رژیم غذایی بورلی هیلز

رژیم غذایی بورلی هیلز 

رژیم غذایی بورلی هیلز - منهای 4 کیلو در 35 روز (سیب زمینی ، ذرت ، سالاد و غیره)

رژیم غذایی بورلی هیلز 35 روزرژیم غذایی بورلی هیلز توسط جودی مایسل ، متخصص تغذیه مشهور ساخته شد. بیایید سعی کنیم همه پیچیدگی ها و قوانین آن را درک کنیم.

 

نکات مهم رژیم غذایی بورلی هیلز

دوره رژیم غذایی بیش از یک ماه یا بهتر بگوییم 35 روز است. در طول این مدت ، این روش به شما امکان می دهد از شر 4 کیلو اضافی شکل خلاص شوید. نویسنده معتقد است که پروتئین ها و کربوهیدرات ها موادی هستند که برای یکدیگر ایده آل نیستند و میوه ها معمولاً باید جداگانه مصرف شوند. این رژیم غذایی به شما امکان می دهد سیب زمینی ، ذرت آب پز ، غذاهای غنی از پروتئین ، میوه ها و انواع سالادها را بخورید که باید فقط با روغن نباتی چاشنی شوند. Judy Maisel به شما این امکان را می دهد که منوی خود را ایجاد کنید ، که در آن می توانید بیش از 21 محصول را شمارش کنید.

اصول اصلی تغذیه ای رژیم غذایی بورلی هیلز

اول ، شما می توانید آن دسته از غذاهایی را که از نظر ترکیب مشابه هستند ، با هم بخورید. برای صبحانه می توانید یک میوه دلخواه ( توت فرنگی ، آناناس ، پاپایا ، انجیر ، زردآلو ، خربزه ، هندوانه ، کیوی ، انبه یا آلو ) میل کنید . اندازه سرو را می توانید خودتان انتخاب کنید. شما نمی توانید میوه ها را مخلوط کنید. فقط بعد از دو ساعت خوردن نوع دوم مجاز است.

 

بعد از میوه ، می توانید به غذاهای پیچیده کربوهیدرات ، و بعد از آن - به غذاهای پروتئینی بروید. به همین ترتیب است که باید غذا خورده شود. اگر یک غذای غنی از پروتئین خورده اید ، باید تا پایان روز به این رژیم غذایی ادامه دهید. چربی ها می توانند با کربوهیدرات ها یا پروتئین ها ترکیب شوند ، به جز میوه ها. از رژیم غذایی باید نوشیدنی های گازدار ، شکر ، مارگارین ، مواد افزودنی غذایی ، الکل را حذف کرد .

 

 

تقسیم غذاها در رژیم غذایی بورلی هیلز

رژیم غذایی بورلی هیلز 35 روزسبزیجات ، غلات ، نان و سایر محصولات پخته شده سرشار از کربوهیدرات هستند. گوشت ، پنیر ، ماهی ، تخم مرغ ، غذاهای دریایی و لبنیات غذاهای پروتئینی هستند. چربی ها حاوی کره ، خامه ، و خامه ترش هستند.

 

 

جوانب مثبت و منفی رژیم غذایی بورلی هیلز

یک مزیت بزرگ رژیم غذایی بورلی هیلز این است که شما می توانید هر مقدار که می خواهید غذا بخورید ، بنابراین می توانید احساس گرسنگی را فراموش کنید. در عین حال ، ترتیب و ترکیب محصولات را فراموش نکنید. لحظات ناخوشایندی از این رژیم غذایی وجود دارد - یک نتیجه کم ، که فقط پس از یک دوره 35 روزه قابل مشاهده است. این روش توسط اکثر متخصصان تغذیه مورد انتقاد قرار می گیرد ، زیرا تبلیغاتی برای پرخوری محسوب می شود.

 

این رژیم غذایی نه خوب است و نه بد. برخی به آن پایبند هستند و برخی آن را غیر علمی می دانند. در این حالت ، تعیین اینکه چه کسی درست است و چه کسی اشتباه است کاملاً دشوار است.درست است که کاهش وزن احساس خوبی دارد اما وضعیت بدن خود را در نظر بگیرید.در هر صورت ، قبل از اینکه آن را روی خود امتحان کنید ، باید با پزشک خود مشورت کنید.

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید. ورود یا ثبت نام

بیشتر بخوانید