می شوند، به طوری که مهار روند پیری از داخل اتفاق می افتد.

3 خرداد 1398

تغذیه مناسب در سرطان یکی از اجزای مهم درمان موفقیت آمیز تومورهای بدخیم است.
رژیم غذایی

رژیم غذایی برای سرطان

وظایف اصلی در رژیم غذایی برای سرطان عبارت است از محافظت از بدن در برابر مسمومیت مواد سرطان زا، افزایش فعالیت عوامل محافظت سیستم مقاومت در برابر آنتیبلاستوما و تامین انرژی بیمار مبتلا به سرطان.

22 اردیبهشت 1398

گلوتن نوع خاصی از پروتئین موجود در دانه های غلات است.
رژیم غذایی

رژیم غذایی بدون گلوتن برای سلیاک

در ابتدا چنین رژیم غذایی خاصی برای افراد مبتلا به بیماری مانند بیماری سلیاک یا عدم تحمل گلوتن وجود نداشت. اما به تدریج، محصولات بدون گلوتن فضای بیشتر و بیشتری را در تغذیه اشغال کردند و در حال حاضر عملا به روند تغذیه مدرن تبدیل شده اند.

8 اردیبهشت 1398

  زخم معده خطرناک است و می تواند منجر به ایجاد عوارض جدی شود
رژیم غذایی

رژیم غذایی برای زخم معده

تغذیه در دوران زخم معده و دوازدهه شامل یک رژیم غذایی برای بازگرداندن غشای مخاطی آسیب دیده است . این یک پیش شرط برای درمان کامل و پیشگیری از عود بیماری است.

27 اسفند 1397

24 اسفند 1397

اصل روش بر اساس رژیم غذایی کم کالری (تا 1200 کیلو کالری / روز) و تمرین منظم است.
رژیم غذایی

رژیم غذایی مالیشوا Malysheva چیست؟

رژیم غذایی مالیشوا Malysheva یک روش موثر برای کاهش وزن است که باعث ایجاد حداقل استرس در بدن می شود و بر خلاف اکثر رژیم های غذایی ، به بهبود سلامتی، بهینه سازی وزن و بهبود سلامت بدن به عنوان یک کل کمک می کند.

21 اسفند 1397

طبق آمار، یک سوم از ساکنان جهان از یک نوع آلرژی رنج می برند.
رژیم غذایی

رژیم غذایی برای آلرژی پوست

از آنجایی که ایمنی انسان نقش حیاتی در زندگی اش دارد، هر گونه علائم آلرژیک دلیلی است برای مشورت با متخصص. علاوه بر این، ضروری است که به یک رژیم غذایی و سیستم تغذیه ای خاصی بپردازیم که تاثیرات آلرژن ها را به حداقل برساند.

20 اسفند 1397

جزئیات طرح رژیم غذایی که توسط کلینیک مایو (ایالات متحده آمریکا) تهیه شده بود
رژیم غذایی

رژیم غذایی مگنی چیست؟

رژیم غذایی مگنی، رژیم تخم مرغ یا رژیم مارگارت تاچر  یک سیستم تغذیه ای مبتنی بر پروتئین است که از 2 تا 4 هفته طول می کشد که می توانید حداکثر تا 20 کیلوگرم وزن اضافی را بدون شمارش کالری و احساس گرسنگی از دست بدهید.

15 اسفند 1397

زنان مبتلا به میگرن باید به رژیم غذایی، توجه ویژه داشته باشند.
رژیم غذایی

رژیم غذایی برای میگرن

رژیم غذایی مناسب برای میگرن نیز همانند داروهای درمان مهم است. درک اینکه از چه غذایی باید اجتناب شود و نقش طب سنتی را بازی کند، می تواند به طور قابل توجهی باعث بهبود سلامت فرد شود.

14 اسفند 1397

پیوستن به رژیم غذایی با مقدار محدودی از کربوهیدرات ها و درمان مناسب انتخاب شده
رژیم غذایی

رژیم غذایی برای دیابت

یک رژیم غذایی دیابتی روشی برای کنترل بیماری است تا مانع پیشرفت عوارض مزمن و حاد بیماری شود. وظیفه اصلی اقدامات برای درمان این است که به منظور کاهش میزان قند خون  و رساندن آن به مقدار مجاز، روند طبیعی متابولیسم بدن را کاهش دهد.

یک رژیم غذایی بدون کربوهیدرات برای دیابت بارداری ممنوع است.
رژیم غذایی

رژیم غذایی برای دیابت بارداری

در برخی موارد، در بدن مادر آینده، عملکرد مناسب پانکراس صورت نمی گیرد. در این حالت بدن شروع به توقف تولید انسولین می کند و در نتیجه دیابت بارداری پیشرفت می کند. در بیشتر موارد با کنترل تغذیه مناسب این وضعیت برطرف می شود.

22 بهمن 1397

آنها رتبه بندی سال 2019 را برای ارزیابی  انواع رژیم غذایی با توجه به پارامترهای
رژیم غذایی

10 رژیم غذایی برتر سال 2019

آیا رژیم غذایی Ornish برای از دست دادن وزن و رسیدن به تناسب اندام کمک می کند؟ وابسته به گزینه انتخاب شده است. به طور کلی، با توجه به تغذیه مناسب و ورزش، وزن به حالت طبیعی باز می گردد.

16 بهمن 1397

رژیم غذایی ژاپنی در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است
رژیم غذایی

رژیم غذایی ژاپنی

رژیم غذایی ژاپنی یک سیستم تغذیه کم کربوهیدرات و کم کالری است که توسط متخصصان تغذیه ژاپن توسعه داده شده است که منوی پروتئین آن به شما اجازه می دهد در عرض 2 هفته 10 کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید.

15 بهمن 1397

رژیم آمریکایی یکی از معروف ترین رژیم های غذایی در سراسر دنیاست
رژیم غذایی

رژیم آمریکایی

رژیم آمریکایی یکی از معروف ترین رژیم های غذایی در سراسر دنیاست. رژیم مدل های مطرح مثل بونی و رزماری است. مدل ها معمولا رژیم های سختی را برای لاغری دنبال می کنند که هیکل خود را همیشه روی فرم نگه دارند. در رژیم آمریکایی هیچ وقت احساس گرسنگی نخواهید کرد.